Czarni Słupsk
77 : 78 25:24 | 16:25 | 17:10 | 19:19
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Play OFF - 4. ćwierćfinał | 29.04.2012 17:15
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Włodkowski, Paweł Białas | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Stanley Burrell 23 34:469/12 75.00/1 0.09/13 69.25/7 71.4  5 5 7 3 6 3 1     27 2
5 Darnell Hinson 3 26:480/1 0.01/3 33.31/4 25.0     1 1 1 4 2   1     3 -4
7 Zbigniew Białek 9 25:400/2 0.03/9 33.33/11 27.3     3 3 2 4 1 1 1     6 -2
8 Krzysztof Roszyk 13 23:184/8 50.01/3 33.35/11 45.52/2 100.02 1 3   3 1   1   1 11 -5
11 Paweł Kikowski 12 15:154/7 57.11/5 20.05/12 41.71/1 100.0  1 1   5 1 1 1     6 -1
14 Patryk Przyborowski DNP                                   
15 Wojciech Osiński DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 8 20:200/2 0.02/4 50.02/6 33.32/2 100.0  2 2 2 1 3 1 1   1 8 1
23 David Weaver 2 15:171/2 50.0   1/2 50.0   1 3 4   2 1         5 -8
32 Scott Morrison 5 24:432/3 66.7   2/3 66.71/1 100.02 3 5 2 4 4   2 1   14 7
44 Szymon Długosz DNP                                   
45 Paweł Leończyk 2 13:531/4 25.0   1/4 25.0   1 2 3   1         1 2 5
Drużyna   1 1    
Suma 77 200:00 21/41 51.2 8/25 32 29/66 43.9 11/13 84.6 6 21 27 14 27 19 6 8 1 3 82  

Zastal Zielona Góra

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Jakub Dłoniak DNP                                   
7 Marcin Chodkiewicz DNP                                   
9 Marcin Flieger 2 10:300/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  1 1 2   1 1       2 6
11 Uroš Mirković 9 25:121/3 33.31/4 25.02/7 28.64/8 50.05 4 9   3 5 3       6 -5
13 Kamil Chanas 12 37:440/2 0.04/5 80.04/7 57.1     2 2 1 2 1   1     13 2
15 Walter Hodge 15 30:454/12 33.31/9 11.15/21 23.84/6 66.7  3 3 4 4 8 2     1 2 -4
19 Piotr Stelmach 6 25:142/2 100.00/2 0.02/4 50.02/2 100.0  4 4   3 2 1 1     8 1
20 Marcin Sroka 2 18:011/1 100.0   1/1 100.0         1 2 2         3 -6
24 Kirk Archibeque 19 29:087/10 70.0   7/10 70.05/5 100.05 9 14   3 4 4   2   28 6
33 Rafał Rajewicz DNP                                   
40 Thomas Mobley 13 23:262/2 100.02/2 100.04/4 100.03/4 75.0  6 6 1 2 4 3   1   17 5
Drużyna   3 3   1
Suma 78 200:00 17/34 50 8/22 36.4 25/56 44.6 20/27 74.1 10 29 39 9 19 27 14 2 3 1 79