Anwil Włocławek

Statystyki drużynowe
| Drużynowe | ![]() | |
|---|---|---|
| Punkty | 87.8 | 84.7 |
| Rzuty za dwa | 55.4% 21.2/38.2 | 54.9% 19.4/35.4 |
| Rzuty za trzy | 35.3% 9.8/27.7 | 35.7% 10.0/28.1 |
| Rzuty wolne | 70.1% 16.1/23.0 | 73.9% 15.7/21.3 |
| Zbiórki | 36.8 | 36.6 |
| Aysysty | 18.6 | 17.7 |
| EVAL | 99.1 | 94.9 |
Średnie statystyczne 2025/2026
| Drużyna | M | Pkt | Rzuty za 2 | Rzuty za 3 | Rzuty z gry | Rzuty wolne | Zbiórki | AS | F | FW | S | P | B | BO | Eval | +/- | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | Celne | Odd. | % | A | O | Suma | ||||||||||||
| Anwil Włocławek | 32 | 87.8 | 21.2 | 38.2 | 55.4 | 9.8 | 27.7 | 35.3 | 30.9 | 65.8 | 47.0 | 16.1 | 23.0 | 70.1 | 11.8 | 24.9 | 36.8 | 18.6 | 20.8 | 21.7 | 11.5 | 7.6 | 1.8 | 2.6 | 99.1 | +15.3 |
| Przeciwnicy | 32 | 84.7 | 19.4 | 35.4 | 54.9 | 10.0 | 28.1 | 35.7 | 29.5 | 63.5 | 46.4 | 15.7 | 21.3 | 73.9 | 10.9 | 25.7 | 36.6 | 17.7 | 22.0 | 20.4 | 13.4 | 6.5 | 2.6 | 1.8 | 94.9 | -15.3 |


























