Trefl Sopot
73 : 84 22:19 | 16:23 | 21:16 | 14:26
PGE Spójnia Stargard
Sędziowie: Jakub Zamojski, Michał Proc, Karol Nowak | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 15 24:406/7 85.71/2 50.07/9 77.8     1 1 1 4   5       10 -11
5 Nuni Omot 9 26:253/8 37.5   3/8 37.53/7 42.91 5 6 1 3 5 3 1     5 -15
7 Martynas Paliukenas 7 14:201/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.0      1 4 3 2       6 -2
11 T.J. Haws 8 11:332/3 66.70/2 0.02/5 40.04/4 100.01 2 3 1 2 2         9 4
13 Dominik Olejniczak 7 23:132/5 40.0   2/5 40.03/4 75.03 5 8 1 2 2     1   13 -2
15 Witalij Kowalenko DNP                                   
22 Darious Moten 7 26:011/3 33.31/3 33.32/6 33.32/4 50.01 1 2   2 3   1     4 -3
23 Michał Kolenda 0 17:340/3 0.00/2 0.00/5 0.0   1 3 4 1 4   1       -1 -5
29 Paweł Leończyk 8 20:354/8 50.00/1 0.04/9 44.4   2 5 7 1 2 2 1     1 10 -11
31 Łukasz Klawa DNP                                   
33 Karol Gruszecki 12 35:392/4 50.02/6 33.34/10 40.02/2 100.0  2 2 1 1 2 2       7 -10
Drużyna 2 2 4    
Suma 73 200:00 21/42 50 5/17 29.4 26/59 44.1 16/23 69.6 11 26 37 8 24 19 14 2 1 1 63  

PGE Spójnia Stargard

Trener: Marek Łukomski. Asystenci: Maciej Raczyński, Michał Trypuć

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Piotr Potap DNP                                   
2 Jay Threatt 17 30:483/4 75.02/7 28.65/11 45.55/5 100.01 4 5 7 1 4 1 1     23 11
7 Nick Faust 1 10:400/2 0.00/2 0.00/4 0.01/2 50.0  3 3   1 1 1       -2 -6
8 Filip Matczak 17 27:116/9 66.71/4 25.07/13 53.82/3 66.73 4 7 1 2 6 2 2     18 10
9 Francis Han 0 16:240/2 0.0   0/2 0.0     1 1 2             1 8
11 Baylee Steele 11 20:545/6 83.3   5/6 83.31/2 50.0  3 3   4 1   1     13 7
18 Raymond Cowels III 20 35:093/5 60.04/9 44.47/14 50.02/4 50.01 1 2 4 2 10 2 2     17 10
24 Omari Gudul 9 21:194/6 66.7   4/6 66.71/2 50.02 4 6   4 1 1   1 1 12 8
25 Dominik Grudziński DNP                                   
31 Mateusz Kostrzewski 4 16:441/4 25.00/1 0.01/5 20.02/2 100.0  1 1 2 4 1 1       2 4
32 Kacper Młynarski 5 20:511/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1 1 2 2 2   1 2     7 3
38 Bartosz Kucharczyk DNP                                   
Drużyna 1 3 4    
Suma 84 200:00 23/41 56.1 8/25 32 31/66 47 14/20 70 9 25 34 18 20 24 9 8 1 1 91  
  Trefl Sopot PGE Spójnia Stargard
Punkty ze strat 6 17
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/33) 51.5 38 (19/34) 55.9
Punkty drugiej szansy 6 10
Punkty szybkiego ataku 6 10
Punkty z ławki 25 31
  Trefl Sopot PGE Spójnia Stargard
Najwyższe prowadzenie 5 (14-9) 13 (71-84)
Najwyższa seria punktowa 9 (14-9) 7 (5-9)
Zmiany prowadzenia 11
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 10:06 24:47