Czarni Słupsk
83 : 91 21:29 | 29:19 | 12:18 | 21:25
PGE Turów Zgorzelec
Play OFF - 6. półfinał | 02.05.2009 16:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Antonio Burks 6 14:422/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01   1 2 2 2 2       5 0
7 Chris Booker 10 23:224/10 40.00/1 0.04/11 36.42/2 100.03 6 9 2 1 3 2     1 12 0
9 Paweł Leończyk 4 10:002/4 50.0   2/4 50.0         1 3           3 0
10 Demetric Bennett 18 26:213/6 50.03/8 37.56/14 42.93/4 75.02 3 5 3 1 4 1       16 0
11 Marcin Dutkiewicz DNP                                   
12 Bojan Bakić 0 13:390/3 0.0   0/3 0.0   2 2 4   1 1 1 1     1 0
13 Marcin Sroka 6 26:111/2 50.01/4 25.02/6 33.31/2 50.01 3 4 1 1 1 1       5 0
15 Hubert Pabian DNP                                   
20 Mateo Kedzo 15 30:003/4 75.02/4 50.05/8 62.53/4 75.01 2 3 2 2 4 1       15 0
21 Omar Barlett 8 16:384/8 50.0   4/8 50.0     3 3   1 3   2   1 9 0
22 Mantas Cesnauskis 11 25:184/5 80.01/3 33.35/8 62.50/2 0.01 3 4 4 4 5 2 2     14 0
33 Paweł Malesa 5 13:491/1 100.01/3 33.32/4 50.0     1 1 1 2           5 0
Drużyna          
Suma 83 200:00 24/47 51.1 8/23 34.8 32/70 45.7 11/16 68.8 11 23 34 16 18 23 10 5   2 85  

PGE Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tyus Edney 8 20:403/6 50.00/2 0.03/8 37.52/2 100.01 3 4 3 2 3 1       9 0
5 Krzysztof Roszyk 11 21:301/1 100.03/6 50.04/7 57.1     1 1   1   1       8 0
6 Damir Miljkovic 14 30:004/6 66.72/7 28.66/13 46.20/2 0.0  1 1 4 3 3 2       8 0
7 Gorjan Radonjic 9 13:25   3/5 60.03/5 60.0     6 6   1     1     14 0
8 Robert Witka 5 20:441/3 33.31/5 20.02/8 25.0   1   1 1 3 2         1 0
9 Chris Daniels 6 19:162/2 100.0   2/2 100.02/2 100.03 6 9 1 4 3 1 3     18 0
11 Bryan Bailey 3 20:181/5 20.0   1/5 20.01/2 50.0  1 1 3 3 4 1 1     2 0
14 John Turek 9 14:414/8 50.0   4/8 50.01/3 33.33 3 6   5 2 1   2   10 0
15 Bartosz Bochno 5 10:001/1 100.01/1 100.02/2 100.0                       5 0
21 Marcin Stefański 0 04:07                  1     1       0 0
33 Maciej Strzelecki DNP                                   
41 Dragisa Drobnjak 21 25:1910/11 90.90/1 0.010/12 83.31/2 50.03 2 5 3 1 1   1     27 0
Drużyna          
Suma 91 200:00 27/43 62.8 10/27 37 37/70 52.9 7/13 53.8 11 23 34 16 23 18 8 6 2   102