Czarni Słupsk
90 : 75 13:14 | 28:21 | 29:22 | 20:18
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Etap I - 22. kolejka | 21.01.2009 18:15
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Antonio Burks 6 29:212/4 50.00/1 0.02/5 40.02/3 66.7  1 1 4 3 4 3 3     7 0
7 Chris Booker 11 12:403/4 75.00/1 0.03/5 60.05/6 83.31 4 5   3 4 2   1   12 0
9 Paweł Leończyk 2 13:550/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01 2 3 2 5 1 2       4 0
10 Demetric Bennett 19 26:545/8 62.52/4 50.07/12 58.33/3 100.01 5 6 1 3 4   1 2   24 0
11 Marcin Dutkiewicz 0 02:10              1 1   1 1 1       0 0
12 Bojan Bakić 14 19:525/6 83.31/1 100.06/7 85.71/3 33.3  2 2 2 3 4 3 2   1 14 0
13 Marcin Sroka 12 29:024/7 57.11/4 25.05/11 45.51/1 100.02 1 3 1 2 4 3 1 2 1 10 0
14 Patryk Przyborowski DNP                                   
15 Hubert Pabian DNP                                   
20 Mateo Kedzo 9 29:162/2 100.01/6 16.73/8 37.52/2 100.01 1 2 1 1 3 1 1     7 0
22 Mantas Cesnauskis 13 24:00   3/6 50.03/6 50.04/4 100.0  2 2 6 1 3   2     20 0
33 Paweł Malesa 4 12:502/4 50.00/1 0.02/5 40.0   3 1 4 1 1   1 1   1 6 0
Drużyna          
Suma 90 200:00 23/36 63.9 8/24 33.3 31/60 51.7 20/24 83.3 9 20 29 18 23 28 16 11 5 3 104  

Atlas Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Alan Daniels 1 22:280/4 0.0   0/4 0.01/2 50.0  2 2 2 5 1 4 1 2 1 -1 0
5 Brandun Hughes 12 17:433/3 100.01/1 100.04/4 100.03/3 100.0  1 1 1   3 1       13 0
6 Tomasz Ochońko 2 10:001/1 100.00/1 0.01/2 50.0         1 2     1     3 0
7 Krzysztof Szubarga 5 23:120/2 0.01/3 33.31/5 20.02/4 50.01 2 3 5 2 2 2 1     6 0
8 Nikola Jovanović 10 36:304/6 66.70/1 0.04/7 57.12/4 50.0  7 7 1 4 4 5 1     9 0
9 Patrick Okafor 18 27:168/10 80.0   8/10 80.02/4 50.0  2 2 3 3 5 3   1 1 17 0
11 Vladan Jocović 0 05:46            1   1   5   1       0 0
12 Carlos Rivera 16 30:122/7 28.63/6 50.05/13 38.53/3 100.01   1 3 1 4   2   3 14 0
15 Łukasz Majewski 11 24:012/3 66.72/2 100.04/5 80.01/3 33.3  2 2   4 4 2 1     9 0
16 Łukasz Seweryn 0 02:52                    2   1       -1 0
18 Łukasz Ratajczak DNP                                   
Drużyna         1
Suma 75 200:00 20/36 55.6 7/14 50 27/50 54 14/23 60.9 3 16 19 16 28 23 19 7 3 5 69