Czarni Słupsk
93 : 71 21:20 | 21:11 | 27:19 | 24:21
PGE Turów Zgorzelec
Play OFF - 4. półfinał | 26.04.2009 16:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Antonio Burks 3 19:440/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1 7 4 1 1       8 0
7 Chris Booker 14 34:345/15 33.30/1 0.05/16 31.34/7 57.13 6 9 1 3 5 1 1   2 10 0
9 Paweł Leończyk 2 10:571/2 50.00/1 0.01/3 33.3           5       1   1 0
10 Demetric Bennett 16 23:035/6 83.31/4 25.06/10 60.03/3 100.0  4 4 4 1 3 3 2     19 0
11 Marcin Dutkiewicz 0 02:59            1   1               1 0
12 Bojan Bakić 9 22:212/4 50.01/3 33.33/7 42.92/2 100.02 1 3 1 3 5 1 2     10 0
13 Marcin Sroka 22 29:555/5 100.04/7 57.19/12 75.0   1 3 4 2 4 2 2 1     24 0
15 Hubert Pabian 0 01:07                                0 0
20 Mateo Kedzo 12 25:071/4 25.02/3 66.73/7 42.94/4 100.03 5 8 1 1 4 1 2     18 0
21 Omar Barlett DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 7 20:163/3 100.00/2 0.03/5 60.01/1 100.0      4 4 3 1 1     9 0
33 Paweł Malesa 8 09:57   2/2 100.02/2 100.02/2 100.0  1 1     1         9 0
Drużyna       1 1
Suma 93 200:00 22/40 55 11/25 44 33/65 50.8 16/19 84.2 10 21 31 20 25 24 10 9 1 2 109  

PGE Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tyus Edney 2 19:371/4 25.0   1/4 25.0     1 1 3 2 3 1       2 0
5 Krzysztof Roszyk 2 22:071/1 100.00/3 0.01/4 25.0     2 2 3 2 2   1     5 0
6 Damir Miljkovic 6 23:050/3 0.02/6 33.32/9 22.2     1 1 2 2 1 1       1 0
8 Robert Witka 14 28:252/4 50.02/7 28.64/11 36.44/6 66.73 5 8 3 2 3 1       15 0
9 Chris Daniels 7 11:353/3 100.0   3/3 100.01/4 25.01 2 3   3 3         7 0
11 Bryan Bailey 9 20:233/4 75.00/2 0.03/6 50.03/6 50.0        4 6 4     1 -1 0
12 Alex Harris 13 18:071/2 50.03/4 75.04/6 66.72/4 50.0  4 4     3 2 1     12 0
14 John Turek 7 09:483/3 100.0   3/3 100.01/1 100.01 3 4 1 3 2 3 1     10 0
15 Bartosz Bochno 0 10:00   0/2 0.00/2 0.0                       -2 0
21 Marcin Stefański 1 06:410/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0        2 1         -1 0
33 Maciej Strzelecki 0 01:07                                0 0
41 Dragisa Drobnjak 10 29:054/6 66.7   4/6 66.72/2 100.02 4 6 2 4 1 2   2   16 0
Drużyna         2
Suma 71 200:00 18/31 58.1 7/24 29.2 25/55 45.5 14/25 56 7 22 29 14 24 25 14 3 2 1 64