Trefl Sopot
93 : 89 29:25 | 18:28 | 22:14 | 24:22
Enea Zastal BC Zielona Góra
Etap I - 6 kolejka | 09.10.2021 17:30
Sędziowie: Jakub Zamojski, Paweł Białas, Arnauld Kom Njilo | Komisarz: Andrzej Przechowski

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystenci: Krzysztof Roszyk, Paweł Turkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Mateusz Szlachetka 8 27:123/5 60.0   3/5 60.02/4 50.01 3 4 6 2 4 2 1     13 18
5 Yannick Franke 15 31:232/2 100.02/6 33.34/8 50.05/6 83.3  4 4 11 1 4 3 1     23 0
11 Carl Lindbom 7 14:272/2 100.01/3 33.33/5 60.0     1 1 1 2 1         7 0
12 Daniel Ziółkowski 2 06:371/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1           1 -1
17 Bartosz Olechnowicz DNP                                   
20 Joshua Sharma 14 19:335/6 83.30/1 0.05/7 71.44/5 80.01 2 3 1 5 3 2   5   18 -5
22 Darious Moten 11 25:533/6 50.01/1 100.04/7 57.12/4 50.01 2 3 2 3 2     2   13 3
23 Michał Kolenda 13 28:143/5 60.02/5 40.05/10 50.01/1 100.0  2 2 2 2 1 2       10 8
24 Hubert Łałak DNP                                   
29 Paweł Leończyk 14 20:276/6 100.00/1 0.06/7 85.72/2 100.02 7 9 1 2 2 2 1     22 9
31 Łukasz Klawa DNP                                   
33 Karol Gruszecki 9 26:143/3 100.01/3 33.34/6 66.70/2 0.02 3 5 2 3 2 3       9 -12
Drużyna 1 2 3   1
Suma 93 200:00 28/36 77.8 7/21 33.3 35/57 61.4 16/24 66.7 8 26 34 26 21 19 15 3 7   116  

Enea Zastal BC Zielona Góra

Trener: Oliver Vidin

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jarosław Zyskowski 15 30:163/6 50.02/5 40.05/11 45.53/5 60.0  2 2 2 2 3       3 11 -3
2 Andrzej Mazurczak 5 20:031/1 100.01/2 50.02/3 66.7     5 5 3 3   1 1     12 -3
3 Kacper Traczyk DNP                                   
6 David Brembly 6 20:152/4 50.00/2 0.02/6 33.32/2 100.02 2 4 1 2 3 2 1   1 6 -5
7 Krzysztof Sulima 8 14:444/7 57.1   4/7 57.1   1 1 2 1 4 2   1     9 -5
8 Dragan Apić 16 25:117/13 53.8   7/13 53.82/4 50.03 1 4   5 3 1 1   2 12 1
10 Nikodem Klocek DNP                                   
17 Branden Frazier 14 35:013/6 50.02/5 40.05/11 45.52/2 100.0      8 1 4 2 1   1 15 -6
18 Konrad Szymański DNP                                   
20 Nemanja Nenadić 16 29:044/7 57.12/9 22.26/16 37.52/2 100.04 2 6 4 1 5 1 1     16 1
34 Devoe Joseph 9 25:271/2 50.02/5 40.03/7 42.91/2 50.01 2 3 2 1 1         9 0
Drużyna 5   5    
Suma 89 200:01 25/46 54.3 9/28 32.1 34/74 45.9 12/17 70.6 16 15 31 21 19 21 7 6   7 90  
  Trefl Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
Punkty ze strat 10 14
Punkty w "pomalowanym" 50 (25/32) 78.1 44 (22/41) 53.7
Punkty drugiej szansy 8 16
Punkty szybkiego ataku 15 9
Punkty z ławki 32 22
  Trefl Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
Najwyższe prowadzenie 8 (16-8) 8 (47-55)
Najwyższa seria punktowa 7 (82-76) 8 (33-35)
Zmiany prowadzenia 6
Remisy 12
Czas na prowadzeniu 22:55 10:06