PGE Turów Zgorzelec
74 : 54 18:20 | 13:10 | 23:8 | 20:16
Etap I - 10 kolejka | 09.12.2006 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

BOT Turów Zgorzelec

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Piotr Pluta DNP                                   
5 Krzysztof Roszyk 0 04:35   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
7 Andres Rodriguez 13 35:464/8 50.01/4 25.05/12 41.72/4 50.0      12 2   2       14 0
8 Robert Witka 11 24:422/3 66.72/7 28.64/10 40.01/2 50.01 3 4 1 3     1 1   11 0
9 Slobodan Ljubotina DNP                                   
10 Łukasz Koszarek 7 25:072/5 40.01/2 50.03/7 42.9     5 5 1 1     1     10 0
11 Vjeko Petrović 3 19:05   1/1 100.01/1 100.0     1 1 2 3           6 0
14 Dragisa Drobnjak 8 40:002/6 33.3   2/6 33.34/8 50.06 10 16   2     4     20 0
15 Andrej Stimac 9 15:153/6 50.00/1 0.03/7 42.93/5 60.01 2 3   1       1   7 0
22 Thomas Kelati 23 35:302/5 40.05/7 71.47/12 58.34/5 80.0  3 3 1     1 1     21 0
27 Edward Żak DNP                                   
33 Maciej Strzelecki DNP                                   
Drużyna          
Suma 74 200:00 15/33 45.5 10/23 43.5 25/56 44.6 14/24 58.3 8 24 32 17 12 0 3 7 2   88  

Prokom Trefl Sopot

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jasmin Hukić 5 21:411/6 16.71/1 100.02/7 28.6   1 1 2 2 2   1       3 0
5 Rashid Atkins 5 20:361/3 33.30/3 0.01/6 16.73/4 75.02 1 3 1 2   3       0 0
6 Justin Hamilton 0 22:05   0/1 0.00/1 0.0         1     1 1     0 0
7 Tomas Masiulis 5 19:512/3 66.7   2/3 66.71/2 50.01 3 4 1 3           8 0
8 Filip Dylewicz 4 17:251/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  4 4 1 2           8 0
9 Christian Dalmau 8 24:091/6 16.72/6 33.33/12 25.0     2 2   3   1       0 0
10 Adam Wójcik 3 17:520/2 0.01/2 50.01/4 25.0   1 6 7   1       2   9 0
11 Jeff Nordgaard 5 14:481/2 50.01/1 100.02/3 66.7     4 4   2           8 0
12 Huseyin Besok 8 16:343/5 60.00/1 0.03/6 50.02/3 66.7      2     2       4 0
13 Donatas Slanina 11 24:594/5 80.01/2 50.05/7 71.40/1 0.0  1 1 1 2   1       9 0
14 Michael Andersen DNP                                   
17 Przemysław Zamojski DNP                                   
Drużyna         2
Suma 54 200:00 14/34 41.2 6/17 35.3 20/51 39.2 8/12 66.7 5 22 27 9 17 0 11 1 2   49