Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Dominic Artis MKS Dąbrowa Górnicza 4 147:2036:50
2. Dustin Ware King Szczecin 4 134:5433:44
3. Cleveland Melvin King Szczecin 4 134:2633:37
4. Maciej Bojanowski Polpharma Starogard Gdański 4 133:3933:25
5. Milivoje Mijović GTK Gliwice 4 128:5732:14
6. Robert Johnson MKS Dąbrowa Górnicza 4 125:1831:20
7. Cameron Ayers Trefl Sopot 4 124:4831:12
8. Tweety Carter Start Lublin 4 124:1631:04
9. Thomas Davis King Szczecin 4 123:0030:45
10. Obie Trotter HydroTruck Radom 4 122:3330:38
11. Jarosław Zyskowski Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 122:2030:35
12. Carl Lindbom HydroTruck Radom 4 121:1930:20
13. Tavarius Shine MKS Dąbrowa Górnicza 4 120:4630:12
14. Filip Matczak Legia Warszawa 4 120:2230:06
15. Paweł Leończyk Trefl Sopot 4 120:0930:02
16. Przemysław Żołnierewicz BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 4 119:5529:59
17. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 4 118:1329:33
18. Paulius Dambrauskas BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 4 115:5228:58
19. Kamau Stokes Polpharma Starogard Gdański 4 115:0628:47
20. Josh Bostic Asseco Arka Gdynia 4 115:0028:45
21. Brynton Lemar Start Lublin 4 114:5228:43
22. Carlos Medlock Trefl Sopot 4 114:1728:34
23. Mathieu Wojciechowski WKS Śląsk Wrocław 4 113:5728:29
24. Kacper Radwański GTK Gliwice 4 113:2728:22
25. Devoe Joseph WKS Śląsk Wrocław 4 113:1828:20
26. Filip Put MKS Dąbrowa Górnicza 4 112:5728:14
27. Mateusz Zębski Enea Astoria Bydgoszcz 4 112:4028:10
28. Michał Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 112:2528:06
29. Duke Mondy GTK Gliwice 4 112:2228:06
30. Raymond Cowels III PGE Spójnia Stargard 4 112:1928:05
31. Paweł Kikowski King Szczecin 4 111:4927:57
32. Nana Foulland Trefl Sopot 4 111:4227:56
33. Kamil Łączyński WKS Śląsk Wrocław 4 111:3427:54
34. Joe Furstinger GTK Gliwice 4 109:4027:25
35. Marcin Piechowicz HydroTruck Radom 4 109:3527:24
36. Ricky Ledo Anwil Włocławek 4 109:3427:24
37. Adam Kemp Enea Astoria Bydgoszcz 4 109:2527:21
38. Rod Camphor HydroTruck Radom 4 109:1127:18
39. Bryce Douvier MKS Dąbrowa Górnicza 4 108:5427:14
40. Jarosław Mokros BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 4 108:3327:08
41. Mateusz Kostrzewski PGE Spójnia Stargard 4 108:2727:07
42. Keith Hornsby Polski Cukier Toruń 4 107:5927:00
43. Jakub Garbacz BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 4 107:5426:59
44. A.J. Walton Enea Astoria Bydgoszcz 4 106:2626:37
45. Martins Laksa Start Lublin 4 105:4826:27
46. Brett Prahl Polpharma Starogard Gdański 4 105:0226:16
47. Kacper Borowski Start Lublin 4 104:4326:11
48. Isaiah Wilkins Polpharma Starogard Gdański 4 103:5525:59
49. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 4 103:5225:58
50. Brandon Tabb GTK Gliwice 4 103:1625:49
51. Jokūbas Gintvainis PGE Spójnia Stargard 4 102:1925:35
52. Joe Thomasson Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 102:1125:33
53. Damian Kulig Polski Cukier Toruń 4 101:5425:29
54. Daniel Gołębiowski Polpharma Starogard Gdański 4 101:1625:19
55. Justin Tuoyo PGE Spójnia Stargard 4 100:3425:09
56. Kyle Weaver Polski Cukier Toruń 4 100:3325:08
57. Jimmie Taylor Start Lublin 4 99:1024:48
58. Romaric Belemene Legia Warszawa 4 98:1724:34
59. Rolands Freimanis Anwil Włocławek 4 98:1424:34
60. Keanu Pinder Legia Warszawa 4 97:2324:21
61. Jay Threatt BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 3 97:0032:20
62. Chris Wright Polski Cukier Toruń 4 96:2824:07
63. Michał Gabiński WKS Śląsk Wrocław 4 95:3323:53
64. Andrew Chrabascz WKS Śląsk Wrocław 4 94:5223:43
65. Sebastian Kowalczyk Legia Warszawa 4 94:3123:38
66. Ben Emelogu Asseco Arka Gdynia 4 94:2623:37
67. Michael Finke Legia Warszawa 4 94:1623:34
68. Kris Clyburn Enea Astoria Bydgoszcz 4 93:4323:26
69. Michał Kolenda Trefl Sopot 4 93:4223:26
70. Michał Sokołowski Anwil Włocławek 4 92:3623:09
71. Krzysztof Szubarga Asseco Arka Gdynia 4 92:1523:04
72. Leyton Hammonds Asseco Arka Gdynia 4 91:4622:57
73. Torin Dorn WKS Śląsk Wrocław 4 91:3722:54
74. Payton Henson GTK Gliwice 4 91:3222:53
75. Jakub Schenk Polski Cukier Toruń 4 91:2022:50
76. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 4 91:1322:48
77. Chase Simon Anwil Włocławek 4 91:0122:45
78. Drew Gordon Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 90:4622:42
79. Evariste Shonganya MKS Dąbrowa Górnicza 4 89:2922:22
80. Mateusz Dziemba Start Lublin 4 87:4821:57
81. Ludvig Hakanson Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 86:3021:38
82. Tony Wroten Anwil Włocławek 4 86:2521:36
83. Milan Milovanović Anwil Włocławek 4 86:1021:33
84. Aaron Cel Polski Cukier Toruń 4 85:2721:22
85. Tony Meier Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 85:0721:17
86. Nikola Jevtović BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 4 85:0621:17
87. Witalij Kowalenko Trefl Sopot 4 82:3320:38
88. Chris Dowe Anwil Włocławek 4 82:1620:34
89. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 4 81:4120:25
90. Ben McCauley King Szczecin 4 79:4719:57
91. Drew Brandon Legia Warszawa 4 77:1119:18
92. Przemysław Zamojski Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 76:4119:10
93. Yancy Gates BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 3 75:4425:15
94. Łukasz Diduszko GTK Gliwice 4 75:1418:49
95. Łukasz Kolenda Trefl Sopot 4 74:1618:34
96. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 4 73:5818:30
97. Ivica Radić Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 73:5518:29
98. Marcel Ponitka Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 72:5618:14
99. Adrian Bogucki HydroTruck Radom 4 72:4518:11
100. Daniel Szymkiewicz BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 4 71:4117:55
101. Jakub Kobel MKS Dąbrowa Górnicza 4 70:5317:43
102. Jakub Karolak Anwil Włocławek 4 70:2817:37
103. Darnell Edge Polpharma Starogard Gdański 3 70:2623:29
104. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 4 70:1317:33
105. Paweł Dzierżak Polpharma Starogard Gdański 4 67:3716:54
106. Jeff Roberson Trefl Sopot 3 67:2922:30
107. Mateusz Szlachetka GTK Gliwice 4 67:0616:47
108. Aleksander Perka Polski Cukier Toruń 4 67:0216:46
109. Peter Olisemeka PGE Spójnia Stargard 4 66:4716:42
110. Adam Łapeta King Szczecin 4 64:3216:08
111. Michał Chyliński Enea Astoria Bydgoszcz 2 64:0732:04
112. Clayton Custer WKS Śląsk Wrocław 4 64:0016:00
113. Mikołaj Ratajczak Polski Cukier Toruń 4 63:5816:00
114. Adam Linowski Legia Warszawa 4 63:5715:59
115. Michał Kołodziej Polpharma Starogard Gdański 4 62:4415:41
116. Michał Aleksandrowicz Enea Astoria Bydgoszcz 4 62:0915:32
117. Łukasz Koszarek Stelmet Enea BC Zielona Góra 4 61:3715:24
118. Alade Aminu Polski Cukier Toruń 4 61:1915:20
119. Devonte Upson Asseco Arka Gdynia 4 60:3015:08
120. Piotr Pamuła PGE Spójnia Stargard 4 60:2515:06
121. Krzysztof Sulima Anwil Włocławek 4 59:4414:56
122. Marcin Nowakowski Enea Astoria Bydgoszcz 4 58:2814:37
123. Efe Uwadiae-Odigie HydroTruck Radom 4 55:1913:50
124. Łukasz Frąckiewicz Enea Astoria Bydgoszcz 4 54:1413:34
125. Roman Szymański Start Lublin 4 53:4513:26
126. Isaac Sosa Legia Warszawa 3 53:3417:51
127. Phil Greene IV Asseco Arka Gdynia 2 53:0526:33
128. Dariusz Wyka Asseco Arka Gdynia 4 52:4213:11
129. Mateusz Bartosz King Szczecin 4 52:2113:05
130. Carl Engström Polpharma Starogard Gdański 4 49:5012:28
131. Jakov Mustapić King Szczecin 3 48:4616:15
132. Damian Jeszke Start Lublin 4 48:2012:05
133. Daniel Wall HydroTruck Radom 4 48:1512:04
134. Artur Mielczarek HydroTruck Radom 2 47:5123:56
135. Dorian Szyttenholm Enea Astoria Bydgoszcz 4 46:3111:38
136. Patryk Nowerski Legia Warszawa 4 44:4811:12
137. Dawid Słupiński GTK Gliwice 4 42:4810:42
138. Szymon Kiwilsza Legia Warszawa 4 36:1709:04
139. Bartosz Bochno PGE Spójnia Stargard 4 36:0509:01
140. Dominik Wilczek King Szczecin 4 34:4208:41
141. Jacek Jarecki Start Lublin 4 30:1107:33
142. Iwan Wasyl MKS Dąbrowa Górnicza 4 29:0207:16
143. Omar Calhoun BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 2 26:4713:24
144. Bartłomiej Pelczar Start Lublin 4 26:1906:35
145. Wojciech Czerlonko Asseco Arka Gdynia 4 22:0105:30
146. Grzegorz Kamiński Asseco Arka Gdynia 4 20:2305:06
147. Igor Wadowski Anwil Włocławek 2 17:5508:58
148. Konrad Dawdo MKS Dąbrowa Górnicza 3 17:1105:44
149. Karol Kamiński Trefl Sopot 4 16:2004:05
150. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 2 16:0108:01
151. Wojciech Wątroba HydroTruck Radom 2 15:5908:00
152. Maciej Kucharek King Szczecin 4 15:4203:56
153. Julian Jasiński Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 14:0507:03
154. Adam Brenk PGE Spójnia Stargard 3 13:1004:23
155. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 2 12:2506:13
156. Mikołaj Kurpisz Trefl Sopot 4 10:5902:45
157. Kacper Mąkowski Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 08:3904:20
158. Jakub Motylewski Polpharma Starogard Gdański 2 08:2904:15
159. Ignacy Grochowski Polski Cukier Toruń 3 08:2502:48
160. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 2 07:1403:37
161. Aleksander Załucki Polpharma Starogard Gdański 2 06:5703:29
162. Jakub Musiał WKS Śląsk Wrocław 2 06:0903:05
163. Kacper Traczyk Stelmet Enea BC Zielona Góra 2 05:1302:37
164. Błażej Kulikowski Trefl Sopot 2 04:3302:17
165. Adam Piątek Anwil Włocławek 2 04:1402:07
166. Sebastian Rompa Trefl Sopot 2 04:0902:05
167. Michał Krasuski Enea Astoria Bydgoszcz 2 03:4501:53
168. Marcin Malczyk Asseco Arka Gdynia 3 03:0701:02
169. Szymon Wąsik GTK Gliwice 2 02:5001:25
170. Oliwier Bednarek Anwil Włocławek 2 01:2500:43