Stats and Ranks

Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Benjamin Simons Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 41:4141:41
2. Michael Smith Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 40:4340:43
3. Mateusz Szlachetka Tauron GTK Gliwice 1 38:5038:50
4. Eddy Polanco Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 38:0838:08
5. Cleveland Melvin Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 37:5437:54
6. Lee H E Moore Rawlplug Sokół Łańcut 1 37:1237:12
7. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 36:5736:57
8. Sherron Dorsey-Walker Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 35:3035:30
9. Filip Matczak King Szczecin 1 35:0035:00
10. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 1 33:5533:55
11. Trevon Bluiett MKS Dąbrowa Górnicza 1 33:2833:28
12. Nicholas Ryan Muszynski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 33:1833:18
13. Jordan Harris Suzuki Arka Gdynia 1 32:5632:56
14. Glenn Cosey Enea Zastal BC Zielona Góra 1 32:3232:32
15. Andrzej Mazurczak King Szczecin 1 31:4231:42
16. Filip Put Tauron GTK Gliwice 1 31:3731:37
17. Michał Kolenda Trefl Sopot 1 31:3331:33
18. Nemanja Djurišić BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 31:2931:29
19. Aleksander Lewandowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 31:1231:12
20. Raynere Zynique Thornton Rawlplug Sokół Łańcut 1 31:0731:07
21. Stefan Kenić Twarde Pierniki Toruń 1 31:0231:02
22. Devyn Marble Legia Warszawa 1 30:5830:58
23. Przemysław Żołnierewicz Enea Zastal BC Zielona Góra 1 30:3830:38
24. Adonis Thomas BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 30:3030:30
25. Travis Leslie Legia Warszawa 1 30:2730:27
26. Delano Demetrius Spencer II Rawlplug Sokół Łańcut 1 30:2030:20
27. Ray McCallum Legia Warszawa 1 30:1230:12
28. Glynn Watson Trefl Sopot 1 30:0330:03
29. Jakub Garbacz BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 29:5529:55
30. Joseph Chealey MKS Dąbrowa Górnicza 1 29:2629:26
31. Aleksandar Zecevic Enea Zastal BC Zielona Góra 1 29:2129:21
32. Terrance Ferguson Tauron GTK Gliwice 1 29:1429:14
33. Jure Škifić Tauron GTK Gliwice 1 29:1029:10
34. Damian Kulig BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 29:0729:07
35. Szymon Ryżek Tauron GTK Gliwice 1 29:0329:03
36. Janari Jõesaar Anwil Włocławek 1 28:2328:23
37. Tony Meier King Szczecin 1 28:2228:22
38. Shavon Coleman Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 28:1528:15
39. Jakub Nizioł WKS Śląsk Wrocław 1 28:0028:00
40. Isiah Brown PGE Spójnia Stargard 1 28:0028:00
41. Wesley Gordon Trefl Sopot 1 28:0028:00
42. Jordan Burns Twarde Pierniki Toruń 1 27:5627:56
43. Josh Bostic Anwil Włocławek 1 27:5027:50
44. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 1 27:4427:44
45. Jarosław Zyskowski Trefl Sopot 1 27:3727:37
46. Adam Hrycaniuk Suzuki Arka Gdynia 1 27:1227:12
47. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 1 26:5426:54
48. Phil Greene IV Anwil Włocławek 1 26:5226:52
49. Jeremiah Martin WKS Śląsk Wrocław 1 26:5126:51
50. Novak Musić Suzuki Arka Gdynia 1 26:4826:48
51. James Eads III King Szczecin 1 26:4726:47
52. Aigars Skele BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 26:3326:33
53. Klavs Čavars Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 26:1326:13
54. Kregor HERMET Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 26:1126:11
55. Sebastian Kowalczyk Enea Zastal BC Zielona Góra 1 26:0426:04
56. Jan Wójcik Enea Zastal BC Zielona Góra 1 26:0226:02
57. Dusan Kutlesic Enea Zastal BC Zielona Góra 1 25:5925:59
58. Diante Watkins Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 25:2725:27
59. Karol Gruszecki PGE Spójnia Stargard 1 24:4424:44
60. Trey Wade Suzuki Arka Gdynia 1 24:3624:36
61. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 1 24:3224:32
62. Rolands Freimanis Trefl Sopot 1 24:3224:32
63. James Florence Suzuki Arka Gdynia 1 24:1824:18
64. David Dileo Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 24:1624:16
65. Alonzo Verge Jr MKS Dąbrowa Górnicza 1 24:1124:11
66. Zackery Bryant Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 24:1024:10
67. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 24:0224:02
68. Krzysztof Sulima PGE Spójnia Stargard 1 23:5023:50
69. Brody Clarke PGE Spójnia Stargard 1 23:4223:42
70. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 1 23:2423:24
71. Janis Berzins Legia Warszawa 1 23:1723:17
72. Ojars Silins BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 22:5922:59
73. Joey Brunk Twarde Pierniki Toruń 1 22:5122:51
74. Luke Petrasek Anwil Włocławek 1 22:3522:35
75. Geoffrey Groselle Legia Warszawa 1 22:2022:20
76. Wojciech Tomaszewski Twarde Pierniki Toruń 1 22:0822:08
77. Jarosław Mokros MKS Dąbrowa Górnicza 1 21:5221:52
78. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 1 21:4921:49
79. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 1 21:3321:33
80. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 21:2221:22
81. Andrzej Pluta Trefl Sopot 1 21:2121:21
82. Michał Krasuski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 21:1321:13
83. Jordan Mathews PGE Spójnia Stargard 1 21:1321:13
84. Cameron Wells Trefl Sopot 1 21:1221:12
85. Paweł Kikowski PGE Spójnia Stargard 1 21:0121:01
86. Maciej Żmudzki King Szczecin 1 20:5820:58
87. Marcus Burk Twarde Pierniki Toruń 1 20:5420:54
88. Michał Chyliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 20:4620:46
89. Michał Nowakowski Anwil Włocławek 1 20:3720:37
90. Shawn Jones PGE Spójnia Stargard 1 20:3320:33
91. Bartłomiej Wołoszyn Suzuki Arka Gdynia 1 20:3020:30
92. Dariusz Wyka Legia Warszawa 1 20:1520:15
93. Dominik Wilczek Suzuki Arka Gdynia 1 19:5319:53
94. Daniel Gołębiowski WKS Śląsk Wrocław 1 19:5219:52
95. Martin Krampelj MKS Dąbrowa Górnicza 1 19:2419:24
96. Alen Hadzibegovic Enea Zastal BC Zielona Góra 1 19:2019:20
97. Matthias Tass MKS Dąbrowa Górnicza 1 19:1219:12
98. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 1 19:0819:08
99. Troy Franklin Jr. Tauron GTK Gliwice 1 19:0119:01
100. Phil Fayne King Szczecin 1 18:5718:57
101. Patryk Wilk MKS Dąbrowa Górnicza 1 18:4318:43
102. Zac Cuthbertson King Szczecin 1 18:3618:36
103. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 1 18:3518:35
104. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 1 18:3318:33
105. Artsiom Parakhouski WKS Śląsk Wrocław 1 18:2718:27
106. Kacper Młynarski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 18:0018:00
107. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 1 17:4117:41
108. Quentin Snider BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 16:3716:37
109. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 1 16:3116:31
110. Konrad Szymański King Szczecin 1 16:1316:13
111. Dawid Słupiński Anwil Włocławek 1 15:5915:59
112. Josip Sobin Anwil Włocławek 1 15:5815:58
113. De'quon Lake Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 15:5815:58
114. Kamari Murphy Tauron GTK Gliwice 1 15:4615:46
115. Paweł Leończyk Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 15:4415:44
116. Conor Morgan WKS Śląsk Wrocław 1 15:3715:37
117. Kacper Gordon Twarde Pierniki Toruń 1 15:0815:08
118. Nathan Cayo Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 15:0115:01
119. Marcin Woroniecki Anwil Włocławek 1 15:0015:00
120. Adam Brenk PGE Spójnia Stargard 1 14:5114:51
121. Aleksander Wiśniewski WKS Śląsk Wrocław 1 13:4913:49
122. Michał Kołodziej Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 13:4813:48
123. Błażej Kulikowski Trefl Sopot 1 13:3013:30
124. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 13:1513:15
125. Aleksander Załucki BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 12:5012:50
126. Adrian Bogucki Suzuki Arka Gdynia 1 12:4812:48
127. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 1 12:0012:00
128. Quinterian Latrell McConico Rawlplug Sokół Łańcut 1 11:2011:20
129. Igor Wadowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 11:0911:09
130. Michał Samsonowicz Suzuki Arka Gdynia 1 10:5710:57
131. Michał Sitnik MKS Dąbrowa Górnicza 1 10:5410:54
132. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 1 10:2510:25
133. Kacper Radwański MKS Dąbrowa Górnicza 1 10:1210:12
134. Dominik Grudziński PGE Spójnia Stargard 1 10:0610:06
135. Bartłomiej Pelczar Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 09:4409:44
136. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk Wrocław 1 06:4206:42
137. Radosław Trubacz Enea Zastal BC Zielona Góra 1 05:3005:30
138. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 1 04:5104:51
139. Aleksander Busz Tauron GTK Gliwice 1 04:3804:38
140. Michał Mindowicz WKS Śląsk Wrocław 1 04:3404:34
141. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 1 04:1104:11
142. Kacper Borowski King Szczecin 1 03:2503:25
143. Szymon Janczak Twarde Pierniki Toruń 1 02:4302:43
144. Jakub Coulibaly Trefl Sopot 1 02:1202:12
145. Tomasz Palmowski Tauron GTK Gliwice 1 02:0202:02
146. Jakub Kunc Enea Zastal BC Zielona Góra 1 01:4501:45
147. Jan Góreńczyk Enea Zastal BC Zielona Góra 1 01:4501:45
148. Bartosz Łazarski Anwil Włocławek 1 01:4501:45
149. Daniel Dawdo Anwil Włocławek 1 01:3501:35
150. Wiktor Rajewicz MKS Dąbrowa Górnicza 1 01:2401:24
151. Tobiasz Dydak Enea Zastal BC Zielona Góra 1 01:0401:04
152. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 1 00:4900:49
153. Norbert Maciejak Tauron GTK Gliwice 1 00:3900:39
154. Maksymilian Formella Rawlplug Sokół Łańcut 1 00:0400:04
155. Sebastian Walda Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 00:0300:03
156. Wiktor Sewioł Suzuki Arka Gdynia 1 00:0200:02