HydroTruck Radom
72 : 85 20:33 | 11:14 | 24:24 | 17:14
Enea Astoria Bydgoszcz
Etap I - 7 kolejka | 07.10.2020 19:30
Sędziowie: Janusz Calik, Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Wojciech Imiołek

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Marcin Tomaszewski 0 04:220/1 0.00/1 0.00/2 0.0                     1 -2 3
2 Dayon Griffin 6 20:531/4 25.01/6 16.72/10 20.01/2 50.0  2 2 5   1 1 1   1 4 -25
3 Nickolas Neal 12 22:391/3 33.32/4 50.03/7 42.94/4 100.01 1 2 3 2 3 4 2   1 11 -20
4 Marcin Piechowicz 3 14:39   1/3 33.31/3 33.3   1 3 4   5 1 1       4 0
13 Jakub Zalewski DNP                                   
14 Mikołaj Kurpisz 9 23:482/6 33.31/3 33.33/9 33.32/3 66.74 6 10 1 3 2 2 1 1   13 14
20 Patryk Stankowski 7 14:32   2/6 33.32/6 33.31/2 50.02 1 3 2 1 1 1 1   1 7 6
21 Danilo Ostojić 9 26:262/3 66.71/1 100.03/4 75.02/2 100.01 4 5 3   5 4 1 1   14 -12
29 Filip Zegzuła 9 22:232/4 50.01/4 25.03/8 37.52/2 100.0      3 4 1 1       6 -20
41 Aleksander Lewandowski 12 26:432/3 66.72/7 28.64/10 40.02/2 100.01 4 5 2   3   1 1   15 2
50 Brett Prahl 5 23:352/5 40.0   2/5 40.01/1 100.0        3 1         2 -13
Drużyna 2 2 4   1
Suma 72 200:00 12/29 41.4 11/35 31.4 23/64 35.9 15/18 83.3 12 23 35 19 18 18 15 7 3 4 74  

Enea Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Marek Popiołek, Grzegorz Skiba

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Corey Jerrod Sanders JR 17 33:484/5 80.03/5 60.07/10 70.0   1 5 6 5 1   3 2 2   26 3
4 Dorian Szyttenholm 2 03:491/2 50.0   1/2 50.0           1           1 -12
5 Michał Aleksandrowicz 0 19:270/1 0.00/3 0.00/4 0.0   1 1 2 3 3 1 1       0 4
8 Michał Chyliński 20 28:483/7 42.93/9 33.36/16 37.55/5 100.01 2 3 5 3 6 1 1   2 18 18
21 Michał Krasuski 6 22:261/3 33.31/5 20.02/8 25.01/2 50.0      4 1 1   1     4 8
34 Markus Loncar 8 13:374/5 80.0   4/5 80.0   2 5 7       1 1 1   15 -6
44 Paulius Dambrauskas DNP                                   
45 Łukasz Frąckiewicz 8 26:124/7 57.1   4/7 57.1   6 7 13 1 2 4 5 3   1 17 21
55 Marcin Nowakowski 5 11:141/4 25.01/1 100.02/5 40.0   3 1 4 1 1 3 1 1     7 4
77 Jakub Nizioł 6 13:411/3 33.31/1 100.02/4 50.01/2 50.0  1 1 1 2 1 1       4 -3
88 Tomislav Gabrić 13 26:582/7 28.62/6 33.34/13 30.83/3 100.04 7 11   4 2 2 1 1   15 28
Drużyna 2   2   1
Suma 85 200:00 21/44 47.7 11/30 36.7 32/74 43.2 10/12 83.3 20 29 49 20 18 18 16 10 4 3 107  
  HydroTruck Radom Enea Astoria Bydgoszcz
Punkty ze strat 16 19
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/26) 42.3 40 (20/39) 51.3
Punkty drugiej szansy 10 14
Punkty szybkiego ataku 2 7
Punkty z ławki 31 21
  HydroTruck Radom Enea Astoria Bydgoszcz
Najwyższe prowadzenie 2 (2-0) 30 (34-64)
Najwyższa seria punktowa 11 (52-68) 11 (34-64)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:24 39:09