Pszczółka Start Lublin
76 : 61 19:11 | 16:21 | 24:17 | 17:12
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 18 kolejka | 27.12.2020 19:30
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Łukasz Andrzejewski, Tomasz Trybalski | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Pszczółka Start Lublin

Trener: David Dedek. Asystenci: Przemysław Łuszczewski, Michał Sikora

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Yannick Franke 14 23:102/10 20.03/8 37.55/18 27.81/2 50.02 2 4 4 1 3 2 2 1   9 15
2 Damian Jeszke 2 10:240/1 0.00/4 0.00/5 0.02/2 100.0  3 3     1 1     1 -1 9
3 Mateusz Dziemba 16 30:052/3 66.74/6 66.76/9 66.7   1 10 11 3 1     1     28 1
4 Michael Gospodarek DNP                                   
5 Sherron Dorsey-Walker 0 13:01   0/1 0.00/1 0.0     3 3 4 2   1   1   6 1
7 Bartłomiej Pelczar 3 11:23   1/3 33.31/3 33.3     2 2 1   1 1       3 7
9 Kamil Łączyński 14 28:373/5 60.02/6 33.35/11 45.52/2 100.0  3 3 6 2 1 1       16 8
13 Kacper Borowski 9 27:542/5 40.01/1 100.03/6 50.02/4 50.0  2 2   3 4 1 1   1 6 9
19 Roman Szymański 8 20:532/4 50.0   2/4 50.04/4 100.03 6 9   3 3   1     16 13
20 Joshua Sharma 2 03:061/1 100.0   1/1 100.0           1     1 1   4 0
25 Martins Laksa 8 31:271/3 33.31/6 16.72/9 22.23/3 100.0  1 1   1 4   1     3 12
Drużyna 2   2    
Suma 76 200:00 13/32 40.6 12/35 34.3 25/67 37.3 14/17 82.4 8 32 40 18 14 17 7 7 3 2 90  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 2 23:101/3 33.30/5 0.01/8 12.5   2 3 5       1     1 -1 -5
2 Mateusz Kaszowski 3 18:21   1/4 25.01/4 25.0   1 3 4 2 2   1       5 0
3 Jakub Kobel 14 32:573/7 42.92/4 50.05/11 45.52/3 66.7  1 1 5 3 4 3 1     11 -10
5 Michał Pluta 3 11:260/1 0.01/3 33.31/4 25.0     1 1 1 1       1 1 3 -18
8 Filip Dylewicz 17 32:014/6 66.72/12 16.76/18 33.33/4 75.03 7 10 2 1 3 1 1   1 16 -8
9 Marcin Malczyk 0 17:26   0/1 0.00/1 0.0     4 4 1 1       1   5 0
11 Bartłomiej Wołoszyn 11 29:172/4 50.02/4 50.04/8 50.01/2 50.01 6 7 3 4 2 4 1     13 -14
23 Marcin Kowalczyk 2 10:571/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1   2           2 -5
34 Adam Hrycaniuk 9 24:253/6 50.0   3/6 50.03/4 75.02 3 5 1 4 5 4       7 -15
77 Igor Wadowski DNP                                   
Drużyna   4 4    
Suma 61 200:00 14/28 50 8/34 23.5 22/62 35.5 9/13 69.2 9 33 42 15 18 14 14 3 2 3 61  
  Pszczółka Start Lublin Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 10 5
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/25) 44 28 (14/27) 51.9
Punkty drugiej szansy 9 6
Punkty szybkiego ataku 15 6
Punkty z ławki 23 7
  Pszczółka Start Lublin Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 15 (27-12) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 7 (7-0) 7 (32-28)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 39:14 00:00