Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Michael Moore HydroTruck Radom 8 261:0732:38
2. William Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 243:1534:45
3. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 239:1134:10
4. Maurice Watson Twarde Pierniki Toruń 7 237:3933:57
5. A.j. English HydroTruck Radom 7 233:1633:19
6. Jabarie Hinds GTK Gliwice 7 233:0233:17
7. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 7 231:0733:01
8. Stacy Davis King Szczecin 7 228:1532:36
9. Roberts Stumbris GTK Gliwice 7 222:5531:51
10. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 7 221:0131:34
11. Strahinja Jovanović WKS Śląsk Wrocław 8 221:0027:38
12. Luke Petrasek Anwil Włocławek 7 218:2431:12
13. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 7 217:2031:03
14. Yannick Franke Trefl Sopot 7 216:3330:56
15. Filip Matczak King Szczecin 7 216:1830:54
16. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 8 213:5226:44
17. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 213:1830:28
18. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 7 211:4730:15
19. Kyndall Dykes Anwil Włocławek 7 211:3930:14
20. James Bell Anwil Włocławek 7 210:3930:06
21. Jakub Schenk King Szczecin 7 209:3429:56
22. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 7 208:0429:43
23. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 8 207:2225:55
24. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 7 206:5229:33
25. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 205:1729:20
26. Tweety Carter Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 204:5729:17
27. Doron Lamb Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 203:4729:07
28. Anthony Ireland HydroTruck Radom 7 202:1128:53
29. Branden Frazier Enea Zastal BC Zielona Góra 7 201:5228:50
30. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 8 201:5125:14
31. Lewis Beech Iii Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 201:3028:47
32. Matthew Williams GTK Gliwice 7 201:2928:47
33. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 7 200:2228:37
34. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 6 194:5132:29
35. Klavs Čavars Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 194:3627:48
36. Dragan Apić Enea Zastal BC Zielona Góra 7 192:4327:32
37. Jonas Zohore PGE Spójnia Stargard 7 192:2827:30
38. Jimmie Taylor Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 191:5027:24
39. Michael Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 7 190:3427:13
40. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 189:2527:04
41. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 189:1627:02
42. Filip Put GTK Gliwice 7 187:5226:50
43. Nicolas Moore MKS Dąbrowa Górnicza 7 185:1126:27
44. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 8 184:4923:06
45. Cyril Langevine WKS Śląsk Wrocław 8 184:3223:04
46. Adam Ramstedt GTK Gliwice 7 182:4226:06
47. Karol Gruszecki Trefl Sopot 7 181:4725:58
48. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 7 181:2725:55
49. Mateusz Kostrzewski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 180:3525:48
50. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 178:5025:33
51. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 7 177:2525:21
52. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 6 176:2529:24
53. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 6 175:0029:10
54. Trevor Thompson Twarde Pierniki Toruń 7 174:3424:56
55. Raymond Cowels III Legia Warszawa 6 174:2429:04
56. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 8 174:0621:46
57. Filip Kraljević HydroTruck Radom 7 171:4724:32
58. Dominykas Domarkas Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 171:1524:28
59. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 170:5024:24
60. Josip Sobin MKS Dąbrowa Górnicza 7 170:3824:23
61. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 6 169:1328:12
62. Jonah Mathews Anwil Włocławek 7 168:0124:00
63. Michał Kolenda Trefl Sopot 7 167:2723:55
64. Darious Moten Trefl Sopot 7 166:3823:48
65. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 7 166:0823:44
66. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 7 165:0323:35
67. Novak Musić Asseco Arka Gdynia 6 164:5127:29
68. Paul Jorgensen Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 162:5823:17
69. Jake O'brien PGE Spójnia Stargard 7 160:1722:54
70. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 160:0822:53
71. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 158:0322:35
72. Joshua Sharma Trefl Sopot 7 157:3722:31
73. Keyshawn Woods GTK Gliwice 5 152:4230:32
74. Paweł Kikowski King Szczecin 7 152:1721:45
75. Milivoje Mijović MKS Dąbrowa Górnicza 7 152:1621:45
76. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 6 152:0725:21
77. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 8 151:3118:56
78. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 6 149:2024:53
79. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 147:3121:04
80. Kacper Borowski King Szczecin 7 147:1621:02
81. Joshua Sharkey Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 146:3420:56
82. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 6 146:0424:21
83. Kalif Young Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 145:2620:47
84. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 7 144:3220:39
85. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 6 143:4423:57
86. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 6 143:2123:54
87. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 141:1320:10
88. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 140:5120:07
89. Kavell Bigby-Williams Anwil Włocławek 7 140:1120:02
90. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 7 137:5619:42
91. Mateusz Szlachetka Trefl Sopot 7 134:4919:16
92. Jakub Karolak WKS Śląsk Wrocław 7 134:1719:11
93. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 133:2319:03
94. Andrzej Mazurczak Enea Zastal BC Zielona Góra 7 132:3918:57
95. Filip Małgorzaciak MKS Dąbrowa Górnicza 7 132:3418:56
96. Paweł Leończyk Trefl Sopot 7 129:5318:33
97. Paweł Dzierżak HydroTruck Radom 8 128:2216:03
98. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 7 127:4818:15
99. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 8 124:5315:37
100. Jure Škifić Legia Warszawa 6 121:5320:19
101. Michał Chyliński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 6 121:2020:13
102. Djoko Šalić King Szczecin 7 118:1916:54
103. Michał Nowakowski MKS Dąbrowa Górnicza 7 118:0816:53
104. Jacobi Boykins PGE Spójnia Stargard 6 113:0918:52
105. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 6 111:3518:36
106. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 111:0015:51
107. Quenton De Cosey Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 109:1815:37
108. Adam Kemp Legia Warszawa 6 106:2117:44
109. Wojciech Tomaszewski Asseco Arka Gdynia 6 104:5317:29
110. Dariusz Wyka Legia Warszawa 6 104:4617:28
111. Brandon Young Trefl Sopot 4 103:4025:55
112. Jarosław Mokros Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 98:2814:04
113. Adrian Bogucki Asseco Arka Gdynia 6 94:1715:43
114. Evangelos Mantzaris Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 93:3223:23
115. Michał Krasuski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 92:5013:16
116. Derrick Fenner Jr MKS Dąbrowa Górnicza 4 92:0323:01
117. Maciej Bojanowski Anwil Włocławek 6 90:5515:09
118. Michał Samsonowicz Twarde Pierniki Toruń 7 90:4612:58
119. Justin Bibbs WKS Śląsk Wrocław 4 90:0322:31
120. Bartosz Jankowski Asseco Arka Gdynia, Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 89:2922:22
121. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 5 89:2617:53
122. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 88:5112:42
123. Jahenns Manigat Twarde Pierniki Toruń 4 88:2722:07
124. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 4 88:2322:06
125. DeAndre Davis Trefl Sopot 4 88:2222:06
126. Damian Jeszke Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 6 88:0514:41
127. Alan Czujkowski MKS Dąbrowa Górnicza 7 87:3312:30
128. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 6 80:5613:29
129. Sebastian Kowalczyk Anwil Włocławek 7 77:4611:07
130. Krzysztof Sulima Enea Zastal BC Zielona Góra 7 77:4311:06
131. Maciej Kucharek Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 76:3519:09
132. Mateusz Bartosz King Szczecin 5 75:4915:10
133. Nikola Mišković Asseco Arka Gdynia 4 75:0718:47
134. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 7 74:2910:38
135. Thomas Davis Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 74:1018:33
136. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 71:5110:16
137. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 4 60:0015:00
138. Markus Lončar Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 6 59:3409:56
139. Daniel Wall HydroTruck Radom 8 59:2907:26
140. Michał Kroczak King Szczecin 7 58:1708:20
141. Lamonte Turner Asseco Arka Gdynia 3 55:3618:32
142. Alex Olesinski Anwil Włocławek 7 51:3807:23
143. Olaf Perzanowski Asseco Arka Gdynia 6 50:3808:26
144. Michał Gabiński WKS Śląsk Wrocław 4 50:0512:31
145. Szymon Szymański GTK Gliwice 4 47:4911:57
146. Jakub Motylewski MKS Dąbrowa Górnicza 5 40:4208:08
147. Bartłomiej Pelczar Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 39:3505:39
148. Igor Wadowski Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 6 38:5206:29
149. Mateusz Kaszowski Asseco Arka Gdynia 4 37:4909:27
150. Szymon Janczak Twarde Pierniki Toruń 7 33:0704:44
151. Piotr Niedźwiedzki PGE Spójnia Stargard 6 30:4705:08
152. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 6 29:4304:57
153. Michał Aleksandrowicz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 6 23:0703:51
154. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 4 18:2304:36
155. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 5 18:2103:40
156. Adrian Kordalski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 18:0304:31
157. Szymon Kołakowski Legia Warszawa 4 07:5902:00
158. Rafał Komenda Anwil Włocławek 4 04:0201:01
159. Marcin Woroniecki Anwil Włocławek 6 03:4900:38