Asseco Arka Gdynia
78 : 60 13:16 | 19:18 | 23:18 | 23:8
Czarni Słupsk
Play OFF - 2. ćwierćfinał | 28.04.2010 18:15
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Asseco Prokom Gdynia

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
11 Lorinza Harrington 13 20:444/6 66.71/1 100.05/7 71.42/2 100.01 4 5   2 1   2     18 0
12 David Logan 0 32:110/3 0.00/7 0.00/10 0.0   2 2 4 3 2 1 2 1     -4 0
13 Mateusz Kostrzewski 1 01:18         1/2 50.0  2 2 1   1     1   4 0
14 Jan Jagla 10 20:501/8 12.52/4 50.03/12 25.02/2 100.02 1 3   3 1 3   1 1 2 0
16 Adam Łapeta 6 21:243/6 50.0   3/6 50.00/1 0.08 2 10 2 3 2 1   3 1 16 0
17 Przemysław Zamojski 4 11:34   1/3 33.31/3 33.31/2 50.0  1 1   2 2 1       1 0
20 Piotr Szczotka 0 03:00                    2           0 0
21 Ratko Varda 4 03:452/4 50.0   2/4 50.0             1       1 2 0
24 Qyntel Woods 19 33:232/8 25.04/9 44.46/17 35.33/3 100.01 8 9 4 2 4 2 2 1   22 0
30 Ronnie Burrell 4 17:442/6 33.30/1 0.02/7 28.6   4 6 10 1 3 3 1   2 2 11 0
32 Daniel Ewing 11 19:160/5 0.03/5 60.03/10 30.02/2 100.01 1 2 3 2 2       1 9 0
34 Adam Hrycaniuk 6 14:513/7 42.90/1 0.03/8 37.5   6 2 8   1 3         9 0
Drużyna          
Suma 78 200:00 17/53 32.1 11/31 35.5 28/84 33.3 11/14 78.6 25 29 54 14 22 21 10 5 8 6 90  

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Patryk Przyborowski 0 01:180/1 0.0   0/1 0.0                     1 -1 0
7 Chris Booker 15 28:322/5 40.01/5 20.03/10 30.08/8 100.02 8 10 1 1 5 3   1 1 17 0
9 Wojciech Żurawski DNP                                   
14 Jacek Sulowski 2 23:021/1 100.00/2 0.01/3 33.3     2 2 1 3 2 2       1 0
15 Dawid Przybyszewski 9 14:39   3/7 42.93/7 42.9     4 4   3     1 1   11 0
16 Hubert Pabian 0 18:240/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1   1               -2 0
20 Alex Harris 10 22:311/3 33.32/6 33.33/9 33.32/2 100.01 3 4 1 4 4 2     2 7 0
21 Chris Daniels 6 29:052/6 33.30/2 0.02/8 25.02/3 66.7  5 5 1 4 2 4 2 3 1 6 0
22 Mantas Cesnauskis 12 31:342/3 66.71/5 20.03/8 37.55/6 83.31 2 3 5 3 5 1       13 0
45 Paweł Leończyk 6 30:552/7 28.6   2/7 28.62/2 100.01 3 4 3 3 4 1 2 1 3 10 0
Drużyna         2
Suma 60 200:00 10/27 37 7/29 24.1 17/56 30.4 19/21 90.5 6 27 33 12 21 22 13 5 6 8 62