Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
71 : 81 18:28 | 23:18 | 12:16 | 18:19
WKS Śląsk Wrocław
Półfinały - 5 mecz | 13.05.2022 17:40
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Dariusz Zapolski, Łukasz Andrzejewski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 11 33:235/8 62.50/6 0.05/14 35.71/2 50.0  2 2 4 3 2 2 2     7 -9
1 Bartosz Jankowski 3 05:08   1/2 50.01/2 50.0     1 1               3 8
2 Beau Beech III 16 33:321/2 50.03/9 33.34/11 36.45/6 83.31 11 12   3 9   1     21 -4
3 Marek Klassen 3 27:080/3 0.01/3 33.31/6 16.7   1 3 4 1 3 1 3     2 0 -12
5 Jakub Musiał 5 17:43   1/2 50.01/2 50.02/2 100.0          2 1 1     4 -5
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 2 22:161/2 50.0   1/2 50.00/2 0.0  2 2 1 5 3 1 1 1   3 0
16 Dawid Słupiński 2 08:141/3 33.3   1/3 33.3   1 2 3 1 1     2     6 -6
23 Kalif Young 1 15:580/1 0.0   0/1 0.01/2 50.02 2 4   5 1 2 1 1   3 -10
30 Billy Garrett 28 36:384/9 44.45/7 71.49/16 56.35/7 71.4  2 2 4 2 5 7 1   2 19 -12
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 4 3 7    
Suma 71 200:00 12/28 42.9 11/29 37.9 23/57 40.4 14/21 66.7 9 28 37 11 22 23 16 9 2 4 66  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Andrzej Adamek, Robert Skibniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Travis Trice Ii 14 36:544/13 30.82/5 40.06/18 33.3   1 3 4 7 2 3 4 1 1   11 13
2 Łukasz Kolenda 2 14:051/2 50.0   1/2 50.0           4   3 2     0 -2
5 Kerem Kanter 20 40:006/9 66.71/3 33.37/12 58.35/6 83.33 6 9 3 3 5   1   1 27 10
6 Kodi Justice 9 28:333/3 100.01/7 14.34/10 40.0     4 4   3 2 1 1     7 2
7 Kacper Gordon DNP                                   
8 D'Mitrik Trice 7 10:282/2 100.01/3 33.33/5 60.0           2           5 -3
10 Jan Wójcik DNP                                   
11 Aleksander Dziewa 14 26:033/10 30.00/2 0.03/12 25.08/9 88.95 4 9   4 9   1 2   16 5
15 Michał Gabiński DNP                                   
18 Szymon Tomczak 2 13:571/3 33.3   1/3 33.3   3 1 4 1 3 1   2 1 1 8 5
19 Martins Meiers DNP                                   
27 Ivan Ramljak 13 30:002/6 33.32/5 40.04/11 36.43/4 75.01 9 10 2 3 2 2 2     17 20
Drużyna 3 3 6   1
Suma 81 200:00 22/48 45.8 7/25 28 29/73 39.7 16/19 84.2 16 30 46 13 24 22 11 10 4 2 91  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Punkty ze strat 6 14
Punkty w "pomalowanym" 14 (7/19) 36.8 34 (17/32) 53.1
Punkty drugiej szansy 7 12
Punkty szybkiego ataku 2 6
Punkty z ławki 11 11
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Najwyższe prowadzenie 3 (3-0) 12 (69-81)
Najwyższa seria punktowa 5 (26-30) 8 (5-10)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 01:13 37:08