MKS Dąbrowa Górnicza
93 : 100 26:23 | 27:26 | 19:31 | 21:20
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 26 kolejka | 27.02.2021 17:35
Sędziowie: Jakub Zamojski, Michał Sosin, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Leszek Rakoczy

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Alessandro Magro. Asystent: Radosław Soja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Malcolm Rhett 13 26:195/6 83.31/2 50.06/8 75.0     3 3 4 1 2 3   1   16 -11
2 Lee Moore 9 28:373/6 50.00/4 0.03/10 30.03/3 100.0  5 5 4 3 3 3 1   1 9 -11
3 Andrzej Mazurczak 9 34:022/5 40.01/2 50.03/7 42.92/2 100.02 3 5 6 3 8 2 2 1 1 17 -7
5 Marek Piechowicz 4 06:562/2 100.0   2/2 100.00/1 0.01 2 3 1   1         7 -2
9 Milivoje Mijović 10 28:383/8 37.51/1 100.04/9 44.41/1 100.02 1 3 2 3 1 2   1   9 0
13 Jakub Motylewski 0 08:03              1 1   2       1   2 -1
15 Patryk Wieczorek DNP                                   
22 Elijah Wilson 23 29:114/8 50.05/8 62.59/16 56.3     2 2 2 1     1   1 21 2
25 Michał Nowakowski 13 15:583/3 100.02/4 50.05/7 71.41/1 100.0      2 2 1 1 1     13 -1
30 Vytenis Čižauskas 9 18:251/1 100.01/2 50.02/3 66.74/4 100.0  2 2 3 4 3 3 1     11 -2
33 Konrad Dawdo DNP                                   
41 Michał Kroczak 3 03:51   1/1 100.01/1 100.0           1           3 -2
Drużyna 1 1 2    
Suma 93 200:00 23/39 59 12/24 50 35/63 55.6 11/12 91.7 6 20 26 24 20 19 14 6 4 3 108  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 21 21:072/5 40.03/8 37.55/13 38.58/9 88.9      4 1 6 1 1   1 16 13
3 Łukasz Wojciechowski 1 00:59         1/2 50.0          1         0 -10
4 Marcin Pławucki 0 01:02                    1   1       -1 -8
5 Roland Denzel Andersson 10 23:122/2 100.02/3 66.74/5 80.0   1 1 2   1     1 2   14 10
7 Trey Kell 6 30:280/4 0.02/5 40.02/9 22.2     5 5 4 2 2 2 2   1 8 11
12 Jarosław Mokros 4 16:48   1/2 50.01/2 50.01/2 50.02 2 4 1 3 1   1     8 -3
13 Josip Sobin 12 19:246/11 54.5   6/11 54.5   1 3 4 3 2   2 1     13 -2
18 Kamil Nawrot DNP                                   
21 Maciej Kucharek 2 06:430/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0        3 1         0 -7
30 Jakub Garbacz 7 30:512/4 50.01/4 25.03/8 37.5   1 1 2 2 1 2 2     1 4 8
34 Chris Smith 23 28:504/6 66.73/4 75.07/10 70.06/8 75.02 7 9 3 2 4 3 1     28 14
35 Mark Ogden 14 20:365/8 62.50/2 0.05/10 50.04/4 100.08 3 11 1 3 3   1 1 1 23 9
Drużyna 1   1   1
Suma 100 200:00 21/41 51.2 12/29 41.4 33/70 47.1 22/27 81.5 16 22 38 18 19 20 12 8 3 4 113  
  MKS Dąbrowa Górnicza Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 12 13
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/36) 58.3 38 (19/37) 51.4
Punkty drugiej szansy 9 16
Punkty szybkiego ataku 14 11
Punkty z ławki 26 42
  MKS Dąbrowa Górnicza Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 9 (32-23) 19 (80-99)
Najwyższa seria punktowa 9 (32-23) 10 (77-92)
Zmiany prowadzenia 7
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 23:19 15:49