Zastal Enea BC Zielona Góra
105 : 85 29:18 | 31:35 | 21:12 | 24:20
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 14 kolejka | 21.11.2020 17:35
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Robert Mordal, Tomasz Trybalski | Komisarz: Grzegorz Potęga

Zastal Enea BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kris Richard 8 25:521/1 100.02/2 100.03/3 100.0   1 2 3 6 1 2 1 1     17 10
1 Gabriel Lundberg 23 32:285/5 100.04/7 57.19/12 75.01/2 50.0  4 4 11 3 2 2 2 2   36 22
2 Kacper Porada DNP                                   
3 Kacper Traczyk 3 03:53   1/1 100.01/1 100.0                       3 3
4 Dawid Dereziński DNP                                   
11 Marcel Ponitka 18 31:564/7 57.13/8 37.57/15 46.71/4 25.0  1 1 3 2 7 2     1 9 5
21 Filip Put 4 09:052/3 66.7   2/3 66.7     1 1 1     1 2     6 -1
24 Rolands Freimanis 15 21:393/5 60.03/6 50.06/11 54.5     1 1 3 2 2 1 1     14 10
31 Janis Berzins 19 25:493/3 100.04/6 66.77/9 77.81/2 50.01 7 8 4 5 1   2     30 27
32 Blake Reynolds 3 17:36   1/1 100.01/1 100.0           4   2       1 13
41 Geoffrey Groselle 12 31:426/12 50.0   6/12 50.00/2 0.02 6 8 1 3 2 2 2   1 13 11
Drużyna 3 1 4   1
Suma 105 200:00 24/36 66.7 18/31 58.1 42/67 62.7 3/10 30 7 23 30 29 20 16 12 10 2 2 129  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Łukasz Wojciechowski DNP                                   
4 Marcin Pławucki 0 06:09   0/1 0.00/1 0.0         1             0 -5
8 Szymon Ryżek 5 19:491/2 50.01/2 50.02/4 50.0   1 2 3 1 1 1 2 1     6 -14
10 Marcin Dymała 0 14:260/3 0.0   0/3 0.0     3 3 1 1         2 1 -7
11 Taurean Green 12 25:001/4 25.01/6 16.72/10 20.07/8 87.51 1 2 3 4 5 8       0 -16
12 Jarosław Mokros 2 19:271/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 3 4 1     1       4 -9
13 Josip Sobin 8 29:563/7 42.9   3/7 42.92/2 100.02 2 4 2 5 2 5 1 1   7 -17
18 Kamil Nawrot 0 00:34                                0 0
30 Jakub Garbacz 30 35:173/3 100.05/10 50.08/13 61.59/9 100.0  4 4 2 1 5 3 2 1   31 -20
33 Shawn King 4 18:041/1 100.0   1/1 100.02/4 50.02 2 4 2 2 2 1 1     8 -4
34 Chris Smith 24 31:175/8 62.52/4 50.07/12 58.38/10 80.0  3 3 1 2 5   2     23 -8
Drużyna 1   1    
Suma 85 199:59 15/30 50 9/24 37.5 24/54 44.4 28/33 84.8 8 20 28 14 16 20 20 7 2 2 80  
  Zastal Enea BC Zielona Góra Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 28 5
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/28) 75 28 (14/27) 51.9
Punkty drugiej szansy 7 8
Punkty szybkiego ataku 20 18
Punkty z ławki 30 28
  Zastal Enea BC Zielona Góra Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 23 (100-77) 4 (2-6)
Najwyższa seria punktowa 11 (96-74) 6 (60-53)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 37:39 02:06