Runda Zasadnicza (1 kolejka)
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 30.09.2017 16:00 |
30.09.2017 16:00
77:84
|
|
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice | 30.09.2017 18:00 |
30.09.2017 18:00
82:76
|
|
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk | 30.09.2017 18:30 |
30.09.2017 18:30
81:77
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Extra HD - 2017-10-01 12:30
|
01.10.2017 12:40 |
01.10.2017 12:40
89:76
|
|
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec | 01.10.2017 17:00 |
01.10.2017 17:00
91:83
|
|
Anwil Włocławek - AZS Koszalin | 01.10.2017 18:00 |
01.10.2017 18:00
93:85
|
|
King Szczecin - Legia Warszawa | 02.10.2017 18:00 |
02.10.2017 18:00
86:66
|
|
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. | 05.10.2017 18:00 |
05.10.2017 18:00
66:87
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom | 16.12.2017 18:30 |
16.12.2017 18:30
80:96
|
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec | 04.10.2017 19:00 |
04.10.2017 19:00
102:64
|
|
Rosa Radom - GTK Gliwice | 06.10.2017 19:00 |
06.10.2017 19:00
86:64
|
|
Legia Warszawa - Asseco Gdynia | 07.10.2017 18:00 |
07.10.2017 18:00
76:87
|
|
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek | 07.10.2017 18:00 |
07.10.2017 18:00
57:88
|
|
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń | 07.10.2017 18:00 |
07.10.2017 18:00
63:90
|
|
Czarni Słupsk - TBV Start Lublin | 08.10.2017 15:30 |
08.10.2017 15:30
89:88
|
|
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 08.10.2017 16:00 |
08.10.2017 16:00
80:76
|
|
Polpharma Starogard Gd. -
Trefl Sopot
Polsat Sport Extra HD - 2017-10-09 17:50
|
09.10.2017 18:00 |
09.10.2017 18:00
90:94
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin | 11.10.2017 19:00 |
11.10.2017 19:00
84:73
|
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno | 11.10.2017 19:00 |
11.10.2017 19:00
92:75
|
|
PGE Turów Zgorzelec - GTK Gliwice | 13.10.2017 18:30 |
13.10.2017 18:30
120:86
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 14.10.2017 18:00 |
14.10.2017 18:00
82:77
|
|
Anwil Włocławek -
Rosa Radom
Polsat Sport HD - 2017-10-15 12:30
|
15.10.2017 12:40 |
15.10.2017 12:40
86:65
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk | 15.10.2017 17:00 |
15.10.2017 17:00
76:74
|
|
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza | 15.10.2017 18:00 |
15.10.2017 18:00
85:78
|
|
TBV Start Lublin - Legia Warszawa | 15.10.2017 18:00 |
15.10.2017 18:00
95:85
|
|
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia | 16.10.2017 19:00 |
16.10.2017 19:00
87:79
|
|
King Szczecin - AZS Koszalin | 18.10.2017 18:00 |
18.10.2017 18:00
100:77
|
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
Czarni Słupsk - GTK Gliwice | 19.10.2017 18:15 |
19.10.2017 18:15
92:82
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek | 21.10.2017 18:00 |
21.10.2017 18:00
99:96
|
|
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin | 21.10.2017 18:00 |
21.10.2017 18:00
98:95
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 21.10.2017 18:00 |
21.10.2017 18:00
86:83
|
|
Rosa Radom -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2024-03-30 12:30
|
22.10.2017 12:40 |
22.10.2017 12:40
83:68
|
|
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 22.10.2017 14:30 |
22.10.2017 14:30
63:75
|
|
AZS Koszalin - Trefl Sopot | 22.10.2017 18:00 |
22.10.2017 18:00
82:72
|
|
Asseco Gdynia - TBV Start Lublin | 23.10.2017 19:00 |
23.10.2017 19:00
92:82
|
|
Czarni Słupsk - Legia Warszawa | 25.10.2017 18:15 |
25.10.2017 18:15
83:75
|
|
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. | 28.03.2018 18:30 |
28.03.2018 18:30
83:62
|
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin | 27.10.2017 19:00 |
27.10.2017 19:00
102:79
|
|
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk | 28.10.2017 14:00 |
28.10.2017 14:00
114:80
|
|
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec | 28.10.2017 17:00 |
28.10.2017 17:00
92:80
|
|
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza | 28.10.2017 18:00 |
28.10.2017 18:00
90:79
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia | 28.10.2017 18:30 |
28.10.2017 18:30
76:80
|
|
Trefl Sopot -
Miasto Szkła Krosno
Polsat Sport HD - 2017-10-29 12:30
|
29.10.2017 12:40 |
29.10.2017 12:40
98:77
|
|
Legia Warszawa - GTK Gliwice | 29.10.2017 15:30 |
29.10.2017 15:30
78:88
|
|
King Szczecin - Rosa Radom | 29.10.2017 17:00 |
29.10.2017 17:00
94:103
|
|
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin | 31.10.2017 19:00 |
31.10.2017 19:00
80:57
|
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno | 03.11.2017 19:00 |
03.11.2017 19:00
100:76
|
|
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń | 04.11.2017 18:00 |
04.11.2017 18:00
64:80
|
|
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin | 04.11.2017 18:00 |
04.11.2017 18:00
89:82
|
|
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. | 04.11.2017 18:00 |
04.11.2017 18:00
81:86
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. -
TBV Start Lublin
Polsat Sport HD - 2017-11-05 12:30
|
05.11.2017 12:40 |
05.11.2017 12:40
81:63
|
|
Rosa Radom - Trefl Sopot | 05.11.2017 17:00 |
05.11.2017 17:00
78:93
|
|
Anwil Włocławek - Legia Warszawa | 05.11.2017 18:00 |
05.11.2017 18:00
107:66
|
|
Asseco Gdynia - GTK Gliwice | 06.11.2017 19:00 |
06.11.2017 19:00
84:80
|
|
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza | 08.11.2017 18:00 |
08.11.2017 18:00
80:84
|
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
King Szczecin - Czarni Słupsk | 08.11.2017 18:00 |
08.11.2017 18:00
96:83
|
|
TBV Start Lublin - GTK Gliwice | 10.11.2017 19:00 |
10.11.2017 19:00
90:65
|
|
Rosa Radom -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2024-03-30 12:30
|
11.11.2017 12:40 |
11.11.2017 12:40
72:80
|
|
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec | 11.11.2017 17:00 |
11.11.2017 17:00
78:84
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin | 12.11.2017 18:00 |
12.11.2017 18:00
79:56
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno | 12.11.2017 18:00 |
12.11.2017 18:00
64:72
|
|
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń | 12.11.2017 18:00 |
12.11.2017 18:00
67:85
|
|
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek | 13.11.2017 18:00 |
13.11.2017 18:00
89:109
|
|
Czarni Słupsk - Trefl Sopot | 15.11.2017 18:15 |
15.11.2017 18:15
51:88
|
|
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 13.12.2017 18:00 |
13.12.2017 18:00
83:92
|
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
AZS Koszalin - GTK Gliwice | 15.11.2017 18:30 |
15.11.2017 18:30
90:97
|
|
King Szczecin - Asseco Gdynia | 17.11.2017 18:00 |
17.11.2017 18:00
90:87
|
|
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin | 17.11.2017 19:00 |
17.11.2017 19:00
98:84
|
|
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno | 18.11.2017 18:00 |
18.11.2017 18:00
89:84
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom | 18.11.2017 18:00 |
18.11.2017 18:00
89:80
|
|
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec | 18.11.2017 18:00 |
18.11.2017 18:00
84:80
|
|
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 18.11.2017 18:00 |
18.11.2017 18:00
70:79
|
|
Anwil Włocławek -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2017-11-19 12:30
|
19.11.2017 12:40 |
19.11.2017 12:40
78:76
|
|
Trefl Sopot - Legia Warszawa | 13.12.2017 18:30 |
13.12.2017 18:30
82:75
|
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. | 01.12.2017 18:15 |
01.12.2017 18:15
78:97
|
|
TBV Start Lublin - King Szczecin | 01.12.2017 19:00 |
01.12.2017 19:00
77:81
|
|
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza | 02.12.2017 18:00 |
02.12.2017 18:00
84:95
|
|
Rosa Radom - AZS Koszalin | 02.12.2017 18:00 |
02.12.2017 18:00
75:92
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2017-12-03 12:30
|
03.12.2017 12:40 |
03.12.2017 12:40
76:70
|
|
GTK Gliwice - Anwil Włocławek | 03.12.2017 18:00 |
03.12.2017 18:00
75:94
|
|
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 03.12.2017 18:00 |
03.12.2017 18:00
78:95
|
|
Asseco Gdynia - Trefl Sopot | 04.12.2017 19:00 |
04.12.2017 19:00
78:81
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno | 07.02.2018 19:00 |
07.02.2018 19:00
82:66
|
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. | 09.12.2017 16:00 |
09.12.2017 16:00
60:82
|
|
Trefl Sopot - TBV Start Lublin | 09.12.2017 17:00 |
09.12.2017 17:00
66:81
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek | 09.12.2017 18:00 |
09.12.2017 18:00
86:84
|
|
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom | 09.12.2017 18:00 |
09.12.2017 18:00
85:103
|
|
Asseco Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 09.12.2017 19:00 |
09.12.2017 19:00
70:71
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin | 09.12.2017 19:30 |
09.12.2017 19:30
91:101
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
AZS Koszalin
Polsat Sport HD - 2024-03-30 12:30
|
10.12.2017 12:40 |
10.12.2017 12:40
106:78
|
|
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń | 10.12.2017 18:00 |
10.12.2017 18:00
83:97
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk | 13.12.2017 19:00 |
13.12.2017 19:00
87:83
|
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
TBV Start Lublin -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Emocje.tv premium - 2017-12-15 18:50
|
15.12.2017 19:00 |
15.12.2017 19:00
82:81
|
|
King Szczecin - GTK Gliwice | 16.12.2017 18:00 |
16.12.2017 18:00
87:65
|
|
AZS Koszalin - Czarni Słupsk | 16.12.2017 18:00 |
16.12.2017 18:00
81:85
|
|
Anwil Włocławek -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2024-03-30 12:30
|
17.12.2017 12:40 |
17.12.2017 12:40
81:74
|
|
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. | 17.12.2017 18:00 |
17.12.2017 18:00
86:81
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno | 17.12.2017 18:00 |
17.12.2017 18:00
87:81
|
|
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza | 17.12.2017 20:00 |
17.12.2017 20:00
77:81
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot | 20.12.2017 19:00 |
20.12.2017 19:00
90:86
|
|
TBV Start Lublin - Rosa Radom | 27.12.2017 19:00 |
27.12.2017 19:00
101:97
|
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia | 22.12.2017 18:00 |
22.12.2017 18:00
101:74
|
|
Trefl Sopot - GTK Gliwice | 23.12.2017 17:30 |
23.12.2017 17:30
74:86
|
|
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec | 23.12.2017 18:00 |
23.12.2017 18:00
109:82
|
|
Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno | 23.12.2017 18:00 |
23.12.2017 18:00
88:93
|
|
AZS Koszalin - Legia Warszawa | 23.12.2017 18:00 |
23.12.2017 18:00
84:76
|
|
Polpharma Starogard Gd. - TBV Start Lublin | 23.12.2017 18:00 |
23.12.2017 18:00
72:78
|
|
King Szczecin -
Anwil Włocławek
Emocje.tv premium - 2017-12-23 17:50
|
23.12.2017 18:00 |
23.12.2017 18:00
70:85
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2024-03-30 15:50
|
26.12.2017 16:00 |
26.12.2017 16:00
92:80
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń | 27.12.2017 19:00 |
27.12.2017 19:00
78:93
|
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec | 13.12.2017 19:00 |
13.12.2017 19:00
78:79
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice | 29.12.2017 19:00 |
29.12.2017 19:00
91:90
|
|
Polski Cukier Toruń - King Szczecin | 30.12.2017 17:00 |
30.12.2017 17:00
109:101
|
|
Anwil Włocławek - Trefl Sopot | 30.12.2017 18:00 |
30.12.2017 18:00
80:69
|
|
Asseco Gdynia - AZS Koszalin | 30.12.2017 18:00 |
30.12.2017 18:00
83:81
|
|
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa | 30.12.2017 18:00 |
30.12.2017 18:00
91:78
|
|
Rosa Radom - Czarni Słupsk | 30.12.2017 18:00 |
30.12.2017 18:00
91:78
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. | 30.12.2017 18:30 |
30.12.2017 18:30
95:73
|
|
TBV Start Lublin -
MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport HD - 2017-12-30 20:30
|
30.12.2017 20:40 |
30.12.2017 20:40
60:89
|
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2024-03-30 17:50
|
03.01.2018 18:00 |
03.01.2018 18:00
94:83
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk | 03.01.2018 18:30 |
03.01.2018 18:30
82:81
|
|
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno | 03.01.2018 18:30 |
03.01.2018 18:30
87:85
|
|
AZS Koszalin - TBV Start Lublin | 03.01.2018 18:30 |
03.01.2018 18:30
85:89
|
|
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń | 03.01.2018 18:30 |
03.01.2018 18:30
72:90
|
|
Rosa Radom - Legia Warszawa | 03.01.2018 19:00 |
03.01.2018 19:00
94:72
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 03.01.2018 19:00 |
03.01.2018 19:00
68:73
|
|
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice | 03.01.2018 19:00 |
03.01.2018 19:00
95:72
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin | 11.04.2018 19:00 |
11.04.2018 19:00
103:100
|
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
Asseco Gdynia - Rosa Radom | 06.01.2018 18:00 |
06.01.2018 18:00
83:82
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-01-07 12:30
|
07.01.2018 12:40 |
07.01.2018 12:40
100:76
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin | 07.01.2018 17:30 |
07.01.2018 17:30
80:83
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek | 07.01.2018 18:00 |
07.01.2018 18:00
73:80
|
|
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza | 07.01.2018 18:00 |
07.01.2018 18:00
83:77
|
|
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin | 07.01.2018 18:00 |
07.01.2018 18:00
69:71
|
|
Legia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec | 07.01.2018 18:00 |
07.01.2018 18:00
71:81
|
|
King Szczecin - Trefl Sopot | 08.01.2018 18:00 |
08.01.2018 18:00
95:82
|
|
Legia Warszawa - Czarni Słupsk | 15.01.2018 19:00 |
15.01.2018 19:00
77:75
|
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia | 10.01.2018 18:15 |
10.01.2018 18:15
82:73
|
|
AZS Koszalin - Anwil Włocławek | 11.01.2018 18:30 |
11.01.2018 18:30
80:91
|
|
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza | 12.01.2018 19:00 |
12.01.2018 19:00
88:81
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot | 13.01.2018 17:00 |
13.01.2018 17:00
90:94
|
|
Rosa Radom -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2018-01-14 12:30
|
14.01.2018 12:40 |
14.01.2018 12:40
80:74
|
|
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin | 14.01.2018 18:00 |
14.01.2018 18:00
80:69
|
|
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno | 14.01.2018 18:00 |
14.01.2018 18:00
67:84
|
|
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin | 14.01.2018 18:00 |
14.01.2018 18:00
123:111
|
|
GTK Gliwice - AZS Koszalin | 24.01.2018 18:00 |
24.01.2018 18:00
82:73
|
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 08.10.2017 17:00 |
08.10.2017 17:00
74:62
|
|
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin | 16.01.2018 19:00 |
16.01.2018 19:00
111:87
|
|
TBV Start Lublin - Czarni Słupsk | 19.01.2018 19:30 |
19.01.2018 19:30
107:50
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Turów Zgorzelec | 20.01.2018 18:30 |
20.01.2018 18:30
93:78
|
|
Trefl Sopot -
Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport HD - 2018-01-21 12:30
|
21.01.2018 12:40 |
21.01.2018 12:40
84:81
|
|
GTK Gliwice - Rosa Radom | 21.01.2018 18:00 |
21.01.2018 18:00
96:73
|
|
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno | 21.01.2018 18:00 |
21.01.2018 18:00
68:66
|
|
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza | 24.01.2018 18:00 |
24.01.2018 18:00
88:82
|
|
Asseco Gdynia - Legia Warszawa | 07.02.2018 19:00 |
07.02.2018 19:00
90:78
|
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń | 26.01.2018 18:00 |
26.01.2018 18:00
76:91
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. | 27.01.2018 18:00 |
27.01.2018 18:00
98:91
|
|
AZS Koszalin - King Szczecin | 27.01.2018 18:00 |
27.01.2018 18:00
98:92
|
|
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 27.01.2018 18:00 |
27.01.2018 18:00
0:20
|
|
Legia Warszawa - TBV Start Lublin | 27.01.2018 18:00 |
27.01.2018 18:00
71:83
|
|
Rosa Radom -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-01-28 12:30
|
28.01.2018 12:40 |
28.01.2018 12:40
65:79
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot | 28.01.2018 18:00 |
28.01.2018 18:00
82:74
|
|
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec | 28.01.2018 18:00 |
28.01.2018 18:00
82:78
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia | 31.01.2018 18:30 |
31.01.2018 18:30
73:82
|
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. | 30.01.2018 19:00 |
30.01.2018 19:00
87:74
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra -
MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv premium - 2018-02-02 18:55
|
02.02.2018 19:00 |
02.02.2018 19:00
83:70
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa | 03.02.2018 18:30 |
03.02.2018 18:30
75:60
|
|
TBV Start Lublin -
Asseco Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-02-04 12:30
|
04.02.2018 12:40 |
04.02.2018 12:40
78:76
|
|
GTK Gliwice - Czarni Słupsk | 04.02.2018 18:00 |
04.02.2018 18:00
20:0
|
|
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec | 04.02.2018 18:00 |
04.02.2018 18:00
98:74
|
|
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno | 05.02.2018 18:00 |
05.02.2018 18:00
101:96
|
|
Trefl Sopot - AZS Koszalin | 19.02.2018 19:00 |
19.02.2018 19:00
100:73
|
|
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom | 14.03.2018 19:00 |
14.03.2018 19:00
72:78
|
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 10.02.2018 18:00 |
10.02.2018 18:00
82:80
|
|
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot | 10.02.2018 18:00 |
10.02.2018 18:00
85:81
|
|
Rosa Radom - King Szczecin | 10.02.2018 18:00 |
10.02.2018 18:00
90:77
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń | 10.02.2018 18:00 |
10.02.2018 18:00
97:88
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza -
Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport HD - 2018-02-11 12:30
|
11.02.2018 12:40 |
11.02.2018 12:40
71:75
|
|
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek | 11.02.2018 18:00 |
11.02.2018 18:00
0:20
|
|
GTK Gliwice - Legia Warszawa | 11.02.2018 18:00 |
11.02.2018 18:00
94:101
|
|
Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 12.02.2018 19:00 |
12.02.2018 19:00
78:79
|
|
Rosa Radom - TBV Start Lublin | 15.04.2018 18:00 |
15.04.2018 18:00
72:70
|
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
Legia Warszawa - Anwil Włocławek | 18.01.2018 19:00 |
18.01.2018 19:00
60:95
|
|
Trefl Sopot - Rosa Radom | 03.03.2018 17:00 |
03.03.2018 17:00
90:76
|
|
TBV Start Lublin -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2018-03-04 12:30
|
04.03.2018 12:40 |
04.03.2018 12:40
57:70
|
|
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk | 04.03.2018 16:00 |
04.03.2018 16:00
20:0
|
|
GTK Gliwice - Asseco Gdynia | 04.03.2018 18:00 |
04.03.2018 18:00
88:68
|
|
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin | 04.03.2018 18:00 |
04.03.2018 18:00
68:76
|
|
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec | 05.03.2018 18:00 |
05.03.2018 18:00
75:66
|
|
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza | 06.03.2018 18:00 |
06.03.2018 18:00
83:63
|
|
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 09.04.2018 18:00 |
09.04.2018 18:00
95:97
|
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom | 09.03.2018 17:00 |
09.03.2018 17:00
88:91
|
|
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza | 09.03.2018 18:30 |
09.03.2018 18:30
70:86
|
|
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa | 09.03.2018 19:00 |
09.03.2018 19:00
98:59
|
|
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 10.03.2018 18:00 |
10.03.2018 18:00
60:96
|
|
Czarni Słupsk - King Szczecin | 10.03.2018 18:00 |
10.03.2018 18:00
0:20
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Trefl Sopot
Polsat Sport HD - 2018-03-11 12:30
|
11.03.2018 12:40 |
11.03.2018 12:40
99:100
|
|
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia | 11.03.2018 18:00 |
11.03.2018 18:00
92:105
|
|
GTK Gliwice - TBV Start Lublin | 11.03.2018 18:00 |
11.03.2018 18:00
90:73
|
|
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. | 14.03.2018 18:00 |
14.03.2018 18:00
71:78
|
Runda Zasadnicza (23 kolejka)
Legia Warszawa - Trefl Sopot | 17.03.2018 18:00 |
17.03.2018 18:00
63:87
|
|
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń | 17.03.2018 19:00 |
17.03.2018 19:00
77:63
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-03-18 12:30
|
18.03.2018 12:40 |
18.03.2018 12:40
76:83
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk | 18.03.2018 17:00 |
18.03.2018 17:00
20:0
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. | 18.03.2018 18:00 |
18.03.2018 18:00
88:76
|
|
Asseco Gdynia - King Szczecin | 18.03.2018 18:00 |
18.03.2018 18:00
85:82
|
|
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza | 18.03.2018 18:00 |
18.03.2018 18:00
95:76
|
|
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin | 18.03.2018 18:00 |
18.03.2018 18:00
106:117
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice | 28.03.2018 19:30 |
28.03.2018 19:30
96:94
|
Runda Zasadnicza (24 kolejka)
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec | 14.03.2018 19:00 |
14.03.2018 19:00
107:85
|
|
King Szczecin - TBV Start Lublin | 21.03.2018 18:00 |
21.03.2018 18:00
84:76
|
|
AZS Koszalin - Rosa Radom | 21.03.2018 18:30 |
21.03.2018 18:30
85:92
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk | 21.03.2018 19:00 |
21.03.2018 19:00
20:0
|
|
Trefl Sopot -
Asseco Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-03-22 17:50
|
22.03.2018 18:00 |
22.03.2018 18:00
66:59
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa | 22.03.2018 19:00 |
22.03.2018 19:00
100:89
|
|
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 22.03.2018 19:00 |
22.03.2018 19:00
65:83
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno | 22.03.2018 19:00 |
22.03.2018 19:00
96:86
|
|
Anwil Włocławek - GTK Gliwice | 23.03.2018 18:00 |
23.03.2018 18:00
95:88
|
Runda Zasadnicza (25 kolejka)
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza | 24.03.2018 18:00 |
24.03.2018 18:00
0:20
|
|
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec | 24.03.2018 18:00 |
24.03.2018 18:00
82:80
|
|
King Szczecin -
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Polsat Sport HD - 2024-03-30 12:30
|
25.03.2018 12:40 |
25.03.2018 12:40
77:82
|
|
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice | 25.03.2018 16:00 |
25.03.2018 16:00
117:65
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Gdynia | 25.03.2018 17:00 |
25.03.2018 17:00
86:93
|
|
TBV Start Lublin - Trefl Sopot | 25.03.2018 18:00 |
25.03.2018 18:00
84:72
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa | 25.03.2018 18:00 |
25.03.2018 18:00
101:105
|
|
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno | 25.03.2018 18:00 |
25.03.2018 18:00
92:80
|
|
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek | 05.04.2018 19:00 |
05.04.2018 19:00
97:100
|
Runda Zasadnicza (26 kolejka)
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom | 03.02.2018 18:00 |
03.02.2018 18:00
89:71
|
|
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 31.03.2018 17:00 |
31.03.2018 17:00
82:86
|
|
Miasto Szkła Krosno - PGE Turów Zgorzelec | 31.03.2018 18:00 |
31.03.2018 18:00
66:87
|
|
Czarni Słupsk - AZS Koszalin | 31.03.2018 18:00 |
31.03.2018 18:00
0:20
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa | 31.03.2018 18:00 |
31.03.2018 18:00
90:73
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Gdynia | 31.03.2018 18:00 |
31.03.2018 18:00
106:82
|
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin | 31.03.2018 18:00 |
31.03.2018 18:00
94:72
|
|
GTK Gliwice - King Szczecin | 31.03.2018 18:00 |
31.03.2018 18:00
84:89
|
|
Polski Cukier Toruń -
Anwil Włocławek
Polsat Sport HD - 2018-04-02 15:50
|
02.04.2018 16:00 |
02.04.2018 16:00
89:80
|
Runda Zasadnicza (27 kolejka)
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza | 04.04.2018 19:00 |
04.04.2018 19:00
89:87
|
|
Legia Warszawa - AZS Koszalin | 06.04.2018 19:00 |
06.04.2018 19:00
103:68
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 07.04.2018 17:00 |
07.04.2018 17:00
78:70
|
|
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk | 07.04.2018 18:00 |
07.04.2018 18:00
20:0
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom | 07.04.2018 18:00 |
07.04.2018 18:00
83:80
|
|
Asseco Gdynia -
Polski Cukier Toruń
Polsat Sport HD - 2018-04-08 12:30
|
08.04.2018 12:40 |
08.04.2018 12:40
69:87
|
|
Anwil Włocławek - King Szczecin | 08.04.2018 18:00 |
08.04.2018 18:00
69:74
|
|
GTK Gliwice - Trefl Sopot | 08.04.2018 18:00 |
08.04.2018 18:00
83:94
|
|
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. | 08.04.2018 18:00 |
08.04.2018 18:00
96:75
|
Runda Zasadnicza (28 kolejka)
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 18.03.2018 18:00 |
18.03.2018 18:00
65:88
|
|
King Szczecin - Polski Cukier Toruń | 28.03.2018 18:00 |
28.03.2018 18:00
77:89
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin | 12.04.2018 18:00 |
12.04.2018 18:00
99:82
|
|
Trefl Sopot -
Anwil Włocławek
IPLA.tv - 2018-04-13 18:50
|
13.04.2018 19:00 |
13.04.2018 19:00
88:78
|
|
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno | 14.04.2018 17:00 |
14.04.2018 17:00
101:84
|
|
Czarni Słupsk - Rosa Radom | 14.04.2018 18:00 |
14.04.2018 18:00
0:20
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra | 14.04.2018 18:00 |
14.04.2018 18:00
106:104
|
|
AZS Koszalin -
Asseco Gdynia
Polsat Sport HD - 2018-04-15 12:30
|
15.04.2018 12:40 |
15.04.2018 12:40
66:84
|
|
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 15.04.2018 18:00 |
15.04.2018 18:00
67:106
|
Runda Zasadnicza (29 kolejka)
Legia Warszawa - King Szczecin | 12.03.2018 19:00 |
12.03.2018 19:00
74:84
|
|
Legia Warszawa - Rosa Radom | 18.04.2018 17:30 |
18.04.2018 17:30
89:98
|
|
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. | 18.04.2018 18:00 |
18.04.2018 18:00
91:92
|
|
Miasto Szkła Krosno - Asseco Gdynia | 18.04.2018 18:00 |
18.04.2018 18:00
73:82
|
|
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec | 18.04.2018 18:15 |
18.04.2018 18:15
0:20
|
|
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot | 18.04.2018 19:00 |
18.04.2018 19:00
105:75
|
|
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza | 18.04.2018 19:00 |
18.04.2018 19:00
81:74
|
|
TBV Start Lublin - AZS Koszalin | 18.04.2018 19:00 |
18.04.2018 19:00
92:74
|
|
Anwil Włocławek -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2018-04-19 20:00
|
19.04.2018 20:10 |
19.04.2018 20:10
57:70
|
Runda Zasadnicza (30 kolejka)
Trefl Sopot - Czarni Słupsk | 11.04.2018 19:00 |
11.04.2018 19:00
20:0
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Legia Warszawa | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
105:83
|
|
Rosa Radom - Asseco Gdynia | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
89:74
|
|
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
75:62
|
|
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
69:92
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
106:84
|
|
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
106:56
|
|
Polski Cukier Toruń -
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport HD - 2018-04-22 17:30
|
22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
83:74
|
|
Trefl Sopot - King Szczecin | 22.04.2018 17:45 |
22.04.2018 17:45
64:76
|