BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
73 : 85 21:22 | 19:27 | 18:18 | 15:18
Czarni Słupsk
Etap I - 7. kolejka | 25.10.2008 17:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Atlas Stal Ostrów Wlkp.

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Aaron Cook 4 11:432/3 66.70/1 0.02/4 50.0   1 1 2 2     1 3     8 0
6 Tomasz Ochońko DNP                                   
7 Krzysztof Szubarga 16 38:255/7 71.41/6 16.76/13 46.23/4 75.01 1 2 4 2 5 5 4     13 0
8 Nikola Jovanović 17 20:595/5 100.01/1 100.06/6 100.04/4 100.0  2 2   3 4   2     21 0
9 Patrick Okafor 6 36:362/3 66.7   2/3 66.72/6 33.3  3 3 2 2 7 1 2     7 0
10 Łukasz Płóciennik DNP                                   
11 Vladan Jocović 0 05:330/2 0.0   0/2 0.0     3 3       2       -1 0
12 Carlos Rivera 15 32:296/10 60.01/3 33.37/13 53.8     3 3 2 5 1 4 4     14 0
15 Łukasz Majewski 9 14:011/3 33.32/3 66.73/6 50.01/2 50.0  2 2   1 3 1       6 0
16 Łukasz Seweryn 0 07:35   0/2 0.00/2 0.0   1 1 2 1 3           1 0
17 Sebastian Grzesiński 0 10:00   0/1 0.00/1 0.0   1   1 1 1     1     2 0
18 Roberto Nieves 6 22:393/3 100.00/3 0.03/6 50.00/2 0.0  4 4 1 2   2       4 0
Drużyna          
Suma 73 200:00 24/36 66.7 5/20 25 29/56 51.8 10/18 55.6 4 20 24 13 19 20 16 16     75  

Energa Czarni Słupsk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jack Ingram 22 25:334/7 57.13/4 75.07/11 63.65/6 83.31 6 7 3 4 4 2 3     28 0
9 Paweł Leończyk 15 22:257/8 87.5   7/8 87.51/1 100.01   1 1 4 2 1       15 0
10 Demetric Bennett 2 10:011/2 50.0   1/2 50.0         1     2       0 0
11 Marcin Dutkiewicz DNP                                   
12 Łukasz Ratajczak 0 02:020/1 0.0   0/1 0.0   1   1   2   1       -1 0
13 Marcin Sroka 10 34:570/3 0.03/11 27.33/14 21.41/4 25.03 4 7 1 3 2 2 2     4 0
14 Patryk Przyborowski DNP                                   
15 Rolando Howell 7 30:003/5 60.0   3/5 60.01/3 33.34 4 8   3 1   2 1   14 0
16 Hubert Pabian DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis 16 31:323/6 50.02/4 50.05/10 50.04/4 100.01 4 5 4 3 6 5 1     16 0
23 Jay Straight 11 36:584/10 40.01/4 25.05/14 35.7   2 4 6 2 2 2 4 1     7 0
33 Paweł Malesa 2 06:321/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1               2 0
Drużyna          
Suma 85 200:00 23/43 53.5 9/24 37.5 32/67 47.8 12/18 66.7 14 22 36 12 21 17 17 9 1   85