HydroTruck Radom
60 : 80 14:30 | 14:13 | 10:19 | 22:18
Trefl Sopot
Etap I - 8 kolejka | 10.10.2020 17:35
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paweł Białas, Filip Marek | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Marcin Tomaszewski 3 03:33   1/1 100.01/1 100.0                 1     4 3
2 Dayon Griffin 4 20:322/4 50.00/4 0.02/8 25.0   1 1 2 2 1 1 2 1     1 -24
3 Nickolas Neal 6 31:473/9 33.30/2 0.03/11 27.3     3 3 4 2 4 3 1   1 3 -18
4 Marcin Piechowicz 16 33:362/4 50.04/11 36.46/15 40.0   1 6 7 3 2 2 1 3     19 -12
13 Jakub Zalewski DNP                                   
14 Mikołaj Kurpisz 2 20:340/1 0.00/4 0.00/5 0.02/2 100.01 1 2   5 3 2 1 2 1 0 -20
20 Patryk Stankowski 0 00:21   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
21 Danilo Ostojić 7 27:241/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.03 1 4 3 2 2 1 1 2   12 -5
29 Filip Zegzuła 5 10:081/1 100.01/2 50.02/3 66.7                 2     6 -10
41 Aleksander Lewandowski 10 22:543/6 50.01/4 25.04/10 40.01/2 50.01 2 3 1 4 1 1 1     7 -2
50 Brett Prahl 7 29:112/7 28.6   2/7 28.63/4 75.01 2 3 1 2 3 3 1   2 3 -12
Drużyna 6 2 8   1
Suma 60 200:00 14/34 41.2 8/33 24.2 22/67 32.8 8/10 80 14 18 32 14 18 16 14 12 4 4 54  

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 18 23:441/2 50.04/4 100.05/6 83.34/4 100.0  4 4 3 1 6 2       22 16
7 Martynas Paliukenas 4 22:352/5 40.0   2/5 40.0   2 5 7 2 3 1 3 1   1 8 -3
11 Tyson Jay Haws 11 22:344/5 80.00/3 0.04/8 50.03/4 75.0  2 2 7 1 2 4 2     13 2
13 Dominik Olejniczak 8 27:274/7 57.1   4/7 57.10/2 0.01 7 8   2 2     3 1 14 19
21 Patryk Pułkotycki 0 02:37   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -5
22 Darious Moten 0 18:420/3 0.00/1 0.00/4 0.0     3 3   3 2         -1 7
23 Michał Kolenda 13 28:032/3 66.73/5 60.05/8 62.5     2 2 1 2   4   1   10 20
29 Paweł Leończyk 9 26:024/8 50.00/1 0.04/9 44.41/1 100.02 4 6 4 2 4 2 1   2 13 19
33 Karol Gruszecki 17 24:07   5/6 83.35/6 83.32/2 100.0  2 2 1 2 1 3       16 30
34 Sebastian Rompa 0 04:09                                0 -5
Drużyna 2 1 3   1
Suma 80 200:00 17/33 51.5 12/21 57.1 29/54 53.7 10/13 76.9 7 30 37 18 16 18 19 4 4 4 94  
  HydroTruck Radom Trefl Sopot
Punkty ze strat 14 17
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/24) 41.7 32 (16/29) 55.2
Punkty drugiej szansy 9 4
Punkty szybkiego ataku 10 9
Punkty z ławki 31 15
  HydroTruck Radom Trefl Sopot
Najwyższe prowadzenie 0 () 28 (49-77)
Najwyższa seria punktowa 9 (45-62) 10 (28-51)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:33