Asseco Arka Gdynia
74 : 64 16:21 | 22:15 | 16:19 | 20:9
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 2 kolejka | 03.09.2020 17:35
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Jakub Pietrzak, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Asseco Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mateusz Kaszowski 0 06:25   0/2 0.00/2 0.0   1   1     1 1     1 -2 -1
6 Maciej Marcinkowski DNP                                   
7 Krzysztof Szubarga 12 27:431/1 100.03/7 42.94/8 50.01/2 50.0      1 3 3 2 2     8 21
8 Filip Dylewicz 6 08:46   2/4 50.02/4 50.0     4 4   1           8 -4
9 Marcin Malczyk 3 11:15   1/2 50.01/2 50.0     2 2         1     5 -2
11 Bartłomiej Wołoszyn 12 28:434/5 80.01/6 16.75/11 45.51/2 50.0  6 6 3 4 2 4       10 12
14 Wojciech Czerlonko 5 29:212/5 40.00/1 0.02/6 33.31/2 50.0  7 7 5 2 1 2 1     11 1
21 Mikołaj Witliński 7 19:543/5 60.00/1 0.03/6 50.01/4 25.03 5 8   2 3 4 2 1 1 8 12
23 Marcin Kowalczyk 0 00:16                                0 0
28 Przemysław Żołnierewicz 20 32:557/13 53.80/1 0.07/14 50.06/8 75.01 4 5 5 3 12 3 2   2 20 20
34 Adam Hrycaniuk 4 16:061/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  3 3   1 1 2     1 4 -8
77 Igor Wadowski 5 18:371/2 50.01/3 33.32/5 40.0   1   1 2 4 2   1     6 -1
Drużyna 2 4 6   1
Suma 74 200:01 19/33 57.6 8/27 29.6 27/60 45 12/20 60 6 31 37 16 20 25 18 9 1 5 78  

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 2 22:501/7 14.30/7 0.01/14 7.10/2 0.01   1 3 4 4 5   1 1 -13 -2
1 Victor Rudd 12 26:133/9 33.32/6 33.35/15 33.30/1 0.03 5 8   4 1   1 1   11 -7
4 Marcin Pławucki DNP                                   
8 Szymon Ryżek 4 22:172/2 100.0   2/2 100.00/2 0.01 2 3 2 2 3 1 1     7 2
10 Marcin Dymała 0 02:56   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -6
11 Taurean Green 13 25:513/3 100.01/7 14.34/10 40.04/5 80.0      5 1 6 6 3     8 -15
12 Jarosław Mokros 0 17:45   0/1 0.00/1 0.0   1 3 4 3 2 1         6 -10
13 Josip Sobin 13 25:576/13 46.2   6/13 46.21/2 50.05 6 11   4 2 3 1 1   15 2
18 Kamil Nawrot DNP                                   
30 Jakub Garbacz 6 18:43   2/4 50.02/4 50.0     4 4 1 3 2   2     11 -18
33 Shawn King 6 10:053/4 75.0   3/4 75.0     4 4   3   3 1 1   8 -5
34 Chris Smith 8 27:241/2 50.02/3 66.73/5 60.0     2 2 2 2 1 1 1 1   11 9
Drużyna 1 3 4    
Suma 64 200:01 19/40 47.5 7/29 24.1 26/69 37.7 5/12 41.7 11 26 37 16 25 20 19 10 5 1 63  
  Asseco Arka Gdynia Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 25 21
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/30) 56.7 36 (18/31) 58.1
Punkty drugiej szansy 6 5
Punkty szybkiego ataku 23 10
Punkty z ławki 28 35
  Asseco Arka Gdynia Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 10 (74-64) 9 (10-19)
Najwyższa seria punktowa 9 (50-50) 12 (38-45)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 12:23 24:41