Runda Zasadnicza (1 kolejka)

HydroTruck Radom - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2021-09-02 18:30
02.09.2021 18:30
02.09.2021 18:30
80:83
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-02 20:20
02.09.2021 20:30
02.09.2021 20:30
64:75
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-03 17:20
03.09.2021 17:30
03.09.2021 17:30
75:81
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT NEWS - 2021-09-04 17:20
04.09.2021 17:30
04.09.2021 17:30
67:95
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
04.09.2021 19:30
04.09.2021 19:30
79:59
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2021-09-05 18:30
05.09.2021 18:30
05.09.2021 18:30
89:91
Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 20:20
05.09.2021 20:30
05.09.2021 20:30
81:71
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJET.V - 2021-09-15 20:00
15.09.2021 20:00
15.09.2021 20:00
83:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-09 17:20
09.09.2021 17:30
09.09.2021 17:30
66:62
King Szczecin - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
10.09.2021 17:30
10.09.2021 17:30
103:112
Asseco Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-09-11 15:30
11.09.2021 15:30
11.09.2021 15:30
74:97
Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
11.09.2021 17:30
11.09.2021 17:30
89:82
Trefl Sopot - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
11.09.2021 19:30
11.09.2021 19:30
91:68
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2022-05-28 15:30
12.09.2021 15:30
12.09.2021 15:30
105:68
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-12 17:20
12.09.2021 17:30
12.09.2021 17:30
83:74
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
12.09.2021 19:30
12.09.2021 19:30
75:71

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Gliwice - Legia Warszawa
POLSAT SPORT - 2021-09-16 17:20
16.09.2021 17:30
16.09.2021 17:30
78:75
Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-17 17:20
17.09.2021 17:30
17.09.2021 17:30
83:91
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-18 17:20
18.09.2021 17:30
18.09.2021 17:30
66:79
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
18.09.2021 19:30
18.09.2021 19:30
82:94
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-19 17:20
19.09.2021 17:30
19.09.2021 17:30
73:92
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
19.09.2021 19:30
19.09.2021 19:30
75:78
WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-09-20 19:00
20.09.2021 19:00
20.09.2021 19:00
90:81
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-11-09 17:30
09.11.2021 17:30
09.11.2021 17:30
83:75

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-23 17:20
23.09.2021 17:30
23.09.2021 17:30
86:96
Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
24.09.2021 17:30
24.09.2021 17:30
99:85
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2022-05-28 15:30
25.09.2021 15:30
25.09.2021 15:30
84:86
Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-25 17:20
25.09.2021 17:30
25.09.2021 17:30
77:58
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-09-26 17:20
26.09.2021 17:30
26.09.2021 17:30
65:80
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-09-26 19:30
26.09.2021 19:30
26.09.2021 19:30
88:80
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2021-10-02 19:30
02.10.2021 19:30
02.10.2021 19:30
94:101
Trefl Sopot - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2021-10-05 19:00
05.10.2021 19:00
05.10.2021 19:00
80:85

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-05-28 18:00
08.09.2021 18:00
08.09.2021 18:00
91:79
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2021-09-23 19:30
23.09.2021 19:30
23.09.2021 19:30
70:73
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin
POLSAT SPORT - 2021-09-30 17:20
30.09.2021 17:30
30.09.2021 17:30
84:74
HydroTruck Radom - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-09-30 19:30
30.09.2021 19:30
30.09.2021 19:30
75:88
Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-01 17:20
01.10.2021 17:30
01.10.2021 17:30
85:77
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-02 17:20
02.10.2021 17:30
02.10.2021 17:30
86:82
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
03.10.2021 17:30
03.10.2021 17:30
74:80
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-04 19:00
04.10.2021 19:00
04.10.2021 19:00
72:73

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Legia Warszawa - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
07.10.2021 17:30
07.10.2021 17:30
69:60
Twarde Pierniki Toruń - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-08 17:20
08.10.2021 17:30
08.10.2021 17:30
82:85
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2021-10-09 15:30
09.10.2021 15:30
09.10.2021 15:30
110:70
Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-09 17:20
09.10.2021 17:30
09.10.2021 17:30
93:89
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2021-10-09 18:00
09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
89:79
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-10-09 20:00
09.10.2021 20:00
09.10.2021 20:00
96:112
King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-10 17:20
10.10.2021 17:30
10.10.2021 17:30
81:71
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek
EMOCJE.TV - 2021-10-10 19:30
10.10.2021 19:30
10.10.2021 19:30
78:83

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

HydroTruck Radom - GTK Gliwice
POLSAT SPORT - 2021-10-14 17:20
14.10.2021 17:30
14.10.2021 17:30
82:94
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2021-10-14 19:30
14.10.2021 19:30
14.10.2021 19:30
99:83
Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
15.10.2021 17:30
15.10.2021 17:30
75:80
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2021-10-15 19:30
15.10.2021 19:30
15.10.2021 19:30
83:85
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-16 15:30
16.10.2021 15:30
16.10.2021 15:30
79:64
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-16 17:20
16.10.2021 17:30
16.10.2021 17:30
92:62
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot
POLAST SPORT EXTRA - 2021-10-17 17:20
17.10.2021 17:30
17.10.2021 17:30
86:78
Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa
POLSAT SPORT - 2021-12-22 17:45
22.12.2021 18:00
22.12.2021 18:00
100:66

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT - 2021-10-21 17:20
21.10.2021 17:30
21.10.2021 17:30
59:87
Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2021-10-21 19:30
21.10.2021 19:30
21.10.2021 19:30
95:77
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-22 17:20
22.10.2021 17:30
22.10.2021 17:30
80:73
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-10-23 15:30
23.10.2021 15:30
23.10.2021 15:30
102:60
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-23 17:20
23.10.2021 17:30
23.10.2021 17:30
96:92
GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2021-10-24 15:30
24.10.2021 15:30
24.10.2021 15:30
73:76
Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-10-24 17:30
24.10.2021 17:30
24.10.2021 17:30
81:86
Anwil Włocławek - King Szczecin
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-24 20:00
24.10.2021 20:10
24.10.2021 20:10
80:89

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-28 17:20
28.10.2021 17:30
28.10.2021 17:30
102:82
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
29.10.2021 17:30
29.10.2021 17:30
82:97
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-10-29 19:30
29.10.2021 19:30
29.10.2021 19:30
85:91
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-10-30 15:30
30.10.2021 15:30
30.10.2021 15:30
76:83
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
POLSAT SPORT NEWS - 2021-10-30 17:20
30.10.2021 17:30
30.10.2021 17:30
77:67
Twarde Pierniki Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-10-30 19:30
30.10.2021 19:30
30.10.2021 19:30
105:98
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-10-31 17:20
31.10.2021 17:30
31.10.2021 17:30
77:92
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-10-31 19:30
31.10.2021 19:30
31.10.2021 19:30
90:86

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
04.11.2021 17:30
04.11.2021 17:30
53:96
Asseco Arka Gdynia - King Szczecin
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-05 17:20
05.11.2021 17:30
05.11.2021 17:30
89:65
GTK Gliwice - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-11-05 18:00
05.11.2021 18:00
05.11.2021 18:00
70:122
Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-11-05 20:00
05.11.2021 20:00
05.11.2021 20:00
102:86
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT NEWS - 2022-05-28 20:30
06.11.2021 20:30
06.11.2021 20:30
73:87
MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2021-11-07 15:30
07.11.2021 15:30
07.11.2021 15:30
82:97
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-11-07 17:20
07.11.2021 17:30
07.11.2021 17:30
81:61
HydroTruck Radom - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2021-11-07 19:30
07.11.2021 19:30
07.11.2021 19:30
65:70

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

HydroTruck Radom - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2021-09-14 17:30
14.09.2021 17:30
14.09.2021 17:30
89:92
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2022-05-28 18:00
15.09.2021 18:00
15.09.2021 18:00
68:70
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice
POLAST SPORT EXTRA - 2021-11-11 17:20
11.11.2021 17:30
11.11.2021 17:30
94:71
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-12 20:30
12.11.2021 20:40
12.11.2021 20:40
83:102
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2021-11-13 15:30
13.11.2021 15:30
13.11.2021 15:30
78:66
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-11-13 17:50
13.11.2021 18:00
13.11.2021 18:00
91:82
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-14 17:20
14.11.2021 17:30
14.11.2021 17:30
73:66
Legia Warszawa - Anwil Włocławek
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
14.11.2021 19:30
14.11.2021 19:30
74:73

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-11-18 17:20
18.11.2021 17:30
18.11.2021 17:30
81:80
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-19 17:20
19.11.2021 17:30
19.11.2021 17:30
73:99
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-20 17:20
20.11.2021 17:30
20.11.2021 17:30
84:92
Trefl Sopot - King Szczecin
EMOCJE.TV - 2021-11-21 15:30
21.11.2021 15:30
21.11.2021 15:30
69:61
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice
POLAST SPORT NEWS - 2021-11-21 17:20
21.11.2021 17:30
21.11.2021 17:30
106:74
HydroTruck Radom - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-11-21 18:00
21.11.2021 18:00
21.11.2021 18:00
83:78
Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2022-05-28 20:00
21.11.2021 20:00
21.11.2021 20:00
68:66
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2021-12-21 18:00
21.12.2021 18:00
21.12.2021 18:00
89:86

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-02 17:20
02.12.2021 17:30
02.12.2021 17:30
77:88
Asseco Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
02.12.2021 19:30
02.12.2021 19:30
73:83
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-03 17:20
03.12.2021 17:30
03.12.2021 17:30
105:90
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2021-12-03 19:30
03.12.2021 19:30
03.12.2021 19:30
86:70
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-04 17:20
04.12.2021 17:30
04.12.2021 17:30
77:94
King Szczecin - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-12-04 19:30
04.12.2021 19:30
04.12.2021 19:30
99:83
Anwil Włocławek - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2021-12-05 15:30
05.12.2021 15:30
05.12.2021 15:30
95:71
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT NEWS - 2021-12-05 17:20
05.12.2021 17:30
05.12.2021 17:30
76:73

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT NEWS - 2021-11-16 17:30
16.11.2021 17:40
16.11.2021 17:40
105:98
Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-09 17:20
09.12.2021 17:30
09.12.2021 17:30
76:69
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-10 17:20
10.12.2021 17:30
10.12.2021 17:30
73:80
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
EMOCJE.TV - 2021-12-11 15:30
11.12.2021 15:30
11.12.2021 15:30
95:87
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
11.12.2021 17:30
11.12.2021 17:30
58:72
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
11.12.2021 19:30
11.12.2021 19:30
81:78
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław
POLAST SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
12.12.2021 17:30
12.12.2021 17:30
64:67
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2021-12-12 19:30
12.12.2021 19:30
12.12.2021 19:30
84:74

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

King Szczecin - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2021-12-15 18:00
15.12.2021 18:00
15.12.2021 18:00
93:82
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT - 2021-12-16 17:20
16.12.2021 17:30
16.12.2021 17:30
106:88
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2021-12-16 19:30
16.12.2021 19:30
16.12.2021 19:30
98:75
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-17 17:20
17.12.2021 17:30
17.12.2021 17:30
93:79
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2021-12-18 15:30
18.12.2021 15:30
18.12.2021 15:30
68:66
Trefl Sopot - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-12-18 17:30
18.12.2021 17:30
18.12.2021 17:30
85:70
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-18 20:30
18.12.2021 20:40
18.12.2021 20:40
84:76
MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT NEWS - 2021-12-19 17:20
19.12.2021 17:30
19.12.2021 17:30
98:92

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-23 17:20
23.12.2021 17:30
23.12.2021 17:30
73:92
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2021-12-23 19:30
23.12.2021 19:30
23.12.2021 19:30
101:92
Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT - 2021-12-26 17:20
26.12.2021 17:30
26.12.2021 17:30
90:81
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2021-12-26 19:30
26.12.2021 19:30
26.12.2021 19:30
86:82
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2021-12-27 17:30
27.12.2021 17:30
27.12.2021 17:30
70:88
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2021-12-27 18:00
27.12.2021 18:00
27.12.2021 18:00
93:81
WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT - 2021-12-27 18:50
27.12.2021 19:00
27.12.2021 19:00
85:88
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2021-12-27 20:00
27.12.2021 20:00
27.12.2021 20:00
83:86

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2021-12-30 17:20
30.12.2021 17:30
30.12.2021 17:30
81:82
HydroTruck Radom - King Szczecin
EMOCJE.TV - 2022-01-01 17:30
01.01.2022 17:30
01.01.2022 17:30
74:82
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2022-01-02 15:30
02.01.2022 15:30
02.01.2022 15:30
87:101
Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT - 2022-01-02 17:20
02.01.2022 17:30
02.01.2022 17:30
79:83
GTK Gliwice - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2022-05-28 18:00
02.01.2022 18:00
02.01.2022 18:00
72:82
Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2022-01-02 20:00
02.01.2022 20:00
02.01.2022 20:00
77:87
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-03 17:20
03.01.2022 17:30
03.01.2022 17:30
98:85
WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
POLSAT SPORT - 2022-01-30 17:20
30.01.2022 17:30
30.01.2022 17:30
79:69

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

King Szczecin - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-06 17:20
06.01.2022 17:30
06.01.2022 17:30
81:85
Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
POLSAT SPORT NEWS - 2022-01-08 17:20
08.01.2022 17:30
08.01.2022 17:30
107:88
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2022-01-08 19:30
08.01.2022 19:30
08.01.2022 19:30
76:72
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-09 17:20
09.01.2022 17:30
09.01.2022 17:30
72:71
Asseco Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-10 17:20
10.01.2022 17:30
10.01.2022 17:30
90:101
Legia Warszawa - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2022-05-28 18:00
27.01.2022 18:00
27.01.2022 18:00
86:73
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2022-03-03 18:00
03.03.2022 18:00
03.03.2022 18:00
77:88
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra
POLSAT SPORT - 2022-05-28 17:20
10.03.2022 17:30
10.03.2022 17:30
80:63

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin
EMOCJE.TV - 2022-01-12 18:00
12.01.2022 18:00
12.01.2022 18:00
87:71
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-15 17:20
15.01.2022 17:30
15.01.2022 17:30
86:63
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-16 17:30
16.01.2022 17:35
16.01.2022 17:35
82:83
HydroTruck Radom - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2022-02-16 20:00
16.02.2022 20:00
16.02.2022 20:00
69:76
GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2022-03-09 18:00
09.03.2022 18:00
09.03.2022 18:00
70:83
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2022-03-23 20:00
23.03.2022 20:00
23.03.2022 20:00
63:77
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-03-28 19:30
28.03.2022 19:30
28.03.2022 19:30
77:68
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-04-10 17:20
10.04.2022 17:30
10.04.2022 17:30
58:62

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2022-01-09 15:30
09.01.2022 15:30
09.01.2022 15:30
99:78
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT - 2022-01-21 17:20
21.01.2022 17:30
21.01.2022 17:30
80:82
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-22 17:20
22.01.2022 17:30
22.01.2022 17:30
97:89
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-01-23 17:20
23.01.2022 17:30
23.01.2022 17:30
84:68
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2022-01-28 18:00
28.01.2022 18:00
28.01.2022 18:00
83:78
Legia Warszawa - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2022-05-28 20:00
30.01.2022 20:00
30.01.2022 20:00
73:60
King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2022-03-23 16:00
23.03.2022 16:00
23.03.2022 16:00
79:118
Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2022-04-10 19:30
10.04.2022 19:30
10.04.2022 19:30
84:86

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 19:50
28.01.2022 20:00
28.01.2022 20:00
96:84
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia
POLSAT SPORT - 2022-01-29 17:20
29.01.2022 17:30
29.01.2022 17:30
72:82
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin
POLSAT SPORT - 2022-02-02 17:20
02.02.2022 17:30
02.02.2022 17:30
71:102
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
03.02.2022 19:30
03.02.2022 19:30
91:80
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2022-02-16 18:00
16.02.2022 18:00
16.02.2022 18:00
64:54
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2022-03-02 18:00
02.03.2022 18:00
02.03.2022 18:00
97:107
Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-24 17:20
24.03.2022 17:30
24.03.2022 17:30
91:66
HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2022-03-30 18:00
30.03.2022 18:00
30.03.2022 18:00
72:59

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-02-05 17:20
05.02.2022 17:30
05.02.2022 17:30
83:77
Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2022-05-28 19:30
05.02.2022 19:30
05.02.2022 19:30
79:85
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-02-06 17:20
06.02.2022 17:30
06.02.2022 17:30
85:74
GTK Gliwice - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2022-02-06 19:30
06.02.2022 19:30
06.02.2022 19:30
86:82
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-02-07 17:20
07.02.2022 17:30
07.02.2022 17:30
80:94
Trefl Sopot - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2022-03-17 18:00
17.03.2022 18:00
17.03.2022 18:00
77:101
Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2022-03-23 18:00
23.03.2022 18:00
23.03.2022 18:00
81:55
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2022-03-29 18:00
29.03.2022 18:00
29.03.2022 18:00
76:74

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Asseco Arka Gdynia
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-02-10 17:20
10.02.2022 17:30
10.02.2022 17:30
100:75
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-02-11 17:20
11.02.2022 17:30
11.02.2022 17:30
68:87
Enea Zastal BC Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2022-02-11 19:30
11.02.2022 19:30
11.02.2022 19:30
85:67
Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2022-05-28 14:00
13.02.2022 14:00
13.02.2022 14:00
84:114
King Szczecin - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT - 2022-05-28 17:20
13.02.2022 17:30
13.02.2022 17:30
82:76
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2022-02-13 18:00
13.02.2022 18:00
13.02.2022 18:00
105:90
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2022-02-13 20:00
13.02.2022 20:00
13.02.2022 20:00
87:88
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2022-04-04 18:00
04.04.2022 18:00
04.04.2022 18:00
69:77

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-02-08 17:20
08.02.2022 17:30
08.02.2022 17:30
96:74
Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT - 2022-03-03 17:20
03.03.2022 17:30
03.03.2022 17:30
99:78
GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra
EMOCJE.TV - 2022-03-03 20:00
03.03.2022 20:00
03.03.2022 20:00
82:89
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-04 17:20
04.03.2022 17:30
04.03.2022 17:30
92:86
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-05 17:20
05.03.2022 17:30
05.03.2022 17:30
89:102
King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2022-03-05 19:30
05.03.2022 19:30
05.03.2022 19:30
74:77
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2022-03-06 15:30
06.03.2022 15:30
06.03.2022 15:30
80:81
Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
06.03.2022 17:30
06.03.2022 17:30
68:87

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2022-02-08 19:30
08.02.2022 19:30
08.02.2022 19:30
106:64
King Szczecin - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2022-03-10 19:30
10.03.2022 19:30
10.03.2022 19:30
78:85
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-11 17:20
11.03.2022 17:30
11.03.2022 17:30
82:89
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-12 17:20
12.03.2022 17:30
12.03.2022 17:30
78:91
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2022-03-12 19:30
12.03.2022 19:30
12.03.2022 19:30
79:78
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-03-13 15:30
13.03.2022 15:30
13.03.2022 15:30
94:75
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-13 17:20
13.03.2022 17:30
13.03.2022 17:30
70:81
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice
EMOCJE.TV - 2022-03-13 19:30
13.03.2022 19:30
13.03.2022 19:30
78:77

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-17 17:20
17.03.2022 17:30
17.03.2022 17:30
90:76
Enea Zastal BC Zielona Góra - HydroTruck Radom
EMOCJE.TV - 2022-03-17 20:00
17.03.2022 20:00
17.03.2022 20:00
91:78
GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-18 17:20
18.03.2022 17:30
18.03.2022 17:30
77:82
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin
EMOCJE.TV - 2022-03-18 19:30
18.03.2022 19:30
18.03.2022 19:30
77:90
Anwil Włocławek - Legia Warszawa
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-19 17:20
19.03.2022 17:30
19.03.2022 17:30
94:81
Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2022-03-19 19:30
19.03.2022 19:30
19.03.2022 19:30
86:95
Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2022-05-28 15:30
20.03.2022 15:30
20.03.2022 15:30
103:78
PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-20 17:20
20.03.2022 17:30
20.03.2022 17:30
61:105

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
POLSAT SPORT NEWS - 2022-01-20 17:20
20.01.2022 17:30
20.01.2022 17:30
85:70
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2022-03-24 19:30
24.03.2022 19:30
24.03.2022 19:30
96:85
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2022-03-26 15:30
26.03.2022 15:30
26.03.2022 15:30
61:89
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń
POLSAT SPORT NEWS - 2022-03-26 17:20
26.03.2022 17:30
26.03.2022 17:30
84:78
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2022-03-26 18:00
26.03.2022 18:00
26.03.2022 18:00
97:93
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa
EMOCJE.TV - 2022-03-26 19:30
26.03.2022 19:30
26.03.2022 19:30
96:90
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT NEWS - 2022-03-27 17:20
27.03.2022 17:30
27.03.2022 17:30
108:84
King Szczecin - Trefl Sopot
POLSAT SPORT NEWS - 2022-05-28 17:20
28.03.2022 17:30
28.03.2022 17:30
98:73

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia
EMOCJE.TV - 2022-02-02 19:30
02.02.2022 19:30
02.02.2022 19:30
75:61
GTK Gliwice - Anwil Włocławek
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-03-31 17:20
31.03.2022 17:30
31.03.2022 17:30
62:88
Legia Warszawa - King Szczecin
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-05-28 17:20
01.04.2022 17:30
01.04.2022 17:30
101:71
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2022-04-01 19:30
01.04.2022 19:30
01.04.2022 19:30
99:62
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-04-02 17:20
02.04.2022 17:30
02.04.2022 17:30
71:79
HydroTruck Radom - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
EMOCJE.TV - 2022-04-03 15:30
03.04.2022 15:30
03.04.2022 15:30
68:85
Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
POLSAT SPORT NEWS - 2022-04-03 17:20
03.04.2022 17:30
03.04.2022 17:30
83:76
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2022-04-03 19:30
03.04.2022 19:30
03.04.2022 19:30
86:73

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard
EMOCJE.TV - 2022-03-14 18:00
14.03.2022 18:00
14.03.2022 18:00
108:97
Enea Zastal BC Zielona Góra - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2022-04-06 18:00
06.04.2022 18:00
06.04.2022 18:00
86:85
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-04-07 17:20
07.04.2022 17:30
07.04.2022 17:30
90:98
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
EMOCJE.TV - 2022-04-07 19:30
07.04.2022 19:30
07.04.2022 19:30
82:89
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa
POLSAT SPORT - 2022-05-28 17:20
08.04.2022 17:30
08.04.2022 17:30
86:99
GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2022-04-08 19:30
08.04.2022 19:30
08.04.2022 19:30
76:83
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom
POLSAT SPORT EXTRA - 2022-04-09 17:20
09.04.2022 17:30
09.04.2022 17:30
106:94
King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń
EMOCJE.TV - 2022-04-10 15:30
10.04.2022 15:30
10.04.2022 15:30
92:87

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
EMOCJE.TV - 2022-04-13 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
73:102
Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
POLSAT SPORT NEWS - 2022-05-28 17:20
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
97:82
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław
EMOCJE.TV - 2022-04-13 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
85:67
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek
EMOCJE.TV - 2022-04-13 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
84:92
PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
EMOCJE.TV - 2022-04-13 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
81:104
GTK Gliwice - King Szczecin
EMOCJE.TV - 2022-04-13 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
73:70
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
EMOCJE.TV - 2022-04-13 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
85:92
Legia Warszawa - Trefl Sopot
EMOCJE.TV - 2022-05-28 17:30
13.04.2022 17:30
13.04.2022 17:30
104:109