HydroTruck Radom
81 : 74 25:15 | 14:19 | 20:22 | 22:18
MKS Dąbrowa Górnicza
Etap I - 3 kolejka | 11.09.2020 19:30
Sędziowie: Marek Maliszewski, Arnauld Kom Njilo, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Maciej Kucharski

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Dayon Griffin 17 35:582/2 100.04/8 50.06/10 60.01/1 100.0      8 4 1 2   2   21 6
3 Nickolas Neal 14 27:260/5 0.02/5 40.02/10 20.08/8 100.0  3 3 3 2 5 2       10 11
4 Marcin Piechowicz 3 18:48   1/3 33.31/3 33.3     4 4 4 4     1     10 -2
13 Jakub Zalewski DNP                                   
14 Mikołaj Kurpisz DNP                                   
16 Daniel Wall 14 22:124/5 80.02/5 40.06/10 60.0   1 3 4   2 2 2 1     13 7
20 Patryk Stankowski DNP                                   
21 Danilo Ostojić 6 27:190/2 0.02/3 66.72/5 40.0   1 5 6 3 3   1       11 7
29 Filip Zegzuła 14 31:171/3 33.34/8 50.05/11 45.50/2 0.0  4 4 3 2 5 1 1   1 13 2
41 Aleksander Lewandowski 2 07:591/1 100.0   1/1 100.0                       2 6
50 Brett Prahl 11 29:013/7 42.9   3/7 42.95/10 50.03 5 8 1 3 7     2 1 13 -2
Drużyna 1 4 5    
Suma 81 200:00 11/25 44 15/32 46.9 26/57 45.6 14/21 66.7 5 24 29 22 20 20 8 3 4 2 93  

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Alessandro Magro. Asystenci: Robert Skibniewski, Radosław Soja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Lee Moore 17 36:143/8 37.52/4 50.05/12 41.75/7 71.44 7 11 6 4 4 4 1   2 22 -8
3 Andrzej Mazurczak DNP                                   
5 Marek Piechowicz 2 12:251/3 33.30/2 0.01/5 20.0         1     1       -2 -7
8 Sacha Killeya-Jones 19 38:025/9 55.61/2 50.06/11 54.56/8 75.04 8 12 2 4 6 2 1 2   27 -4
11 Franciszek Bigaj DNP                                   
13 Jakub Motylewski 2 08:050/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01 1 2   2 2         3 3
14 Przemysław Paduch DNP                                   
21 Ivan Karačić 2 17:021/2 50.0   1/2 50.0   1 3 4 1 3 1 2       4 -10
22 Elijah Wilson 13 36:352/7 28.63/8 37.55/15 33.3     5 5 1 1 1 1     1 8 3
25 Michał Nowakowski 13 32:155/9 55.60/4 0.05/13 38.53/4 75.01 1 2 2 3 4 2 1   1 7 -2
33 Konrad Dawdo DNP                                   
41 Michał Kroczak 6 19:22   2/4 50.02/4 50.0     1 1   4           5 -10
Drużyna 2 3 5    
Suma 74 200:00 17/39 43.6 8/24 33.3 25/63 39.7 16/21 76.2 11 26 37 13 21 18 12 3 2 4 74  
  HydroTruck Radom MKS Dąbrowa Górnicza
Punkty ze strat 11 6
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/21) 52.4 28 (14/31) 45.2
Punkty drugiej szansy 2 11
Punkty szybkiego ataku 7 6
Punkty z ławki 30 10
  HydroTruck Radom MKS Dąbrowa Górnicza
Najwyższe prowadzenie 11 (28-17) 3 (39-42)
Najwyższa seria punktowa 8 (25-15) 9 (36-34)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 34:17 03:44