HydroTruck Radom
80 : 83 28:15 | 17:19 | 17:18 | 18:31
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 1 kolejka | 02.09.2021 18:30
Sędziowie: Robert Mordal, Michał Kuzia, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Jarosław Czeropski

HydroTruck Radom

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Michael Moore 14 29:344/6 66.72/7 28.66/13 46.20/1 0.01 2 3 1 4 2   1   2 11 3
3 Anthony Ireland 11 32:534/12 33.31/3 33.35/15 33.3   1 4 5 7 2 3 1 2   1 14 -8
7 A.j. English 27 31:293/5 60.04/8 50.07/13 53.89/10 90.01 1 2 4 4 7 2 1     25 0
12 Paweł Dzierżak 2 11:271/2 50.0   1/2 50.0     4 4 1 1   1 1   1 6 5
13 Jakub Zalewski 0 01:31              1 1       1       0 -5
16 Daniel Wall 0 05:08            1   1               1 0
21 Danilo Ostojić 4 25:432/4 50.00/2 0.02/6 33.3   1 4 5 1 3 2 2     1 4 -12
25 Jakub Domański DNP                                   
29 Filip Zegzuła 2 21:13   0/3 0.00/3 0.02/2 100.0  2 2   3 1   1     2 1
33 Maciej Żmudzki DNP                                   
41 Aleksander Lewandowski 7 19:162/4 50.01/2 50.03/6 50.0     1 1   3           5 1
47 Filip Kraljević 13 21:455/9 55.6   5/9 55.63/3 100.02 6 8   3 2 1 1 2   19 0
Drużyna 2 1 3   3
Suma 80 199:59 21/42 50 8/25 32 29/67 43.3 14/16 87.5 9 26 35 14 23 17 11 7 2 5 87  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Lewis Beech Iii 11 30:182/3 66.72/6 33.34/9 44.41/2 50.03 5 8 3 3   3   1   14 6
3 Marek Klassen 9 29:394/5 80.00/5 0.04/10 40.01/3 33.31 5 6 4 2 4 3       8 3
4 Adrian Kordalski 0 02:35              1 1       1       0 3
5 Jakub Musiał 2 25:591/2 50.00/2 0.01/4 25.00/1 0.0      1 4 2 2 2     -1 13
11 Błażej Kulikowski 1 04:49         1/2 50.0          1         0 -9
12 Mikołaj Witliński 15 27:026/7 85.7   6/7 85.73/4 75.02   2   1 4 1 1 3   18 9
16 Dawid Słupiński 2 07:271/2 50.0   1/2 50.0   1 3 4               5 -3
21 Maciej Kucharek 5 22:551/1 100.01/5 20.02/6 33.30/1 0.01 6 7 1 2 4         8 -3
23 Kalif Young 6 15:133/6 50.0   3/6 50.00/1 0.02 1 3 1 2 1 1   1 1 6 -6
30 William Garrett 32 34:038/13 61.53/5 60.011/18 61.17/10 70.02 5 7 3 3 7 3     1 29 2
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna   2 2    
Suma 83 200:00 26/39 66.7 6/23 26.1 32/62 51.6 13/24 54.2 12 28 40 13 17 23 14 3 5 2 87  
  HydroTruck Radom Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 14 10
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/34) 47.1 48 (24/34) 70.6
Punkty drugiej szansy 7 6
Punkty szybkiego ataku 11 7
Punkty z ławki 17 20
  HydroTruck Radom Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 18 (33-15) 4 (77-81)
Najwyższa seria punktowa 13 (15-5) 7 (66-63)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 35:56 03:00