Asseco Arka Gdynia
74 : 97 27:29 | 12:25 | 22:21 | 13:22
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Etap I - 2 kolejka | 11.09.2021 15:30
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Wojciech Tomaszewski 2 28:001/2 50.0   1/2 50.0     2 2 1 5 2 1       3 -8
7 Łukasz Walkowiak DNP                                   
8 Filip Dylewicz 16 32:105/9 55.62/4 50.07/13 53.8   2 2 4 2 1 1 2     1 14 -22
9 Dominik Wilczek 3 19:55   1/6 16.71/6 16.7     4 4 2 1   1       3 -17
10 Novak Music 17 31:417/11 63.60/1 0.07/12 58.33/4 75.01 3 4 6 4 6 4     2 17 -7
11 Bartłomiej Wołoszyn 21 33:593/6 50.04/7 57.17/13 53.83/4 75.0      3 4 3 2 3   1 18 -12
13 Piotr Lis DNP                                   
21 Mateusz Kaszowski 0 08:17   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1   1   1     2 -15
22 Olaf Perzanowski 0 02:09                                0 -5
23 Marcin Kowalczyk 0 01:15                    1   1       -1 -4
32 Adrian Bogucki 4 16:422/3 66.7   2/3 66.7     3 3   3 1 2   2 1 6 -3
34 Adam Hrycaniuk 11 25:523/9 33.3   3/9 33.35/5 100.01 3 4   2 5 2 1     8 -22
Drużyna 2 3 5   1
Suma 74 200:00 21/40 52.5 7/19 36.8 28/59 47.5 11/13 84.6 6 21 27 15 21 19 16 5 2 5 70  

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 0 01:41   0/1 0.00/1 0.0         1 1           0 3
2 Mateusz Zębski 18 17:536/8 75.02/3 66.78/11 72.70/1 0.0  4 4 1 3 1 2 2 1   20 16
3 Andrzej Pluta 6 18:022/2 100.00/3 0.02/5 40.02/5 40.0      5   4   1     6 19
5 Michał Aleksandrowicz 3 07:52   1/1 100.01/1 100.0     1 1 1             5 5
8 Michał Chyliński 12 18:534/5 80.01/2 50.05/7 71.41/2 50.0  1 1 1 1 2   2   1 13 13
10 Dominykas Domarkas 2 20:171/3 33.30/1 0.01/4 25.0     2 2 3 3 1 2       2 1
11 Paul Jorgensen 18 23:313/5 60.04/6 66.77/11 63.6     2 2 2 1 1 1 1     18 14
15 Klavs Cavars 9 25:023/8 37.5   3/8 37.53/4 75.08 6 14 1 2 4 2   1 1 17 11
21 Michał Krasuski 3 08:24   1/2 50.01/2 50.0           1     3     5 9
32 Alan Herndon 9 22:070/1 0.03/5 60.03/6 50.0     2 2 5 1 1 3 1     11 7
34 Markus Loncar 0 14:58              3 3 2 3   1   3   7 12
77 Jakub Nizioł 17 21:202/4 50.01/1 100.03/5 60.010/13 76.92 2 4 2 3 7 1       17 5
Drużyna 1 1 2   1
Suma 97 200:00 21/36 58.3 13/25 52 34/61 55.7 16/25 64 11 24 35 24 19 21 13 10 5 2 121  
  Asseco Arka Gdynia Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Punkty ze strat 8 14
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/31) 54.8 38 (19/28) 67.9
Punkty drugiej szansy 6 4
Punkty szybkiego ataku 4 20
Punkty z ławki 7 42
  Asseco Arka Gdynia Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Najwyższe prowadzenie 6 (21-15) 25 (72-97)
Najwyższa seria punktowa 7 (16-13) 10 (27-36)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 05:36 34:09