HANDLOPEX AZS Politechnika Rzeszowska
65 : 68 25:14 | 11:15 | 19:14 | 10:25
Puchar Polski - 1. runda | 03.11.2010 16:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

KU AZS Politechnika Rzeszów

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Brud 0 08:020/2 0.00/1 0.00/3 0.0           2   1       -4 0
5 Krzysztof Banyś DNP                                   
6 Sebastian Biela 4 08:411/1 100.00/4 0.01/5 20.02/2 100.0  2 2 1 2 1   2     5 0
7 Zbigniew Doliński 11 13:093/5 60.01/1 100.04/6 66.72/2 100.01 4 5 5 2 1 1 1     19 0
8 Marcin Michalski 4 06:272/2 100.00/1 0.02/3 66.7               3       0 0
9 Łukasz Pilecki 16 32:295/8 62.51/5 20.06/13 46.23/3 100.0  1 1 2 1 1       1 12 0
11 Szymon Skop 3 16:430/6 0.01/3 33.31/9 11.1     1 1 1 1 1         -3 0
13 Mikołaj Sowa 17 33:513/4 75.03/8 37.56/12 50.02/2 100.03 4 7 2 1 2 1 1 2   22 0
15 Marek Osiniak 2 17:001/5 20.00/1 0.01/6 16.7   2 6 8 1 2   1 1   1 6 0
20 Maciej Żmudka 7 34:391/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.01 8 9 2 1 1 1     1 14 0
21 Damian Kielar 1 08:500/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0        2           -1 0
24 Cezary Prokop 0 20:190/1 0.00/1 0.00/2 0.0     3 3 2 5 1 3       0 0
Drużyna         1
Suma 65 200:10 16/37 43.2 7/28 25 23/65 35.4 12/13 92.3 7 29 36 16 19 8 11 5 2 3 70  

Znicz Jarosław

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Mateusz Kamiński DNP                                   
5 Mateusz Gazarkiewicz 6 03:420/1 0.01/2 50.01/3 33.33/4 75.01   1   3 1 1       3 0
6 Jakub Musijowski 0 07:590/3 0.0   0/3 0.0         3   3 2       -2 0
7 Sylwester Kus 5 19:551/4 25.0   1/4 25.03/4 75.0  2 2     1 1       2 0
8 Grzegorz Płocica 19 40:005/9 55.63/8 37.58/17 47.1   1 3 4 2 2 2 2 2     16 0
9 Bartosz Zając 4 23:472/4 50.00/1 0.02/5 40.0   1 2 3   2 1   1 1   6 0
10 Artur Mikołajko 9 36:364/6 66.70/2 0.04/8 50.01/2 50.03 8 11     3 2 1 1   15 0
11 Grzegorz Szczotka 6 11:483/4 75.0   3/4 75.0   1 1 2   1 2         7 0
12 Dariusz Wyka 12 26:213/5 60.02/4 50.05/9 55.6     8 8 2 2   2 1 4   21 0
13 Andrzej Urban 4 16:252/5 40.00/1 0.02/6 33.30/1 0.01 1 2 8 2 1 1     1 8 0
15 Sebastian Dusiło 0 00:04   0/4 0.00/4 0.00/2 0.0  2 2   1 1   2 1   -1 0
17 Maciej Cukierda 3 13:23         3/4 75.01 1 2 1 1 2   1     6 0
Drużyna   1 1    
Suma 68 200:00 20/41 48.8 6/22 27.3 26/63 41.3 10/17 58.8 9 28 37 16 14 17 11 8 7 1 81