Czarni Słupsk
79 : 70 16:9 | 18:24 | 20:19 | 25:18
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Play OFF - 3. ćwierćfinał | 27.04.2012 20:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Lenczowski, Roman Putyra | Komisarz: Zbigniew Sołtysiak

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Stanley Burrell 18 31:526/7 85.70/1 0.06/8 75.06/8 75.0  2 2 10   7 4   1 1 23 6
5 Darnell Hinson 9 31:302/3 66.71/2 50.03/5 60.02/2 100.01 3 4 3 3 3 1 1     14 19
7 Zbigniew Białek 6 26:023/5 60.00/3 0.03/8 37.5     4 4 1 2 3 1 2     7 12
8 Krzysztof Roszyk 6 22:143/4 75.00/1 0.03/5 60.0     4 4   4 1 2 1     7 11
11 Paweł Kikowski 4 18:580/1 0.01/6 16.71/7 14.31/2 50.0  2 2 1 5 1         0 -4
14 Patryk Przyborowski DNP                                   
15 Wojciech Osiński DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 0 17:16   0/2 0.00/2 0.0     1 1 2 2   1 2     2 -6
23 David Weaver 12 18:543/4 75.0   3/4 75.06/6 100.01 4 5   5 4 2 1 1   16 -13
32 Scott Morrison 18 21:007/7 100.0   7/7 100.04/7 57.11 5 6 2 3 4 2 1     22 24
44 Szymon Długosz 0 00:06                                0 -2
45 Paweł Leończyk 6 12:083/5 60.0   3/5 60.0   2 3 5   1   1       8 -2
Drużyna 1   1    
Suma 79 200:00 27/36 75 2/15 13.3 29/51 56.9 19/25 76 5 28 33 19 25 23 14 8 2 1 99  

Zastal Zielona Góra

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Jakub Dłoniak DNP                                   
7 Marcin Chodkiewicz DNP                                   
9 Marcin Flieger 7 18:290/2 0.01/1 100.01/3 33.34/4 100.01 1 2 2 2 5         9 14
11 Uroš Mirković 7 28:253/7 42.90/1 0.03/8 37.51/2 50.01 4 5 2 4 3 1 2     9 -8
13 Kamil Chanas 4 23:332/4 50.00/1 0.02/5 40.0         1 1 1   3     5 -16
15 Walter Hodge 9 25:513/10 30.01/5 20.04/15 26.7   1 1 2 2 4 2 2 1     1 -23
19 Piotr Stelmach 11 26:392/3 66.71/4 25.03/7 42.94/4 100.0  3 3 1 1 2         11 2
20 Marcin Sroka 14 28:502/3 66.72/5 40.04/8 50.04/5 80.01 4 5   4 4 2 2   1 14 -12
24 Kirk Archibeque 6 24:181/5 20.0   1/5 20.04/4 100.01 3 4 1 4 2 3   1 1 5 -11
33 Rafał Rajewicz DNP                                   
40 Thomas Mobley 12 23:554/6 66.71/3 33.35/9 55.61/2 50.03 1 4 1 3 6 1       11 9
Drużyna 2 1 3    
Suma 70 200:00 17/40 42.5 6/20 30 23/60 38.3 18/21 85.7 8 17 25 10 23 25 9 8 1 2 65