Runda Zasadnicza (1 kolejka)

HydroTruck Radom - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 02.09.2021
02.09.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 03.09.2021
03.09.2021
--:--
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 04.09.2021
04.09.2021
--:--
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 04.09.2021
04.09.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek 04.09.2021
04.09.2021
--:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 05.09.2021
05.09.2021
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 05.09.2021
05.09.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 15.09.2021
15.09.2021
--:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 09.09.2021
09.09.2021
--:--
King Szczecin - HydroTruck Radom 10.09.2021
10.09.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11.09.2021
11.09.2021
--:--
Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 11.09.2021
11.09.2021
--:--
Trefl Sopot - GTK Gliwice 11.09.2021
11.09.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 12.09.2021
12.09.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 12.09.2021
12.09.2021
--:--
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 12.09.2021
12.09.2021
--:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Gliwice - Legia Warszawa 16.09.2021
16.09.2021
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17.09.2021
17.09.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 18.09.2021
18.09.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 18.09.2021
18.09.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 19.09.2021
19.09.2021
--:--
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 19.09.2021
19.09.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 19.09.2021
19.09.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 20.09.2021
20.09.2021
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 23.09.2021
23.09.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 24.09.2021
24.09.2021
--:--
Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 25.09.2021
25.09.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 25.09.2021
25.09.2021
--:--
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 25.09.2021
25.09.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 26.09.2021
26.09.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 26.09.2021
26.09.2021
--:--
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 05.10.2021
05.10.2021
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 08.09.2021
08.09.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot 14.09.2021
14.09.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard 30.09.2021
30.09.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 30.09.2021
30.09.2021
--:--
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 01.10.2021
01.10.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 01.10.2021
01.10.2021
--:--
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 02.10.2021
02.10.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 03.10.2021
03.10.2021
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Legia Warszawa - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 07.10.2021
07.10.2021
--:--
Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 08.10.2021
08.10.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom 08.10.2021
08.10.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 09.10.2021
09.10.2021
--:--
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 09.10.2021
09.10.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 10.10.2021
10.10.2021
--:--
King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 10.10.2021
10.10.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10.10.2021
10.10.2021
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

HydroTruck Radom - GTK Gliwice 14.10.2021
14.10.2021
--:--
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 15.10.2021
15.10.2021
--:--
Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 15.10.2021
15.10.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 16.10.2021
16.10.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 16.10.2021
16.10.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 17.10.2021
17.10.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Polski Cukier Toruń 17.10.2021 18:00
17.10.2021 18:00
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa 22.12.2021
22.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 21.10.2021
21.10.2021
--:--
Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22.10.2021
22.10.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 22.10.2021
22.10.2021
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 23.10.2021
23.10.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 23.10.2021
23.10.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 23.10.2021
23.10.2021
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 24.10.2021
24.10.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 24.10.2021
24.10.2021
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice 28.10.2021
28.10.2021
--:--
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 29.10.2021
29.10.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 29.10.2021 18:00
29.10.2021 18:00
--:--
Polski Cukier Toruń - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 30.10.2021
30.10.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 30.10.2021
30.10.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 30.10.2021
30.10.2021
--:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 31.10.2021
31.10.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 31.10.2021
31.10.2021
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 03.11.2021
03.11.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 05.11.2021
05.11.2021
--:--
GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 05.11.2021
05.11.2021
--:--
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 06.11.2021
06.11.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 06.11.2021
06.11.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 07.11.2021
07.11.2021
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 07.11.2021
07.11.2021
--:--
HydroTruck Radom - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 07.11.2021
07.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 15.09.2021
15.09.2021
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 10.11.2021
10.11.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 11.11.2021
11.11.2021
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 12.11.2021
12.11.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13.11.2021
13.11.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot 13.11.2021
13.11.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 14.11.2021
14.11.2021
--:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 14.11.2021
14.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 18.11.2021
18.11.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19.11.2021
19.11.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 19.11.2021 18:00
19.11.2021 18:00
--:--
Trefl Sopot - King Szczecin 20.11.2021
20.11.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa 20.11.2021
20.11.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 21.11.2021
21.11.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 21.11.2021
21.11.2021
--:--
HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 21.11.2021
21.11.2021
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 02.12.2021
02.12.2021
--:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 03.12.2021
03.12.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 03.12.2021 18:00
03.12.2021 18:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 04.12.2021
04.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 04.12.2021
04.12.2021
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 04.12.2021
04.12.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 05.12.2021
05.12.2021
--:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 05.12.2021
05.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polski Cukier Toruń - King Szczecin 09.12.2021
09.12.2021
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 10.12.2021
10.12.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 11.12.2021
11.12.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 11.12.2021
11.12.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11.12.2021 18:00
11.12.2021 18:00
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - GTK Gliwice 12.12.2021
12.12.2021
--:--
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 12.12.2021
12.12.2021
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 13.12.2021
13.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 16.12.2021
16.12.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra 16.12.2021
16.12.2021
--:--
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 17.12.2021
17.12.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18.12.2021
18.12.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 19.12.2021
19.12.2021
--:--
King Szczecin - GTK Gliwice 19.12.2021
19.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - HydroTruck Radom 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 27.12.2021
27.12.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 27.12.2021
27.12.2021
--:--
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 27.12.2021
27.12.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 27.12.2021
27.12.2021
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 31.12.2021
31.12.2021
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 31.12.2021 18:00
31.12.2021 18:00
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 01.01.2022
01.01.2022
--:--
HydroTruck Radom - King Szczecin 01.01.2022
01.01.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 01.01.2022
01.01.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 02.01.2022
02.01.2022
--:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 02.01.2022
02.01.2022
--:--
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 02.01.2022
02.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 05.01.2022
05.01.2022
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 06.01.2022
06.01.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 07.01.2022
07.01.2022
--:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 08.01.2022
08.01.2022
--:--
Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 08.01.2022
08.01.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 09.01.2022
09.01.2022
--:--
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 09.01.2022
09.01.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 09.01.2022
09.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 12.01.2022
12.01.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 13.01.2022 18:00
13.01.2022 18:00
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 14.01.2022
14.01.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 15.01.2022
15.01.2022
--:--
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 15.01.2022
15.01.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 15.01.2022
15.01.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 16.01.2022
16.01.2022
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 16.01.2022
16.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra 20.01.2022
20.01.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 21.01.2022
21.01.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 23.01.2022
23.01.2022
--:--
King Szczecin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 23.01.2022
23.01.2022
--:--
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 30.01.2022
30.01.2022
--:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 30.01.2022
30.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa 19.01.2022 18:00
19.01.2022 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 26.01.2022
26.01.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot 27.01.2022
27.01.2022
--:--
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 28.01.2022
28.01.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29.01.2022
29.01.2022
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 29.01.2022
29.01.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 29.01.2022
29.01.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 30.01.2022
30.01.2022
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

GTK Gliwice - HydroTruck Radom 04.02.2022
04.02.2022
--:--
Polski Cukier Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 04.02.2022
04.02.2022
--:--
Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra 05.02.2022
05.02.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 05.02.2022
05.02.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 05.02.2022
05.02.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 06.02.2022
06.02.2022
--:--
Trefl Sopot - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 06.02.2022
06.02.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 06.02.2022
06.02.2022
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 09.02.2022
09.02.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia 10.02.2022
10.02.2022
--:--
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 11.02.2022
11.02.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 12.02.2022
12.02.2022
--:--
Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 12.02.2022
12.02.2022
--:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 13.02.2022
13.02.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 13.02.2022
13.02.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice 13.02.2022 18:00
13.02.2022 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 03.03.2022
03.03.2022
--:--
GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 03.03.2022
03.03.2022
--:--
Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 04.03.2022
04.03.2022
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 05.03.2022
05.03.2022
--:--
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 05.03.2022
05.03.2022
--:--
King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 05.03.2022
05.03.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 06.03.2022
06.03.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 06.03.2022
06.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 10.03.2022
10.03.2022
--:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 11.03.2022
11.03.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 11.03.2022
11.03.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 12.03.2022
12.03.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 12.03.2022
12.03.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom 12.03.2022 18:00
12.03.2022 18:00
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 13.03.2022
13.03.2022
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 13.03.2022
13.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

HydroTruck Radom - Enea Zastal BC Zielona Góra 17.03.2022
17.03.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 17.03.2022 18:00
17.03.2022 18:00
--:--
GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18.03.2022
18.03.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 18.03.2022
18.03.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 19.03.2022
19.03.2022
--:--
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 19.03.2022
19.03.2022
--:--
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 20.03.2022
20.03.2022
--:--
Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 20.03.2022
20.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 23.03.2022
23.03.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 24.03.2022
24.03.2022
--:--
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 25.03.2022
25.03.2022
--:--
Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 26.03.2022
26.03.2022
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 26.03.2022
26.03.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 26.03.2022
26.03.2022
--:--
King Szczecin - Trefl Sopot 27.03.2022
27.03.2022
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 27.03.2022
27.03.2022
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 31.03.2022
31.03.2022
--:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 01.04.2022
01.04.2022
--:--
Legia Warszawa - King Szczecin 01.04.2022
01.04.2022
--:--
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 02.04.2022
02.04.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 02.04.2022
02.04.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 02.04.2022
02.04.2022
--:--
HydroTruck Radom - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 03.04.2022
03.04.2022
--:--
Polski Cukier Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 03.04.2022
03.04.2022
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 06.04.2022
06.04.2022
--:--
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 07.04.2022
07.04.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 08.04.2022
08.04.2022
--:--
GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 08.04.2022
08.04.2022
--:--
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 09.04.2022
09.04.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 09.04.2022
09.04.2022
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 10.04.2022
10.04.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 10.04.2022
10.04.2022
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12.04.2022
12.04.2022
--:--
Asseco Arka Gdynia - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 13.04.2022
13.04.2022
--:--
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 13.04.2022
13.04.2022
--:--
GTK Gliwice - King Szczecin 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Legia Warszawa - Trefl Sopot 13.04.2022
13.04.2022
--:--
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 13.04.2022 18:00
13.04.2022 18:00
--:--