Other, Kosma Zatorski , 2012-05-11 21:31

Bolesna kontuzja Fliegera

Marcin Flieger podczas trzeciego meczu z Asseco Prokomem Gdynia skręcił kostkę lewej nogi. - Na razie jeszcze nie wiemy, czy Marcin zagra w tym sezonie. Czekamy na wyniki badań lekarskich - informuje Marcin Nowak, rzecznik zielonogórskiego zespołu.

Game - before, Mateusz Bilski , 2012-04-28 13:54

Przed Energa Czarni - Zastal(4): Remis czy już koniec?

Energa Czarni w piątek objęli prowadzenie w serii do trzech zwycięstw 2:1 i są bardzo bliscy awansu do półfinału. Koszykarze Zastalu są jednak zdeterminowani, aby wygrać w niedzielę i powrócić na decydujący mecz do Zielonej Góry. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport.

Interviews, Rozmawiał Jacek Seklecki , 2012-03-11 00:03

Flieger: Bez podciętych skrzydeł

- Ta porażka z Anwilem na pewno nie podetnie nam skrzydeł - mówi po przegranym meczu z Anwilem Marcin Flieger, rozgrywający Zastalu.

Game - before, Kosma Zatorski, jsz, 2012-03-02 14:14

Przed Zastal - Asseco Prokom: Spotkanie drużyn w gazie

Zastal Zielona Góra podejmie w sobotę Asseco Prokom Gdynia. Obie drużyny są ostatnio na fali, więc ich starcie zapowiada się hitowo. - Jeżeli zagramy tak agresywnie jak w Zgorzelcu, to u siebie możemy wygrać z każdym - odważnie zapowiada Marcin Flieger, rozgrywający Zastalu.

Interviews, Rozmawiał Przemysław Borycki, 2012-01-02 23:01

Flieger: Jak najwięcej Polaków

- Staraliśmy się podchodzić do tego meczu, tak jak do każdego innego spotkania. Wiadomo było, że będzie to dla nas bardzo ważny mecz w kontekście pierwszej piątki - tak po meczu w Tarnobrzegu mówił o założeniach przedmeczowych rozgrywający Marcin Flieger.