Runda Zasadnicza (1 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Start Lublin 27.08.2020 18:00
27.08.2020 18:00
--:--
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 28.08.2020
28.08.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 28.08.2020
28.08.2020
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 29.08.2020
29.08.2020
--:--
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra 29.08.2020
29.08.2020
--:--
Legia Warszawa - HydroTruck Radom 30.08.2020
30.08.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 30.08.2020
30.08.2020
--:--
Anwil Włocławek - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 31.08.2020
31.08.2020
--:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 03.09.2020
03.09.2020
--:--
GTK Gliwice - Enea Astoria Bydgoszcz 03.09.2020
03.09.2020
--:--
HydroTruck Radom - Polpharma Starogard Gd. 05.09.2020
05.09.2020
--:--
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 05.09.2020
05.09.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 05.09.2020
05.09.2020
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 05.09.2020
05.09.2020
--:--
Start Lublin - Anwil Włocławek 06.09.2020
06.09.2020
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 06.09.2020
06.09.2020
--:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 10.09.2020
10.09.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - GTK Gliwice 11.09.2020
11.09.2020
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 12.09.2020
12.09.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 12.09.2020 18:00
12.09.2020 18:00
--:--
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 13.09.2020
13.09.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 13.09.2020
13.09.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Start Lublin 14.09.2020
14.09.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 23.09.2020
23.09.2020
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 03.09.2020
03.09.2020
--:--
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 17.09.2020
17.09.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 19.09.2020
19.09.2020
--:--
Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 20.09.2020
20.09.2020
--:--
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 20.09.2020
20.09.2020
--:--
GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 20.09.2020
20.09.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 21.09.2020
21.09.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 15.10.2020
15.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 24.09.2020
24.09.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 24.09.2020
24.09.2020
--:--
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 24.09.2020
24.09.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 25.09.2020 18:00
25.09.2020 18:00
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 26.09.2020
26.09.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom 27.09.2020
27.09.2020
--:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 27.09.2020
27.09.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Start Lublin 27.09.2020
27.09.2020
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 29.09.2020
29.09.2020
--:--
HydroTruck Radom - Start Lublin 30.09.2020
30.09.2020
--:--
Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 30.09.2020
30.09.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 30.09.2020
30.09.2020
--:--
GTK Gliwice - Asseco Arka Gdynia 30.09.2020
30.09.2020
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 30.09.2020
30.09.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 30.09.2020
30.09.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 01.10.2020
01.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Anwil Włocławek - Legia Warszawa 03.10.2020
03.10.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 04.10.2020
04.10.2020
--:--
GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gd. 04.10.2020
04.10.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - WKS Śląsk Wrocław 04.10.2020
04.10.2020
--:--
Trefl Sopot - Start Lublin 04.10.2020
04.10.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 05.10.2020
05.10.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 07.10.2020
07.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 08.10.2020
08.10.2020
--:--
Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 09.10.2020
09.10.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - King Szczecin 09.10.2020
09.10.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 09.10.2020
09.10.2020
--:--
HydroTruck Radom - Trefl Sopot 10.10.2020
10.10.2020
--:--
GTK Gliwice - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 11.10.2020
11.10.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - PGE Spójnia Stargard 12.10.2020
12.10.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.10.2020
14.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 16.10.2020
16.10.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 17.10.2020
17.10.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 17.10.2020
17.10.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 17.10.2020
17.10.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 18.10.2020
18.10.2020
--:--
Start Lublin - GTK Gliwice 18.10.2020
18.10.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 19.10.2020
19.10.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 21.10.2020
21.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Start Lublin - King Szczecin 23.10.2020
23.10.2020
--:--
Trefl Sopot - GTK Gliwice 24.10.2020
24.10.2020
--:--
Legia Warszawa - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 24.10.2020
24.10.2020
--:--
Anwil Włocławek - Enea Astoria Bydgoszcz 24.10.2020
24.10.2020
--:--
HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław 25.10.2020
25.10.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 25.10.2020
25.10.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 25.10.2020
25.10.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 27.10.2020
27.10.2020
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Trefl Sopot - King Szczecin 29.10.2020
29.10.2020
--:--
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 30.10.2020
30.10.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 30.10.2020
30.10.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 31.10.2020
31.10.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 31.10.2020
31.10.2020
--:--
Start Lublin - Legia Warszawa 31.10.2020
31.10.2020
--:--
GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 31.10.2020
31.10.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 31.10.2020 18:00
31.10.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Asseco Arka Gdynia 04.11.2020
04.11.2020
--:--
Legia Warszawa - Trefl Sopot 05.11.2020
05.11.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 06.11.2020
06.11.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin 07.11.2020
07.11.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 07.11.2020
07.11.2020
--:--
HydroTruck Radom - GTK Gliwice 08.11.2020
08.11.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gd. 08.11.2020
08.11.2020
--:--
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 08.11.2020
08.11.2020
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Start Lublin - Polski Cukier Toruń 02.09.2020
02.09.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 11.11.2020
11.11.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 12.11.2020
12.11.2020
--:--
Anwil Włocławek - HydroTruck Radom 14.11.2020
14.11.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 14.11.2020
14.11.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 15.11.2020
15.11.2020
--:--
GTK Gliwice - King Szczecin 15.11.2020
15.11.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 16.11.2020
16.11.2020
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

HydroTruck Radom - King Szczecin 19.11.2020
19.11.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 20.11.2020 18:00
20.11.2020 18:00
--:--
Legia Warszawa - GTK Gliwice 21.11.2020
21.11.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Start Lublin 21.11.2020
21.11.2020
--:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 21.11.2020
21.11.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 22.11.2020
22.11.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 22.11.2020
22.11.2020
--:--
Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia 22.11.2020
22.11.2020
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Start Lublin 03.12.2020
03.12.2020
--:--
Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 04.12.2020
04.12.2020
--:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 05.12.2020
05.12.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 05.12.2020
05.12.2020
--:--
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 06.12.2020
06.12.2020
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa 06.12.2020
06.12.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 07.12.2020
07.12.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 07.12.2020
07.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 10.12.2020
10.12.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 11.12.2020
11.12.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 12.12.2020
12.12.2020
--:--
Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 12.12.2020
12.12.2020
--:--
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 13.12.2020
13.12.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 13.12.2020
13.12.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 13.12.2020
13.12.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Arka Gdynia 14.12.2020
14.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom 17.12.2020
17.12.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra 18.12.2020
18.12.2020
--:--
Anwil Włocławek - Start Lublin 19.12.2020
19.12.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 19.12.2020
19.12.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 19.12.2020
19.12.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 20.12.2020
20.12.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 20.12.2020 18:00
20.12.2020 18:00
--:--
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 21.12.2020
21.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

GTK Gliwice - Stelmet Enea BC Zielona Góra 23.12.2020
23.12.2020
--:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 26.12.2020
26.12.2020
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 27.12.2020
27.12.2020
--:--
King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 27.12.2020
27.12.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 27.12.2020
27.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

King Szczecin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 29.12.2020
29.12.2020
--:--
HydroTruck Radom - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 30.12.2020
30.12.2020
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Start Lublin 30.12.2020
30.12.2020
--:--
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 30.12.2020
30.12.2020
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 30.12.2020
30.12.2020
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 30.12.2020
30.12.2020
--:--
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 30.12.2020
30.12.2020
--:--
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 30.12.2020 18:00
30.12.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 01.01.2021
01.01.2021
--:--
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 02.01.2021
02.01.2021
--:--
Start Lublin - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 02.01.2021
02.01.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Astoria Bydgoszcz 03.01.2021
03.01.2021
--:--
Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.01.2021
03.01.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 03.01.2021
03.01.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 03.01.2021
03.01.2021
--:--
HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 04.01.2021
04.01.2021
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.01.2021
06.01.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 07.01.2021 18:00
07.01.2021 18:00
--:--
Start Lublin - HydroTruck Radom 08.01.2021
08.01.2021
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 08.01.2021
08.01.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 09.01.2021
09.01.2021
--:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 09.01.2021
09.01.2021
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 10.01.2021
10.01.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 10.01.2021
10.01.2021
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 13.01.2021
13.01.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 14.01.2021
14.01.2021
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 15.01.2021
15.01.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 16.01.2021
16.01.2021
--:--
Start Lublin - Trefl Sopot 16.01.2021
16.01.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 17.01.2021
17.01.2021
--:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 17.01.2021
17.01.2021
--:--
King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 17.01.2021
17.01.2021
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 20.01.2021
20.01.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 21.01.2021 18:00
21.01.2021 18:00
--:--
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 23.01.2021
23.01.2021
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 23.01.2021
23.01.2021
--:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 23.01.2021
23.01.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Start Lublin 24.01.2021
24.01.2021
--:--
King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 24.01.2021
24.01.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 24.01.2021
24.01.2021
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

HydroTruck Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 27.01.2021
27.01.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Arka Gdynia 28.01.2021
28.01.2021
--:--
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 29.01.2021
29.01.2021
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 30.01.2021
30.01.2021
--:--
GTK Gliwice - Start Lublin 30.01.2021
30.01.2021
--:--
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 30.01.2021
30.01.2021
--:--
King Szczecin - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 31.01.2021
31.01.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 31.01.2021 18:00
31.01.2021 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.02.2021 18:00
04.02.2021 18:00
--:--
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 05.02.2021
05.02.2021
--:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 06.02.2021
06.02.2021
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 06.02.2021
06.02.2021
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 06.02.2021
06.02.2021
--:--
King Szczecin - Start Lublin 07.02.2021
07.02.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 07.02.2021
07.02.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 08.02.2021
08.02.2021
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 25.02.2021
25.02.2021
--:--
Legia Warszawa - Start Lublin 26.02.2021
26.02.2021
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 27.02.2021
27.02.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 27.02.2021
27.02.2021
--:--
WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 27.02.2021
27.02.2021
--:--
HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 28.02.2021
28.02.2021
--:--
King Szczecin - Trefl Sopot 28.02.2021
28.02.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 01.03.2021
01.03.2021
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Asseco Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.03.2021
03.03.2021
--:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 05.03.2021
05.03.2021
--:--
Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 06.03.2021
06.03.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Enea Astoria Bydgoszcz 06.03.2021
06.03.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 06.03.2021 18:00
06.03.2021 18:00
--:--
GTK Gliwice - HydroTruck Radom 07.03.2021
07.03.2021
--:--
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 07.03.2021
07.03.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 11.03.2021
11.03.2021
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 10.03.2021
10.03.2021
--:--
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław 11.03.2021
11.03.2021
--:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 12.03.2021
12.03.2021
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 13.03.2021
13.03.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
--:--
HydroTruck Radom - Anwil Włocławek 14.03.2021
14.03.2021
--:--
King Szczecin - GTK Gliwice 14.03.2021
14.03.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - Start Lublin 15.03.2021
15.03.2021
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 15.03.2021
15.03.2021
--:--
King Szczecin - HydroTruck Radom 17.03.2021
17.03.2021
--:--
GTK Gliwice - Legia Warszawa 17.03.2021
17.03.2021
--:--
Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 17.03.2021
17.03.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - PGE Spójnia Stargard 17.03.2021
17.03.2021
--:--
Asseco Arka Gdynia - Anwil Włocławek 17.03.2021
17.03.2021
--:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 18.03.2021
18.03.2021
--:--
Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 18.03.2021
18.03.2021
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Start Lublin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.03.2021
20.03.2021
--:--
HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 21.03.2021
21.03.2021
--:--
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 21.03.2021
21.03.2021
--:--
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 21.03.2021
21.03.2021
--:--
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 21.03.2021
21.03.2021
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 21.03.2021
21.03.2021
--:--
Legia Warszawa - King Szczecin 21.03.2021
21.03.2021
--:--
PGE Spójnia Stargard - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 21.03.2021 18:00
21.03.2021 18:00
--:--