Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
73 : 66 15:17 | 19:13 | 20:12 | 19:24
Trefl Sopot
Etap I - 11 kolejka | 14.11.2021 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Adam Wierzman, Krzysztof Tuński | Komisarz: Roman Kuczyński

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 9 25:360/1 0.02/2 100.02/3 66.73/5 60.01 4 5 2 2 2 3 1     11 12
2 Beau Beech III 6 30:470/4 0.01/4 25.01/8 12.53/4 75.0  8 8   3 4 4 2 1 2 5 12
3 Marek Klassen 10 29:032/6 33.31/5 20.03/11 27.33/4 75.0  1 1 3 4 3 4   2 1 3 6
4 Adrian Kordalski DNP                                   
5 Jakub Musiał 5 26:161/5 20.01/2 50.02/7 28.6   2 2 4 3 1 2 2 1   1 6 -2
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski 0 03:58   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -8
12 Mikołaj Witliński 23 22:0411/14 78.6   11/14 78.61/6 16.73 4 7 1 2 4 1     1 22 5
16 Dawid Słupiński 2 09:131/2 50.0   1/2 50.0   3 1 4   3 4         5 -5
23 Kalif Young 5 17:562/3 66.7   2/3 66.71/2 50.05 5 10   3 2     1   14 2
30 Billy Garrett 13 35:075/11 45.50/5 0.05/16 31.33/4 75.01 2 3 4 2 2 3 1     6 13
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 2 5 7   2
Suma 73 200:00 22/46 47.8 5/19 26.3 27/65 41.5 14/25 56 17 32 49 13 20 23 19 5 4 5 71  

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystenci: Krzysztof Roszyk, Paweł Turkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Brandon Young 8 24:532/10 20.01/4 25.03/14 21.41/4 25.01 5 6 1 1 2 2       -1 -3
3 Wiktor Jaszczerski DNP                                   
5 Yannick Franke 17 36:173/6 50.02/7 28.65/13 38.55/5 100.02 6 8 2 1 6 2     1 17 -2
11 Carl Lindbom 6 20:232/3 66.7   2/3 66.72/5 40.0  5 5 1 3 3 1 1 1   9 3
17 Bartosz Olechnowicz DNP                                   
20 Josh Sharma 11 16:045/11 45.5   5/11 45.51/1 100.01 3 4   5 1   1 1   11 -12
22 Darious Moten 2 25:541/3 33.30/3 0.01/6 16.7   2 3 5 1 3 1 2 2 3   6 -1
23 Michał Kolenda 11 33:474/7 57.11/5 20.05/12 41.7   2 1 3 2 4 1 1 2     10 -13
24 Hubert Łałak DNP                                   
29 Paweł Leończyk 6 18:472/6 33.3   2/6 33.32/2 100.04 2 6 1 5 3 5 1   2 5 0
31 Łukasz Klawa DNP                                   
33 Karol Gruszecki 5 23:561/2 50.01/5 20.02/7 28.6         2 1 2 1 1   1 2 -7
Drużyna 3 1 4   1
Suma 66 200:01 20/48 41.7 5/24 20.8 25/72 34.7 11/17 64.7 15 26 41 10 23 19 15 8 5 4 59  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Trefl Sopot
Punkty ze strat 0 19
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/36) 58.3 36 (18/37) 48.6
Punkty drugiej szansy 8 8
Punkty szybkiego ataku 10 7
Punkty z ławki 16 20
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Trefl Sopot
Najwyższe prowadzenie 15 (57-42) 5 (15-20)
Najwyższa seria punktowa 10 (25-20) 8 (15-20)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 26:56 08:02