Twarde Pierniki Toruń
82 : 85 17:26 | 22:18 | 27:18 | 16:23
HydroTruck Radom
Etap I - 6 kolejka | 08.10.2021 17:30
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Krzysztof Tuński, Robert Klukowski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Ivica Skelin. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 7 20:322/5 40.01/5 20.03/10 30.0   1 2 3 2 4   1 1 1   6 -8
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
3 Maurice Watson 6 36:313/8 37.50/1 0.03/9 33.3   1 5 6 7 3 2 4 2     11 -2
5 Aaron Cel 10 28:363/3 100.01/5 20.04/8 50.01/1 100.01 2 3 4 4 1 2 3     14 -6
6 Michał Samsonowicz 6 13:080/1 0.02/5 40.02/6 33.3           2       1   3 6
12 Jahenns Manigat 14 21:092/3 66.73/8 37.55/11 45.51/1 100.0  4 4 2 1 2 4       10 -1
13 James Eads III 12 23:515/11 45.50/2 0.05/13 38.52/2 100.02 2 4 3 3 1 1     2 10 3
21 Bartosz Diduszko 8 27:461/2 50.02/5 40.03/7 42.9   3 4 7 3 4 2 1 1 1   15 -12
32 Trevor Thompson 19 26:168/14 57.1   8/14 57.13/5 60.04 7 11   5 3 2       20 4
34 Szymon Janczak 0 02:110/1 0.0   0/1 0.0     2 2               1 1
66 Paweł Sowiński DNP                                   
Drużyna 2   2    
Suma 82 200:00 24/48 50 9/31 29 33/79 41.8 7/9 77.8 14 28 42 21 26 11 15 7 3 2 90  

HydroTruck Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Filip Karczemny DNP                                   
2 Michael Moore 13 30:033/7 42.91/6 16.74/13 30.84/5 80.02 3 5 2 1 3 1 2 1 2 12 17
3 Anthony Ireland 11 26:481/2 50.01/7 14.32/9 22.26/7 85.71 3 4 8 2 5 4 1     12 1
7 A.j. English 25 36:014/6 66.75/10 50.09/16 56.32/2 100.0  7 7 5 1 3 3 2   1 29 4
12 Paweł Dzierżak 0 12:170/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 2   2       -1 -6
13 Jakub Zalewski DNP                                   
16 Daniel Wall 1 07:17   0/3 0.00/3 0.01/2 50.01   1   2 1 1       -3 -8
21 Danilo Ostojić 4 23:291/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.01 2 3     5 1 2     5 5
29 Filip Zegzuła 13 21:482/2 100.03/4 75.05/6 83.3     3 3 1 1 1 2 1     15 10
33 Maciej Żmudzki DNP                                   
41 Aleksander Lewandowski 4 19:072/2 100.00/1 0.02/3 66.7   1 4 5 3 1 1   2     13 0
47 Filip Kraljević 14 23:103/6 50.0   3/6 50.08/9 88.91 4 5 1 1 6 2 1 1   16 -8
Drużyna   5 5    
Suma 85 200:00 16/29 55.2 10/32 31.3 26/61 42.6 23/27 85.2 7 32 39 21 11 25 16 11 2 3 98  
  Twarde Pierniki Toruń HydroTruck Radom
Punkty ze strat 19 12
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/43) 53.5 30 (15/25) 60
Punkty drugiej szansy 11 4
Punkty szybkiego ataku 17 19
Punkty z ławki 27 9
  Twarde Pierniki Toruń HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 4 (60-56) 11 (15-26)
Najwyższa seria punktowa 9 (52-50) 6 (4-10)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 08:37 28:01