Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa
Polsat Sport - 2022-09-22 17:20
22.09.2022 17:30
22.09.2022 17:30
72:83
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Suzuki Arka Gdynia
Emocje.tv - 2022-09-22 19:20
22.09.2022 19:30
22.09.2022 19:30
66:64
Polski Cukier Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Polsat Sport Extra - 2022-09-23 17:20
23.09.2022 17:30
23.09.2022 17:30
101:97
Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot
Polsat Sport Extra - 2022-09-24 17:20
24.09.2022 17:30
24.09.2022 17:30
79:81
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2022-09-24 19:20
24.09.2022 19:30
24.09.2022 19:30
99:66
King Szczecin - BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2022-09-25 15:20
25.09.2022 15:30
25.09.2022 15:30
88:97
Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2022-09-25 17:20
25.09.2022 17:30
25.09.2022 17:30
82:61
MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2022-09-25 19:50
25.09.2022 20:00
25.09.2022 20:00
88:70

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2022-09-29 19:50
29.09.2022 20:00
29.09.2022 20:00
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Polsat Sport Extra - 2022-09-30 17:20
30.09.2022 17:30
30.09.2022 17:30
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Anwil Włocławek
Emocje.tv - 2022-09-30 19:20
30.09.2022 19:30
30.09.2022 19:30
--:--
Tauron GTK Gliwice - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport News - 2022-10-01 17:20
01.10.2022 17:30
01.10.2022 17:30
--:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2022-10-01 19:20
01.10.2022 19:30
01.10.2022 19:30
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Suzuki Arka Gdynia
Emocje.tv - 2022-10-02 15:20
02.10.2022 15:30
02.10.2022 15:30
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2022-10-02 17:20
02.10.2022 17:30
02.10.2022 17:30
--:--
King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra
Emocje.tv - 2022-10-02 19:20
02.10.2022 19:30
02.10.2022 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra - 2022-10-06 17:20
06.10.2022 17:30
06.10.2022 17:30
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - King Szczecin
Emocje.tv - 2022-10-06 19:20
06.10.2022 19:30
06.10.2022 19:30
--:--
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport Extra - 2022-10-07 17:20
07.10.2022 17:30
07.10.2022 17:30
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Suzuki Arka Gdynia
Emocje.tv - 2022-10-07 17:50
07.10.2022 18:00
07.10.2022 18:00
--:--
Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2022-10-07 19:50
07.10.2022 20:00
07.10.2022 20:00
--:--
Twarde Pierniki Toruń - BM Stal Ostrów Wielkopolski
Emocje.tv - 2022-10-09 15:20
09.10.2022 15:30
09.10.2022 15:30
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2022-10-09 19:20
09.10.2022 19:30
09.10.2022 19:30
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Tauron GTK Gliwice 08.12.2022
08.12.2022
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra
Polsat Sport Extra - 2022-10-13 17:20
13.10.2022 17:30
13.10.2022 17:30
--:--
PGE Spójnia Stargard - Tauron GTK Gliwice
Polsat Sport Extra - 2022-10-14 17:20
14.10.2022 17:30
14.10.2022 17:30
--:--
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2022-10-15 15:20
15.10.2022 15:30
15.10.2022 15:30
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2022-10-15 17:20
15.10.2022 17:30
15.10.2022 17:30
--:--
Trefl Sopot - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Emocje.tv - 2022-10-15 17:50
15.10.2022 18:00
15.10.2022 18:00
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2022-10-15 19:50
15.10.2022 20:00
15.10.2022 20:00
--:--
Legia Warszawa - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2022-10-16 17:20
16.10.2022 17:30
16.10.2022 17:30
--:--
Suzuki Arka Gdynia - Polski Cukier Start Lublin
Emocje.tv - 2022-10-16 19:20
16.10.2022 19:30
16.10.2022 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Trefl Sopot
Emocje.tv - 2022-10-19 17:20
19.10.2022 17:30
19.10.2022 17:30
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
Polsat Sport Extra - 2022-10-20 17:20
20.10.2022 17:30
20.10.2022 17:30
--:--
Polski Cukier Start Lublin - BM Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra - 2022-10-21 17:20
21.10.2022 17:30
21.10.2022 17:30
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Suzuki Arka Gdynia
Emocje.tv - 2022-10-21 19:20
21.10.2022 19:30
21.10.2022 19:30
--:--
Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard
Emocje.tv - 2022-10-22 15:20
22.10.2022 15:30
22.10.2022 15:30
--:--
King Szczecin - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra - 2022-10-22 17:20
22.10.2022 17:30
22.10.2022 17:30
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
Emocje.tv - 2022-10-22 19:20
22.10.2022 19:30
22.10.2022 19:30
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut
Polsat Sport Extra - 2022-10-23 17:20
23.10.2022 17:30
23.10.2022 17:30
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Polski Cukier Start Lublin
Polsat Sport - 2022-10-27 17:20
27.10.2022 17:30
27.10.2022 17:30
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Polsat Sport - 2022-10-28 17:20
28.10.2022 17:30
28.10.2022 17:30
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń
Polsat Sport Extra - 2022-10-29 17:20
29.10.2022 17:30
29.10.2022 17:30
--:--
Anwil Włocławek - King Szczecin
Emocje.tv - 2022-10-29 19:20
29.10.2022 19:30
29.10.2022 19:30
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza
Emocje.tv - 2022-10-30 13:50
30.10.2022 14:00
30.10.2022 14:00
--:--
Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia
Emocje.tv - 2022-10-30 15:50
30.10.2022 16:00
30.10.2022 16:00
--:--
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard
Polsat Sport Extra - 2022-10-30 17:20
30.10.2022 17:30
30.10.2022 17:30
--:--
Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Emocje.tv - 2022-10-30 19:20
30.10.2022 19:30
30.10.2022 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

BM Stal Ostrów Wielkopolski - Tauron GTK Gliwice 03.11.2022
03.11.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Enea Zastal BC Zielona Góra 04.11.2022
04.11.2022
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Rawlplug Sokół Łańcut 04.11.2022
04.11.2022
--:--
Suzuki Arka Gdynia - Trefl Sopot 05.11.2022
05.11.2022
--:--
Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 05.11.2022
05.11.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 06.11.2022
06.11.2022
--:--
Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 06.11.2022
06.11.2022
--:--
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 06.11.2022
06.11.2022
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 17.11.2022
17.11.2022
--:--
King Szczecin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 18.11.2022
18.11.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin 18.11.2022
18.11.2022
--:--
Tauron GTK Gliwice - Enea Zastal BC Zielona Góra 18.11.2022
18.11.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Suzuki Arka Gdynia 18.11.2022
18.11.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 19.11.2022
19.11.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 20.11.2022
20.11.2022
--:--
Trefl Sopot - BM Stal Ostrów Wielkopolski 20.11.2022
20.11.2022
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Trefl Sopot 24.11.2022
24.11.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice 24.11.2022
24.11.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin 24.11.2022
24.11.2022
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Suzuki Arka Gdynia 25.11.2022
25.11.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 26.11.2022
26.11.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 26.11.2022
26.11.2022
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa 27.11.2022
27.11.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 27.11.2022
27.11.2022
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Suzuki Arka Gdynia - Enea Zastal BC Zielona Góra 01.12.2022
01.12.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 02.12.2022
02.12.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 02.12.2022
02.12.2022
--:--
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Trefl Sopot - Rawlplug Sokół Łańcut 03.12.2022
03.12.2022
--:--
Tauron GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław 04.12.2022
04.12.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski 04.12.2022
04.12.2022
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra - 2022-10-09 17:20
09.10.2022 17:30
09.10.2022 17:30
--:--
Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin 08.12.2022
08.12.2022
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra 09.12.2022
09.12.2022
--:--
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 09.12.2022
09.12.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Suzuki Arka Gdynia 10.12.2022
10.12.2022
--:--
Legia Warszawa - Tauron GTK Gliwice 11.12.2022
11.12.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 11.12.2022
11.12.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 11.12.2022
11.12.2022
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Legia Warszawa - Trefl Sopot 15.12.2022
15.12.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 16.12.2022
16.12.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin 17.12.2022
17.12.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Suzuki Arka Gdynia 17.12.2022
17.12.2022
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - BM Stal Ostrów Wielkopolski 17.12.2022
17.12.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Start Lublin 18.12.2022
18.12.2022
--:--
Tauron GTK Gliwice - Anwil Włocławek 18.12.2022
18.12.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 18.12.2022
18.12.2022
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - Rawlplug Sokół Łańcut 22.12.2022
22.12.2022
--:--
King Szczecin - Tauron GTK Gliwice 22.12.2022
22.12.2022
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 22.12.2022
22.12.2022
--:--
Suzuki Arka Gdynia - Legia Warszawa 23.12.2022
23.12.2022
--:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 23.12.2022
23.12.2022
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 23.12.2022
23.12.2022
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 23.12.2022
23.12.2022
--:--
WKS Śląsk Wrocław - BM Stal Ostrów Wielkopolski 26.12.2022
26.12.2022
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Start Lublin 29.12.2022
29.12.2022
--:--
King Szczecin - Trefl Sopot 29.12.2022
29.12.2022
--:--
Suzuki Arka Gdynia - Anwil Włocławek 29.12.2022
29.12.2022
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30.12.2022
30.12.2022
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Tauron GTK Gliwice 30.12.2022
30.12.2022
--:--
PGE Spójnia Stargard - Rawlplug Sokół Łańcut 30.12.2022
30.12.2022
--:--
Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wielkopolski 01.01.2023
01.01.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 01.01.2023
01.01.2023
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Rawlplug Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław 05.01.2023
05.01.2023
--:--
Suzuki Arka Gdynia - King Szczecin 05.01.2023
05.01.2023
--:--
Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 06.01.2023
06.01.2023
--:--
Tauron GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń 06.01.2023
06.01.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 07.01.2023
07.01.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa 08.01.2023
08.01.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 08.01.2023
08.01.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 08.01.2023
08.01.2023
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Suzuki Arka Gdynia - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12.01.2023
12.01.2023
--:--
Tauron GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 13.01.2023
13.01.2023
--:--
Trefl Sopot - Twarde Pierniki Toruń 13.01.2023
13.01.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Start Lublin 14.01.2023
14.01.2023
--:--
Legia Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 14.01.2023
14.01.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 14.01.2023
14.01.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 15.01.2023
15.01.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 15.01.2023
15.01.2023
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 19.01.2023
19.01.2023
--:--
Anwil Włocławek - Rawlplug Sokół Łańcut 20.01.2023
20.01.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice 20.01.2023
20.01.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 21.01.2023
21.01.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 21.01.2023
21.01.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 21.01.2023
21.01.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 22.01.2023
22.01.2023
--:--
Suzuki Arka Gdynia - Twarde Pierniki Toruń 22.01.2023
22.01.2023
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 26.01.2023
26.01.2023
--:--
Suzuki Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 26.01.2023
26.01.2023
--:--
King Szczecin - Rawlplug Sokół Łańcut 27.01.2023
27.01.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 27.01.2023
27.01.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra 28.01.2023
28.01.2023
--:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Start Lublin 29.01.2023
29.01.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Twarde Pierniki Toruń 29.01.2023
29.01.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 29.01.2023
29.01.2023
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 02.02.2023
02.02.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wielkopolski 02.02.2023
02.02.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 03.02.2023
03.02.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 03.02.2023
03.02.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 04.02.2023
04.02.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia 04.02.2023
04.02.2023
--:--
Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 04.02.2023
04.02.2023
--:--
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 05.02.2023
05.02.2023
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Suzuki Arka Gdynia - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 09.02.2023
09.02.2023
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Twarde Pierniki Toruń 09.02.2023
09.02.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 10.02.2023
10.02.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 10.02.2023
10.02.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 11.02.2023
11.02.2023
--:--
Legia Warszawa - King Szczecin 11.02.2023
11.02.2023
--:--
Trefl Sopot - Tauron GTK Gliwice 12.02.2023
12.02.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra 12.02.2023
12.02.2023
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Suzuki Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice 02.03.2023
02.03.2023
--:--
King Szczecin - Anwil Włocławek 03.03.2023
03.03.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 03.03.2023
03.03.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - BM Stal Ostrów Wielkopolski 03.03.2023
03.03.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 04.03.2023
04.03.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa 05.03.2023
05.03.2023
--:--
Twarde Pierniki Toruń - WKS Śląsk Wrocław 05.03.2023
05.03.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Rawlplug Sokół Łańcut 05.03.2023
05.03.2023
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - BM Stal Ostrów Wielkopolski 09.03.2023
09.03.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 10.03.2023
10.03.2023
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 10.03.2023
10.03.2023
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Polski Cukier Start Lublin 11.03.2023
11.03.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin 11.03.2023
11.03.2023
--:--
Trefl Sopot - Suzuki Arka Gdynia 12.03.2023
12.03.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12.03.2023
12.03.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 12.03.2023
12.03.2023
--:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 16.03.2023
16.03.2023
--:--
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 16.03.2023
16.03.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 16.03.2023
16.03.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 17.03.2023
17.03.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot 17.03.2023
17.03.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 18.03.2023
18.03.2023
--:--
Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń 19.03.2023
19.03.2023
--:--
Suzuki Arka Gdynia - PGE Spójnia Stargard 19.03.2023
19.03.2023
--:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut 23.03.2023
23.03.2023
--:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 23.03.2023
23.03.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - PGE Spójnia Stargard 23.03.2023
23.03.2023
--:--
Legia Warszawa - Polski Cukier Start Lublin 24.03.2023
24.03.2023
--:--
Suzuki Arka Gdynia - BM Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2023
25.03.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 25.03.2023
25.03.2023
--:--
Trefl Sopot - Enea Zastal BC Zielona Góra 26.03.2023
26.03.2023
--:--
King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 26.03.2023
26.03.2023
--:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Tauron GTK Gliwice 30.03.2023
30.03.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Spójnia Stargard 30.03.2023
30.03.2023
--:--
Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 31.03.2023
31.03.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - Suzuki Arka Gdynia 31.03.2023
31.03.2023
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot 01.04.2023
01.04.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 02.04.2023
02.04.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Anwil Włocławek 02.04.2023
02.04.2023
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 03.04.2023
03.04.2023
--:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Suzuki Arka Gdynia - Rawlplug Sokół Łańcut 06.04.2023
06.04.2023
--:--
Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa 07.04.2023
07.04.2023
--:--
King Szczecin - Polski Cukier Start Lublin 07.04.2023
07.04.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 07.04.2023
07.04.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - BM Stal Ostrów Wielkopolski 08.04.2023
08.04.2023
--:--
Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 08.04.2023
08.04.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 08.04.2023
08.04.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 10.04.2023
10.04.2023
--:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Suzuki Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 13.04.2023
13.04.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Rawlplug Sokół Łańcut 13.04.2023
13.04.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń 14.04.2023
14.04.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 14.04.2023
14.04.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 15.04.2023
15.04.2023
--:--
King Szczecin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 15.04.2023
15.04.2023
--:--
Anwil Włocławek - Tauron GTK Gliwice 16.04.2023
16.04.2023
--:--
Trefl Sopot - Legia Warszawa 16.04.2023
16.04.2023
--:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Zastal BC Zielona Góra 20.04.2023
20.04.2023
--:--
Legia Warszawa - Suzuki Arka Gdynia 20.04.2023
20.04.2023
--:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 21.04.2023
21.04.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 21.04.2023
21.04.2023
--:--
Tauron GTK Gliwice - King Szczecin 22.04.2023
22.04.2023
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Polski Cukier Start Lublin 22.04.2023
22.04.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław 23.04.2023
23.04.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23.04.2023
23.04.2023
--:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Tauron GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 27.04.2023
27.04.2023
--:--
Anwil Włocławek - Suzuki Arka Gdynia 28.04.2023
28.04.2023
--:--
Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 28.04.2023
28.04.2023
--:--
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 29.04.2023
29.04.2023
--:--
Rawlplug Sokół Łańcut - PGE Spójnia Stargard 29.04.2023
29.04.2023
--:--
Polski Cukier Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 30.04.2023
30.04.2023
--:--
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń 30.04.2023
30.04.2023
--:--
Trefl Sopot - King Szczecin 30.04.2023
30.04.2023
--:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

King Szczecin - Suzuki Arka Gdynia 03.05.2023
03.05.2023
--:--
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot 03.05.2023
03.05.2023
--:--
Twarde Pierniki Toruń - Tauron GTK Gliwice 03.05.2023
03.05.2023
--:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 03.05.2023
03.05.2023
--:--
PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Start Lublin 03.05.2023
03.05.2023
--:--
Anwil Włocławek - BM Stal Ostrów Wielkopolski 03.05.2023
03.05.2023
--:--
Legia Warszawa - Enea Zastal BC Zielona Góra 03.05.2023
03.05.2023
--:--
WKS Śląsk Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 03.05.2023
03.05.2023
--:--