Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Spójnia Stargard - King Szczecin 06.10.2018 12:40 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Rosa Radom 06.10.2018 17:00 --:--
Arka Gdynia - Anwil Włocławek 07.10.2018 12:40 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Miasto Szkła Krosno 07.10.2018 15:00 --:--
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 07.10.2018 17:00 --:--
TBV Start Lublin - Legia Warszawa 07.10.2018 18:00 --:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 07.10.2018 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin 10.10.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 13.10.2018 12:40 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 13.10.2018 15:00 --:--
Rosa Radom - Arka Gdynia 13.10.2018 17:00 --:--
Legia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 13.10.2018 19:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - TBV Start Lublin 14.10.2018 12:40 --:--
Spójnia Stargard - Trefl Sopot 14.10.2018 17:00 --:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 14.10.2018 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice 16.10.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Miasto Szkła Krosno 19.10.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 19.10.2018 19:00 --:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 20.10.2018 12:40 --:--
Arka Gdynia - Legia Warszawa 20.10.2018 19:00 --:--
King Szczecin - Rosa Radom 21.10.2018 12:40 --:--
Polski Cukier Toruń - Spójnia Stargard 21.10.2018 17:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet Enea BC Zielona Góra 23.10.2018 19:00 --:--
GTK Gliwice - AZS Koszalin 24.10.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.10.2018 19:00 --:--
Arka Gdynia - Miasto Szkła Krosno 26.10.2018 19:00 --:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 27.10.2018 12:40 --:--
AZS Koszalin - Spójnia Stargard 27.10.2018 17:00 --:--
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 28.10.2018 12:40 --:--
Legia Warszawa - King Szczecin 28.10.2018 17:00 --:--
Rosa Radom - Trefl Sopot 31.10.2018 18:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 31.10.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - Spójnia Stargard 02.11.2018 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 02.11.2018 19:00 --:--
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 03.11.2018 15:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 03.11.2018 17:00 --:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 03.11.2018 19:00 --:--
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 04.11.2018 17:00 --:--
TBV Start Lublin - GTK Gliwice 05.11.2018 19:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.11.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Rosa Radom - Spójnia Stargard 09.11.2018 18:30 --:--
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 09.11.2018 19:30 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 10.11.2018 15:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 10.11.2018 17:00 --:--
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 10.11.2018 19:00 --:--
GTK Gliwice - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 11.11.2018 17:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 11.11.2018 19:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 12.11.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

TBV Start Lublin - AZS Koszalin 16.11.2018 19:00 --:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 17.11.2018 15:00 --:--
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 17.11.2018 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 17.11.2018 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 17.11.2018 19:00 --:--
Rosa Radom - Anwil Włocławek 17.11.2018 19:00 --:--
Arka Gdynia - GTK Gliwice 18.11.2018 17:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 12.12.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 21.11.2018 19:00 --:--
GTK Gliwice - King Szczecin 23.11.2018 19:00 --:--
AZS Koszalin - Rosa Radom 24.11.2018 15:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 24.11.2018 17:00 --:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 24.11.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 24.11.2018 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.11.2018 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Arka Gdynia 04.12.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.12.2018 19:00 --:--
King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 07.12.2018 18:30 --:--
Arka Gdynia - TBV Start Lublin 07.12.2018 19:30 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 08.12.2018 15:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 08.12.2018 19:00 --:--
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 09.12.2018 15:00 --:--
Rosa Radom - Legia Warszawa 09.12.2018 17:00 --:--
Trefl Sopot - GTK Gliwice 10.12.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 14.12.2018 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 15.12.2018 17:00 --:--
AZS Koszalin - Legia Warszawa 15.12.2018 19:00 --:--
TBV Start Lublin - King Szczecin 16.12.2018 15:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 16.12.2018 16:00 --:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 16.12.2018 17:00 --:--
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 16.12.2018 18:00 --:--
Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra 16.12.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Arka Gdynia - AZS Koszalin 22.12.2018 15:00 --:--
King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.12.2018 17:00 --:--
Trefl Sopot - TBV Start Lublin 22.12.2018 17:00 --:--
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 22.12.2018 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 22.12.2018 19:00 --:--
Spójnia Stargard - GTK Gliwice 23.12.2018 15:00 --:--
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 23.12.2018 19:00 --:--
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 26.12.2018 16:00 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

King Szczecin - Arka Gdynia 28.12.2018 18:30 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot 28.12.2018 19:00 --:--
TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 28.12.2018 19:30 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Spójnia Stargard 29.12.2018 17:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom 29.12.2018 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 30.12.2018 15:00 --:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 30.12.2018 17:00 --:--
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 30.12.2018 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Trefl Sopot - Arka Gdynia 01.01.2019 18:00 --:--
Spójnia Stargard - TBV Start Lublin 02.01.2019 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 02.01.2019 18:30 --:--
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 02.01.2019 19:00 --:--
King Szczecin - AZS Koszalin 02.01.2019 19:30 --:--
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 03.01.2019 18:00 --:--
Rosa Radom - GTK Gliwice 03.01.2019 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 03.01.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

King Szczecin - Trefl Sopot 05.01.2019 15:00 --:--
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 05.01.2019 17:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Spójnia Stargard 05.01.2019 19:00 --:--
GTK Gliwice - Legia Warszawa 06.01.2019 15:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom 06.01.2019 17:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 06.01.2019 19:00 --:--
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 07.01.2019 19:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.01.2019 19:30 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 19.12.2018 19:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 12.01.2019 15:00 --:--
Arka Gdynia - Spójnia Stargard 12.01.2019 17:00 --:--
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 13.01.2019 15:00 --:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 13.01.2019 16:00 --:--
Trefl Sopot - AZS Koszalin 13.01.2019 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 13.01.2019 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Rosa Radom 13.01.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

King Szczecin - Spójnia Stargard 17.01.2019 19:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 18.01.2019 19:00 --:--
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 19.01.2019 15:00 --:--
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 19.01.2019 17:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 19.01.2019 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 20.01.2019 15:00 --:--
Rosa Radom - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 20.01.2019 17:00 --:--
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.01.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 10.01.2019 19:00 --:--
GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 23.01.2019 19:00 --:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 24.01.2019 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza 24.01.2019 19:00 --:--
TBV Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 26.01.2019 15:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 26.01.2019 19:00 --:--
Trefl Sopot - Spójnia Stargard 27.01.2019 17:00 --:--
Arka Gdynia - Rosa Radom 27.01.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 01.02.2019 18:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 01.02.2019 19:00 --:--
Rosa Radom - King Szczecin 02.02.2019 15:00 --:--
Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 02.02.2019 17:00 --:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 02.02.2019 19:00 --:--
Legia Warszawa - Arka Gdynia 03.02.2019 15:00 --:--
AZS Koszalin - GTK Gliwice 03.02.2019 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 03.02.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

TBV Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.02.2019 19:00 --:--
Spójnia Stargard - AZS Koszalin 09.02.2019 15:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza 09.02.2019 17:00 --:--
Trefl Sopot - Rosa Radom 09.02.2019 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 09.02.2019 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 10.02.2019 15:00 --:--
King Szczecin - Legia Warszawa 10.02.2019 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Arka Gdynia 10.02.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Legia Warszawa - Trefl Sopot 02.03.2019 15:00 --:--
Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 02.03.2019 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - King Szczecin 02.03.2019 18:00 --:--
GTK Gliwice - TBV Start Lublin 02.03.2019 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia 03.03.2019 15:00 --:--
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 03.03.2019 17:00 --:--
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 03.03.2019 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 04.03.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 08.03.2019 18:30 --:--
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 08.03.2019 19:30 --:--
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.03.2019 15:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - GTK Gliwice 09.03.2019 17:00 --:--
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 09.03.2019 19:00 --:--
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 10.03.2019 17:00 --:--
Spójnia Stargard - Rosa Radom 10.03.2019 19:00 --:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2019 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.03.2019 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 15.03.2019 19:00 --:--
GTK Gliwice - Arka Gdynia 16.03.2019 15:00 --:--
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 16.03.2019 17:00 --:--
Anwil Włocławek - Rosa Radom 16.03.2019 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 17.03.2019 15:00 --:--
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 17.03.2019 17:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 17.03.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Anwil Włocławek - Legia Warszawa 19.03.2019 18:00 --:--
Rosa Radom - AZS Koszalin 20.03.2019 18:00 --:--
King Szczecin - GTK Gliwice 20.03.2019 18:30 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - TBV Start Lublin 20.03.2019 19:00 --:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 20.03.2019 19:30 --:--
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.03.2019 20:00 --:--
Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 21.03.2019 18:00 --:--
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 21.03.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Legia Warszawa - Rosa Radom 23.03.2019 17:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard 24.03.2019 15:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 24.03.2019 16:00 --:--
TBV Start Lublin - Arka Gdynia 24.03.2019 17:00 --:--
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 24.03.2019 18:00 --:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 24.03.2019 19:00 --:--
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2019 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 27.03.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 30.03.2019 15:00 --:--
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 30.03.2019 17:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 30.03.2019 18:00 --:--
Legia Warszawa - AZS Koszalin 30.03.2019 19:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 31.03.2019 17:00 --:--
King Szczecin - TBV Start Lublin 31.03.2019 19:00 --:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 02.04.2019 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 03.04.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 05.04.2019 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 06.04.2019 15:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 06.04.2019 17:00 --:--
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 06.04.2019 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 07.04.2019 17:00 --:--
AZS Koszalin - Arka Gdynia 07.04.2019 19:00 --:--
GTK Gliwice - Spójnia Stargard 09.04.2019 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 10.04.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 12.03.2019 19:00 --:--
Trefl Sopot - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 13.04.2019 15:00 --:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 13.04.2019 17:00 --:--
Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański 13.04.2019 19:00 --:--
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.04.2019 15:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 14.04.2019 17:00 --:--
Arka Gdynia - King Szczecin 14.04.2019 18:00 --:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 14.04.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

TBV Start Lublin - Spójnia Stargard 16.04.2019 18:30 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 16.04.2019 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 17.04.2019 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 17.04.2019 18:00 --:--
AZS Koszalin - King Szczecin 17.04.2019 18:30 --:--
GTK Gliwice - Rosa Radom 17.04.2019 19:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 17.04.2019 19:30 --:--
Arka Gdynia - Trefl Sopot 17.04.2019 20:00 --:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 20.04.2019 15:00 --:--
Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 20.04.2019 16:00 --:--
Trefl Sopot - King Szczecin 20.04.2019 17:00 --:--
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 20.04.2019 17:30 --:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 20.04.2019 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 20.04.2019 18:30 --:--
Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 22.04.2019 16:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno 24.04.2019 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 02.10.2018 19:00 --:--
AZS Koszalin - Trefl Sopot 27.04.2019 --:--
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 27.04.2019 --:--
Spójnia Stargard - Arka Gdynia 27.04.2019 --:--
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.04.2019 --:--
Rosa Radom - TBV Start Lublin 27.04.2019 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa 27.04.2019 --:--
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 27.04.2019 --:--