Asseco Arka Gdynia
68 : 79 18:22 | 25:17 | 14:18 | 11:22
Pszczółka Start Lublin
Etap I - 3 kolejka | 14.09.2020 17:35
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Łukasz Andrzejewski, Damian Ottenburger | Komisarz: Adam Greczyło

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Kaszowski 0 06:45   0/1 0.00/1 0.0             1 1       -2 -2
7 Krzysztof Szubarga 15 38:183/7 42.91/5 20.04/12 33.36/7 85.7  3 3 6 3 9 5 2     12 -16
8 Filip Dylewicz 16 29:360/3 0.05/8 62.55/11 45.51/2 50.0  6 6 1 3 1 3 1     14 2
9 Marcin Malczyk 0 19:28   0/1 0.00/1 0.0     1 1 2 2     1     3 0
11 Bartłomiej Wołoszyn 5 25:382/4 50.00/4 0.02/8 25.01/2 50.0  3 3 3 4 3 2 2   1 4 -23
14 Wojciech Czerlonko 5 17:382/3 66.70/2 0.02/5 40.01/1 100.0  5 5     1 4     1 3 -1
21 Mikołaj Witliński 11 14:415/6 83.3   5/6 83.31/4 25.02 4 6   2 3 3 1 1   12 -8
23 Marcin Kowalczyk 3 10:31   1/3 33.31/3 33.3     1 1 2             4 3
28 Przemysław Żołnierewicz 5 12:061/2 50.01/2 50.02/4 50.0         1 5   2       2 -7
34 Adam Hrycaniuk 8 25:192/5 40.0   2/5 40.04/4 100.04 9 13 1 4 6 3     1 16 -3
Drużyna 2   2   2
Suma 68 200:00 15/30 50 8/26 30.8 23/56 41.1 14/20 70 6 32 38 16 23 24 23 7 1 3 68  

Pszczółka Start Lublin

Trener: David Dedek. Asystenci: Przemysław Łuszczewski, Michał Sikora

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Damian Jeszke 0 04:24                    3   1       -1 -9
3 Mateusz Dziemba 2 24:411/3 33.30/1 0.01/4 25.0     3 3 2 2   1 3     6 14
4 Michael Gospodarek DNP                                   
5 Sherron Dorsey-Walker 16 28:086/11 54.51/4 25.07/15 46.71/2 50.0  2 2 4 3 1 3 1   1 11 15
7 Bartłomiej Pelczar 0 03:41   0/2 0.00/2 0.0     1 1   1           -1 -3
8 Lester Medford Jr 9 26:443/6 50.01/4 25.04/10 40.0     2 2 8 2 1 3 2     12 12
9 Kamil Łączyński 3 16:540/2 0.01/3 33.31/5 20.0     3 3 3 2   2 1     4 -1
11 Karol Obarek DNP                                   
13 Kacper Borowski 20 29:186/8 75.01/3 33.37/11 63.65/11 45.52 5 7   4 11 1   1   17 23
19 Roman Szymański 6 14:123/4 75.0   3/4 75.0   2   2   4           7 -1
25 Martins Laksa 14 26:132/4 50.03/4 75.05/8 62.51/1 100.0  2 2     2         13 5
52 Armani Moore 9 25:452/5 40.00/3 0.02/8 25.05/6 83.33 6 9 2 3 7 2 5 2   18 0
Drużyna 1 3 4 1 1
Suma 79 200:00 23/43 53.5 7/24 29.2 30/67 44.8 12/20 60 7 24 31 19 24 22 13 12 3 1 86  
  Asseco Arka Gdynia Pszczółka Start Lublin
Punkty ze strat 10 25
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/23) 60.9 36 (18/26) 69.2
Punkty drugiej szansy 5 5
Punkty szybkiego ataku 7 14
Punkty z ławki 30 14
  Asseco Arka Gdynia Pszczółka Start Lublin
Najwyższe prowadzenie 10 (39-29) 13 (63-76)
Najwyższa seria punktowa 11 (32-24) 10 (60-69)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 9
Czas na prowadzeniu 11:41 22:35