Asseco Arka Gdynia
76 : 73 15:24 | 17:12 | 20:21 | 24:16
Czarni Słupsk
Etap I - 9. kolejka | 05.12.2010 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Asseco Prokom Gdynia

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 J.R. Giddens 16 23:136/10 60.01/3 33.37/13 53.81/2 50.0  2 2 1 4 2 1 1 1 1 13 4
5 Daniel Ewing 15 26:084/6 66.71/4 25.05/10 50.04/4 100.0  2 2 3 4 3 4       11 -10
8 Filip Widenow 6 21:590/1 0.02/3 66.72/4 50.0     4 4   1 1 2       6 16
10 Mike Wilks 6 15:581/4 25.01/2 50.02/6 33.31/2 50.01   1 1 2 3 1       2 7
13 Mateusz Kostrzewski DNP                                   
16 Adam Łapeta 2 17:261/1 100.0   1/1 100.0   2 4 6 1 3     1 1   11 -5
18 Robert Witka 7 27:032/3 66.71/2 50.03/5 60.0   3 3 6 1 3   1       11 1
20 Piotr Szczotka 8 23:323/4 75.00/1 0.03/5 60.02/2 100.02 2 4 1 2 1 1 1     11 4
21 Ratko Varda 10 17:362/4 50.01/1 100.03/5 60.03/8 37.51 2 3 2 1 6 1       7 8
23 Courtney Eldridge 4 11:110/2 0.00/2 0.00/4 0.04/4 100.0  1 1 1 2 3 2       0 -4
30 Ronnie Burrell 0 02:040/1 0.0   0/1 0.0   2   2             1 1 -7
34 Adam Hrycaniuk 2 13:501/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 1 1           3 1
Drużyna   6 6   1
Suma 76 200:00 20/37 54.1 7/19 36.8 27/56 48.2 15/22 68.2 11 21 32 12 23 19 13 3 2 2 76  

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Zbigniew Białek 15 32:163/4 75.03/6 50.06/10 60.0     3 3   3 2 2   1   13 4
8 Krzysztof Roszyk 2 19:151/1 100.00/3 0.01/4 25.0   2 1 3 1       1     4 -1
10 Jerel Blassingame 15 30:346/9 66.70/2 0.06/11 54.53/7 42.9  2 2 11 4 5 2 2     19 -11
13 Cameron Bennerman 20 33:392/7 28.64/10 40.06/17 35.34/7 57.1  1 1 2 1 5 3 3 1   10 12
14 Patryk Przyborowski DNP                                   
15 Wojciech Szawarski 2 14:490/1 0.0   0/1 0.02/4 50.0  2 2     3   1   1 2 -2
22 Mantas Cesnauskis 11 21:431/5 20.03/5 60.04/10 40.0     1 1   1 2       1 6 -7
30 Chris Oakes 4 06:472/3 66.7   2/3 66.7   1 2 3   4           6 -2
35 Bryan Davis 2 18:25         2/4 50.0  3 3   2 5 1 1     3 -5
44 Hubert Pabian DNP                                   
45 Paweł Leończyk 2 22:320/1 0.0   0/1 0.02/2 100.02 1 3   4 1         4 -3
Drużyna 4 2 6   2
Suma 73 200:00 15/31 48.4 10/26 38.5 25/57 43.9 13/24 54.2 5 16 21 14 19 23 8 8 2 2 67