Etap 1 - 9. kolejka | 13.12.2014 14:30:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
Trefl 1LO Sopot
Trener: Mateusz Bieszke. Asystent: Paweł Blechacz
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Kacper Grzesiowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 7/7 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Tomasz Dylicki | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Damian Ciesielski | DNP |   |   |   |   |   |   | 11/11 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Jakub Putra | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Szymon Daszke | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Patryk Jankowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Damian Szczepanik | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Ignacy Grochowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 9/9 | 100.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Michał Kolenda | DNP |   |   | 5/5 | 100.0 | 5/5 | 100.0 | 9/9 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
1 | Kamil Górski | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/3 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Paweł Guz | DNP |   |   | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Szymon Tylkowski | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Adrian Góralczyk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Emil Zieńko | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Przemysław Michałowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 19/19 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
34 | Kamil Neubert | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
35 | Krystian Reszka | DNP |   |   |   |   |   |   | 7/7 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |