PGE Turów Zgorzelec
98 : 68 25:22 | 22:17 | 25:16 | 26:13
Czarni Słupsk
Play OFF - 2. półfinał | 21.04.2009 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

PGE Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tyus Edney 17 17:398/8 100.0   8/8 100.01/1 100.0  2 2 3 1 4 2 2     22 0
5 Krzysztof Roszyk 5 14:071/2 50.01/4 25.02/6 33.3     2 2 3     1     1 5 0
6 Damir Miljkovic 6 21:30   2/6 33.32/6 33.3     2 2 3 2 1 1 1     7 0
8 Robert Witka 4 21:271/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.0  4 4 1 3 2 1 1 1   5 0
9 Chris Daniels 11 13:595/6 83.30/1 0.05/7 71.41/2 50.02 6 8 2 2 1   1 1   20 0
11 Bryan Bailey 18 22:214/8 50.01/1 100.05/9 55.67/7 100.01 2 3 3 3 7 1 2   1 21 0
12 Alex Harris 17 14:203/5 60.02/2 100.05/7 71.45/6 83.3  3 3   2 5   1   1 18 0
14 John Turek 9 22:463/6 50.0   3/6 50.03/4 75.02 2 4   4 2 1   1 1 9 0
15 Bartosz Bochno 2 16:18         2/2 100.0  1 1 1 2 2         4 0
21 Marcin Stefański 3 13:531/1 100.0   1/1 100.01/1 100.03 2 5 1 1 1 2 1     8 0
33 Maciej Strzelecki 1 04:34         1/2 50.0      1   1 1       0 0
41 Dragisa Drobnjak 5 17:062/4 50.0   2/4 50.01/4 25.01 3 4 3   3 1 1     7 0
Drużyna         1
Suma 98 200:00 28/44 63.6 6/16 37.5 34/60 56.7 24/31 77.4 9 29 38 21 20 29 12 10 3 4 126  

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Antonio Burks 7 29:333/7 42.90/4 0.03/11 27.31/2 50.0  1 1 4 2 3 3 1     1 0
7 Chris Booker 8 25:113/7 42.90/1 0.03/8 37.52/4 50.01 4 5 2 3 3 1   3   10 0
9 Paweł Leończyk 9 19:373/6 50.01/1 100.04/7 57.10/1 0.03   3   4 2 1 3     10 0
10 Demetric Bennett 6 33:171/3 33.31/6 16.72/9 22.21/2 50.01 3 4 4 3 2 2     1 4 0
11 Marcin Dutkiewicz 0 02:310/1 0.0   0/1 0.0   1   1   1           0 0
12 Bojan Bakić 7 19:001/3 33.3   1/3 33.35/6 83.3  1 1   5 6 1 1 1   6 0
13 Marcin Sroka 14 17:432/2 100.03/6 50.05/8 62.51/2 50.01 5 6   3 2 1 2     17 0
15 Hubert Pabian 0 01:480/1 0.0   0/1 0.0   1   1         1     1 0
20 Mateo Kedzo 6 20:231/4 25.01/3 33.32/7 28.61/1 100.02 2 4   2 1 1       4 0
21 Omar Barlett 2 14:491/4 25.00/1 0.01/5 20.0   1 2 3   4 1 2 1   1 0 0
33 Paweł Malesa 9 16:081/4 25.02/4 50.03/8 37.51/2 50.03   3 1 2   1     1 6 0
Drużyna          
Suma 68 200:00 16/42 38.1 8/26 30.8 24/68 35.3 12/20 60 14 18 32 11 29 20 13 9 4 3 59