Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
98 : 85 21:21 | 19:24 | 28:25 | 30:15
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 17 kolejka | 03.01.2022 17:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Mariusz Nawrocki, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Jarosław Czeropski

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Rod Camphor 28 28:341/4 25.07/9 77.88/13 61.55/5 100.0  2 2 6 3 4 5       26 18
1 Karol Kutta DNP                                   
2 Mateusz Zębski 13 36:323/4 75.01/4 25.04/8 50.04/4 100.0  6 6   3 2 1 2     16 13
3 Andrzej Pluta 31 22:287/9 77.84/7 57.111/16 68.85/7 71.4      1 2 6 3 4     26 12
5 Michał Aleksandrowicz 4 11:371/1 100.00/1 0.01/2 50.02/2 100.01 3 4   3 2 1 1     7 16
8 Michał Chyliński 5 16:211/2 50.01/2 50.02/4 50.0           3 1   1   1 4 -5
12 Wes Washpun 6 32:143/5 60.00/3 0.03/8 37.5   1 1 2 9 1 2   2     14 1
15 Klavs Čavars 4 21:482/2 100.0   2/2 100.0   2 1 3 1 5 1 2       6 9
21 Michał Krasuski 3 08:46   1/5 20.01/5 20.0   1   1 2   1         2 -3
23 Patryk Kędel DNP                                   
32 Alan Herndon 4 21:400/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.01 3 4   3 1   1 1   6 4
Drużyna 1   1    
Suma 98 200:00 18/28 64.3 15/34 44.1 33/62 53.2 17/20 85 7 16 23 19 23 20 12 11 1 1 107  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 19 26:453/4 75.01/6 16.74/10 40.010/10 100.0  5 5 4 1 6 2       20 -5
5 Wojciech Tomaszewski 2 03:491/1 100.0   1/1 100.0           1           2 1
8 Filip Dylewicz 5 22:171/1 100.01/4 25.02/5 40.0     1 1 3   2 1       5 -10
9 Dominik Wilczek 12 28:462/3 66.72/3 66.74/6 66.72/2 100.01 1 2 2 3 2 1       13 -8
10 Novak Musić 9 25:044/7 57.1   4/7 57.11/3 33.31 1 2 8   3 5 1   1 10 -13
11 Bartłomiej Wołoszyn 15 28:204/4 100.02/5 40.06/9 66.71/2 50.0  1 1 1 5 1 3 3     13 -9
22 Olaf Perzanowski DNP                                   
32 Adrian Bogucki 8 14:183/4 75.0   3/4 75.02/3 66.71 3 4 1 4 2 2   1   10 -9
34 Adam Hrycaniuk 7 17:501/1 100.0   1/1 100.05/6 83.31 2 3 1 4 3 4       6 0
89 Jacobi Boykins 8 32:511/1 100.02/5 40.03/6 50.0     8 8 3 3 4 1       15 -12
Drużyna 1 2 3   4
Suma 85 200:00 20/26 76.9 8/23 34.8 28/49 57.1 21/26 80.8 5 24 29 23 21 23 23 4 1 1 94  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 25 16
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/20) 65 26 (13/18) 72.2
Punkty drugiej szansy 8 5
Punkty szybkiego ataku 10 9
Punkty z ławki 44 34
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 13 (98-85) 10 (40-50)
Najwyższa seria punktowa 12 (93-81) 8 (21-27)
Zmiany prowadzenia 17
Remisy 11
Czas na prowadzeniu 07:45 26:42