MTS Basket Kwidzyn
89 : 70 20:22 | 23:17 | 25:14 | 21:17
Czarni Słupsk
Pre PO - 2. pre play - off | 24.03.2009 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

MTS Basket Kwidzyn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Brian Lubeck 0 09:15   0/1 0.00/1 0.0     2 2 1 2           2 0
5 Tony Weeden 18 23:425/6 83.32/10 20.07/16 43.82/3 66.7      2 1 4 1 5     14 0
7 Cliff Hawkins 10 18:481/2 50.02/3 66.73/5 60.02/4 50.0  1 1 2 3 4 1 1 1   10 0
9 Piotr Dąbrowski 5 30:231/1 100.01/1 100.02/2 100.00/2 0.01   1 4 4 2 1 7     14 0
11 Radosław Hyży 10 14:514/5 80.0   4/5 80.02/2 100.01 1 2 1 4 1 1 2     13 0
12 Vladimir Tica 15 22:463/7 42.91/2 50.04/9 44.46/10 60.05 4 9   2 6 1 1 1   16 0
14 Marcin Kowalewski 2 10:001/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   2     2     4 0
15 Michael Kuebler 6 18:441/3 33.31/3 33.32/6 33.31/2 50.0  2 2 2 2 1 1 1     5 0
16 Krzysztof Mielnik DNP                                   
27 Chris Garner 10 24:312/3 66.71/4 25.03/7 42.93/5 60.0  4 4 3 3 3 1 2     12 0
33 Brandon Wallace 11 24:374/5 80.01/1 100.05/6 83.30/2 0.01 5 6 1 2 1 1 2     16 0
50 Paweł Mróz 2 02:231/1 100.0   1/1 100.0     1 1               3 0
Drużyna          
Suma 89 200:00 23/34 67.6 9/26 34.6 32/60 53.3 16/30 53.3 8 21 29 16 25 22 8 23 2   109  

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Antonio Burks 9 27:123/6 50.00/1 0.03/7 42.93/3 100.0  1 1 4 4 4 6       4 0
7 Chris Booker 12 21:514/5 80.01/2 50.05/7 71.41/2 50.02 2 4   2 2 1 1     13 0
9 Paweł Leończyk 6 24:043/5 60.00/1 0.03/6 50.00/2 0.01 3 4 1 3 3   1     7 0
10 Demetric Bennett 12 30:054/4 100.01/3 33.35/7 71.41/1 100.03 4 7 2 3 3 5 1     15 0
11 Marcin Dutkiewicz 2 07:301/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1   1       1       -1 0
12 Bojan Bakić 12 19:500/3 0.02/2 100.02/5 40.06/7 85.7  3 3   2 6 4 2     9 0
13 Marcin Sroka 5 25:042/3 66.70/3 0.02/6 33.31/3 33.3  5 5 3 2 2 3 3     7 0
15 Hubert Pabian DNP                                   
20 Mateo Kedzo DNP                                   
21 Omar Barlett 4 18:091/3 33.3   1/3 33.32/3 66.71 6 7 1 3 3         9 0
22 Mantas Cesnauskis 1 11:220/1 0.00/2 0.00/3 0.01/2 50.01   1   1 1 2     1 -4 0
33 Paweł Malesa 7 14:532/2 100.01/4 25.03/6 50.0   2 2 4   2   1     1 7 0
Drużyna          
Suma 70 200:00 20/35 57.1 5/19 26.3 25/54 46.3 15/23 65.2 11 26 37 11 22 24 23 8   2 66