Zastal Enea BC Zielona Góra
111 : 80 32:17 | 21:22 | 27:17 | 31:24
HydroTruck Radom
Etap I - 9 kolejka | 16.11.2020 19:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Tomasz Tybor, Filip Marek | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Zastal Enea BC Zielona Góra

Trener: Žan Tabak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kris Richard 6 17:350/1 0.02/3 66.72/4 50.0     3 3 5   2   2 1   15 -3
1 Gabriel Lundberg 22 27:535/9 55.64/8 50.09/17 52.9   1 4 5 9 3 2   2     30 29
2 Kacper Porada 2 01:481/1 100.0   1/1 100.00/2 0.0  1 1     1 2 2     1 1
3 Kacper Traczyk 3 03:58   1/1 100.01/1 100.0         1 2     1 1   6 5
4 Dawid Dereziński DNP                                   
8 Cecil Williams 17 22:383/4 75.03/5 60.06/9 66.72/2 100.0  1 1 2 5 1 2       15 21
11 Marcel Ponitka 9 25:013/4 75.00/4 0.03/8 37.53/4 75.01 2 3 9 3 5 4 1     12 33
21 Filip Put 8 17:134/4 100.00/1 0.04/5 80.00/2 0.0      2 1 1 3 1 1   6 8
24 Rolands Freimanis 11 20:521/2 50.02/4 50.03/6 50.03/3 100.01 2 3 2 1 3 1       12 3
31 Janis Berzins 14 22:352/4 50.02/5 40.04/9 44.44/4 100.04 5 9 1 3 2 2 1     18 31
41 Geoffrey Groselle 17 24:008/10 80.0   8/10 80.01/2 50.01 6 7 2   3 2 2 2   25 25
55 Łukasz Koszarek 2 16:271/1 100.00/1 0.01/2 50.0   2 3 5 4 3     1     11 2
Drużyna          
Suma 111 200:00 28/40 70 14/32 43.8 42/72 58.3 13/19 68.4 10 27 37 37 21 20 16 13 5   151  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Marcin Tomaszewski 2 01:481/1 100.00/1 0.01/2 50.0               2       -1 -1
3 Nickolas Neal 4 10:091/1 100.00/2 0.01/3 33.32/2 100.0  2 2 4   1 1       7 -1
4 Marcin Piechowicz 4 23:302/2 100.00/2 0.02/4 50.0     4 4 2 2 1 4       4 -28
13 Jakub Zalewski 2 09:350/2 0.00/4 0.00/6 0.02/2 100.01 1 2 2   2   2   1 2 -11
14 Mikołaj Kurpisz DNP                                   
16 Daniel Wall 7 16:231/2 50.01/2 50.02/4 50.02/2 100.0      1 2 1 1 1     6 -9
21 Danilo Ostojić 8 22:493/5 60.00/1 0.03/6 50.02/2 100.01 6 7 1 3 4 2 2     13 -25
23 Roberts Stumbris 10 23:370/1 0.03/8 37.53/9 33.31/2 50.02 2 4 3 3 3 2 1   1 9 -22
29 Filip Zegzuła 11 30:250/3 0.03/6 50.03/9 33.32/2 100.01 3 4 2   3 4 1   1 8 -20
41 Aleksander Lewandowski 15 20:241/3 33.33/7 42.94/10 40.04/5 80.0  1 1 1 3 3 2       8 -5
50 Brett Prahl 6 17:113/6 50.0   3/6 50.0   2 2 4 3 3   1     1 9 -6
55 Jabarie Hinds 11 24:093/6 50.01/2 50.04/8 50.02/2 100.0      4 4 3 5 2   1 8 -27
Drużyna 7   7    
Suma 80 200:00 15/32 46.9 11/35 31.4 26/67 38.8 17/19 89.5 14 21 35 23 20 21 24 9   5 73  
  Zastal Enea BC Zielona Góra HydroTruck Radom
Punkty ze strat 27 17
Punkty w "pomalowanym" 54 (27/35) 77.1 24 (12/26) 46.2
Punkty drugiej szansy 9 13
Punkty szybkiego ataku 25 11
Punkty z ławki 32 38
  Zastal Enea BC Zielona Góra HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 31 (111-80) 2 (0-2)
Najwyższa seria punktowa 14 (69-41) 6 (69-47)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 38:58 00:18