PGE Spójnia Stargard
80 : 66 16:15 | 35:20 | 12:14 | 17:17
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 8 kolejka | 17.11.2019 15:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Damian Ottenburger, Krzysztof Tuński | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

PGE Spójnia Stargard

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Maciej Raczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Tony Bishop 6 27:463/10 30.00/1 0.03/11 27.30/2 0.04 4 8 3 1 1 1 1 1   8 1
2 Bartłomiej Górzyński DNP                                   
4 Tomasz Śnieg 10 31:203/6 50.0   3/6 50.04/4 100.01 3 4 6 3 3 2       15 15
7 Adam Brenk DNP                                   
9 Jokūbas Gintvainis 0 12:130/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1 2 1     1     1 -2
10 Piotr Pamuła 6 23:400/1 0.02/7 28.62/8 25.0     2 2   3 2         2 19
14 Peter Olisemeka 4 10:392/3 66.7   2/3 66.70/2 0.0  4 4 1 3 1   1     7 2
18 Raymond Cowels III 30 31:193/8 37.57/13 53.810/21 47.63/3 100.03 6 9 1 3 4   1 1   31 13
19 Bartosz Bochno 5 07:361/2 50.01/2 50.02/4 50.0     2 2   1         1 5 0
31 Mateusz Kostrzewski 8 30:574/10 40.0   4/10 40.00/2 0.04 4 8 1 2 2 1 3     11 18
32 Kacper Młynarski DNP                                   
34 Darnell Jackson 11 24:304/8 50.0   4/8 50.03/7 42.96 4 10 3 3 5 4       12 4
Drużyna 1 1 2    
Suma 80 200:00 20/49 40.8 10/25 40 30/74 40.5 10/20 50 18 30 48 17 20 18 8 7 2 1 92  

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Donte McGill 6 16:082/6 33.30/1 0.02/7 28.62/3 66.71 1 2 2 1 2       1 4 -12
4 Jay Threatt 13 31:273/6 50.01/4 25.04/10 40.04/4 100.0  4 4 6 3 7 3       14 -10
8 Szymon Ryżek DNP                                   
12 Jarosław Mokros 4 12:560/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.0        3 1         1 -11
13 Michał Główka DNP                                   
14 Nikola Jevtović 7 18:022/4 50.0   2/4 50.03/6 50.01 3 4   4 4       1 6 -1
22 Daniel Szymkiewicz 17 26:407/9 77.81/1 100.08/10 80.00/2 0.0  7 7 1 1 2   2     23 1
28 Przemysław Żołnierewicz 4 26:472/4 50.00/1 0.02/5 40.0   3 8 11 1 2 2 3       10 -9
30 Jakub Garbacz 0 15:38   0/5 0.00/5 0.0     2 2   2   2   1   -4 0
39 Filip Dylewicz 5 23:162/3 66.70/4 0.02/7 28.61/1 100.0  4 4 1 1 1 1       4 -11
44 Paulius Dambrauskas 10 29:065/9 55.60/2 0.05/11 45.5   2   2 2 1 1 3       5 -17
Drużyna 1 1 2    
Suma 66 200:00 23/42 54.8 3/20 15 26/62 41.9 11/18 61.1 7 29 36 13 18 20 12 2 1 2 63