HydroTruck Radom
77 : 85 22:22 | 16:18 | 16:19 | 23:26
Polpharma Starogard Gdański
Etap I - 2 kolejka | 16.09.2020 19:30
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Jakub Pietrzak, Tomasz Trybalski | Komisarz: Robert Zieliński

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Dayon Griffin 13 35:064/7 57.11/10 10.05/17 29.42/4 50.01 4 5 7 1 2 3 6 1   15 1
3 Nickolas Neal 25 29:285/10 50.04/7 57.19/17 52.93/3 100.0  1 1 3 3 3 6 1     16 -11
4 Marcin Piechowicz 6 23:09   2/3 66.72/3 66.7   1 7 8 2 5 1 5 2     12 2
13 Jakub Zalewski DNP                                   
14 Mikołaj Kurpisz 0 04:01   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -5
16 Daniel Wall 0 12:490/2 0.00/3 0.00/5 0.0   1 2 3 1   1 1       -2 -5
20 Patryk Stankowski 0 00:10                                0 -2
21 Danilo Ostojić 11 26:593/6 50.01/1 100.04/7 57.12/2 100.04 3 7   3 2 2   1   14 -12
29 Filip Zegzuła 15 35:482/2 100.03/7 42.95/9 55.62/2 100.01 2 3 3 5 3 1 1     17 -6
41 Aleksander Lewandowski 0 04:56   0/1 0.00/1 0.0     2 2               1 -6
50 Brett Prahl 7 27:343/4 75.0   3/4 75.01/3 33.33 4 7 1   2 4 1     9 4
Drużyna 1   1    
Suma 77 200:00 17/31 54.8 11/33 33.3 28/64 43.8 10/14 71.4 11 25 36 17 18 14 22 11 2   81  

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Rafał Frank

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 James Washington 15 31:062/3 66.72/2 100.04/5 80.05/6 83.31 2 3 6 2 7 7 3     18 13
7 Sebastian Kowalczyk 7 21:092/4 50.01/1 100.03/5 60.0     4 4 3 4 2 1 2   1 13 6
10 Peter Olisemeka 8 31:214/6 66.7   4/6 66.70/1 0.01 1 2 2 3 1 2 3     10 -1
12 Sebastian Walda 0 01:50                                0 -3
15 Szymon Urbański DNP                                   
20 Samuel Miller 8 21:362/4 50.01/7 14.33/11 27.31/1 100.01 5 6 3 2 2 3     1 6 0
24 Steven Haney 24 36:1610/12 83.31/6 16.711/18 61.11/1 100.01 4 5 1   2 1 1     23 7
25 Trevon Allen 15 32:514/8 50.01/4 25.05/12 41.74/6 66.7  1 1 2 1 4 1 2     10 6
33 Grzegorz Surmacz 8 22:471/1 100.02/5 40.03/6 50.0     4 4 2 1   2 1     10 13
35 Krystian Reszka DNP                                   
69 Mateusz Itrich DNP                                   
77 Radosław Chorab 0 01:05              1 1   1   1       0 -1
Drużyna 3 1 4   1
Suma 85 200:01 25/38 65.8 8/25 32 33/63 52.4 11/15 73.3 4 22 26 19 14 18 18 12   2 90  
  HydroTruck Radom Polpharma Starogard Gdański
Punkty ze strat 18 22
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/26) 61.5 46 (23/35) 65.7
Punkty drugiej szansy 12 9
Punkty szybkiego ataku 25 24
Punkty z ławki 25 15
  HydroTruck Radom Polpharma Starogard Gdański
Najwyższe prowadzenie 6 (10-4) 10 (57-67)
Najwyższa seria punktowa 11 (68-67) 8 (25-32)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 09:45 27:38