Polpharma Starogard Gdański
78 : 86 19:14 | 16:21 | 28:26 | 15:25
HydroTruck Radom
Etap I - 12 kolejka | 13.12.2019 19:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Bartosz Puzoń, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Andrzej Przechowski

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Rafał Frank

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Michał Kołodziej 3 18:580/3 0.01/3 33.31/6 16.7     1 1     1 1       -2 4
2 Jonathan Williams 11 21:142/7 28.61/3 33.33/10 30.04/4 100.02 3 5 1 1 2 1 1   1 10 -3
3 Kamau Stokes 8 18:222/2 100.01/3 33.33/5 60.01/2 50.0  3 3 4 2 1 2 2 1 1 13 -3
5 Szymon Urbański DNP                                   
6 Daniel Gołębiowski 18 31:144/5 80.03/9 33.37/14 50.01/4 25.0  4 4 1 2 1 1       12 -12
8 Martynas Paliukenas 2 27:27   0/3 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 6 3 3 4 2 1   5 -7
11 Aleksander Załucki 0 01:45   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -3
12 Paweł Dzierżak 2 12:331/2 50.0   1/2 50.0   1   1 3 1   1       4 -1
13 Jakub Motylewski 1 05:36         1/2 50.0  2 2   1 2         2 3
24 Maciej Śliwicki DNP                                   
50 Brett Prahl 11 27:245/7 71.4   5/7 71.41/2 50.01   1   2 2         9 -13
91 Isaiah Wilkins 22 35:278/10 80.01/3 33.39/13 69.23/5 60.02 6 8 4 3 6 1 2     29 -5
Drużyna 1 2 3   1
Suma 78 200:00 22/36 61.1 7/25 28 29/61 47.5 13/21 61.9 6 20 26 19 16 18 11 7 2 2 81  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Piechowicz 11 20:111/2 50.03/4 75.04/6 66.7     5 5 1 1     2     17 18
11 Obie Trotter 10 29:283/4 75.01/5 20.04/9 44.41/1 100.01 5 6 10 4 1 3 1     19 1
14 Rod Camphor 23 35:363/4 75.04/5 80.07/9 77.85/5 100.0  3 3 6 1 4 1 1     30 10
15 Adrian Bogucki 15 33:346/9 66.7   6/9 66.73/3 100.0  5 5 3 4 2 4       16 5
16 Daniel Wall 4 10:002/2 100.0   2/2 100.0   1 2 3   4   2       5 -4
20 Patryk Stankowski DNP                                   
22 Carl Lindbom 17 33:003/7 42.93/6 50.06/13 46.22/2 100.0  4 4 1 3 2 3 1 1 1 14 10
25 Wojciech Wątroba DNP                                   
29 Filip Zegzuła 4 14:56   1/3 33.31/3 33.31/2 50.0  1 1 2 1 3 1 2     5 5
33 Artur Mielczarek 2 23:141/5 20.00/4 0.01/9 11.1   2 5 7 2 2 2 1   1 1 3 -5
Drużyna 1   1    
Suma 86 199:59 19/33 57.6 12/27 44.4 31/60 51.7 12/13 92.3 4 30 34 25 20 14 15 7 2 2 109