Trefl Sopot
58 : 72 20:20 | 18:14 | 12:17 | 8:21
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 14 kolejka | 11.12.2021 17:30
Sędziowie: Wojciech Liszka, Łukasz Jankowski, Maciej Dębowski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystenci: Krzysztof Roszyk, Paweł Turkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Brandon Young DNP                                   
1 Darrin Dorsey 2 28:101/1 100.00/5 0.01/6 16.7     1 1 6 5 1 1 1     4 -1
3 Wiktor Jaszczerski 0 00:17                                0 -5
5 Yannick Franke 8 28:081/2 50.01/9 11.12/11 18.23/5 60.0  1 1 4 1 3 2 1     1 -5
7 Deandre Davis 7 17:540/4 0.01/4 25.01/8 12.54/4 100.02 2 4 1 2 3         5 -5
20 Josh Sharma 6 19:412/5 40.0   2/5 40.02/3 66.71 4 5   2 2         7 -6
22 Darious Moten 8 19:481/3 33.32/3 66.73/6 50.0   1 3 4 1 1 1   1 1   12 -7
23 Michał Kolenda 9 31:021/5 20.02/5 40.03/10 30.01/5 20.01 4 5   2 5 1 1     3 -20
24 Hubert Łałak 0 02:13                    1           0 -3
29 Paweł Leończyk 9 21:364/7 57.1   4/7 57.11/2 50.04 3 7 1 2 2 1 1     13 -7
31 Łukasz Klawa 0 00:17                                0 -5
33 Karol Gruszecki 9 30:541/2 50.02/6 33.33/8 37.51/2 50.01 6 7   2 3 3 3     10 -6
Drużyna 1 2 3   1
Suma 58 200:00 11/29 37.9 8/32 25 19/61 31.1 12/21 57.1 11 26 37 13 18 20 9 8 1   55  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 2 14:071/9 11.1   1/9 11.1     4 4   2 2         -2 3
5 Wojciech Tomaszewski DNP                                   
7 Łukasz Walkowiak 0 01:03                    2           0 -2
8 Filip Dylewicz 7 19:251/2 50.01/3 33.32/5 40.02/2 100.0  4 4 2 3 2 1 1     10 3
9 Dominik Wilczek 4 26:141/3 33.30/3 0.01/6 16.72/2 100.0  2 2 1 3 1   1     3 20
10 Novak Musić 10 31:444/5 80.00/1 0.04/6 66.72/3 66.7  5 5 5 1 2 3 1   1 15 18
11 Bartłomiej Wołoszyn 10 34:340/3 0.02/2 100.02/5 40.04/4 100.0  3 3 1 2 2 1       10 13
22 Olaf Perzanowski 2 05:551/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2   2           3 -2
32 Adrian Bogucki 4 04:262/3 66.7   2/3 66.7   1   1   2     1     5 0
34 Adam Hrycaniuk 4 28:232/3 66.7   2/3 66.7     3 3 5 1 3 1       10 10
89 Jacobi Boykins 29 34:096/6 100.03/6 50.09/12 75.08/10 80.0  10 10 1 2 6 5 2     32 7
Drużyna 1 2 3    
Suma 72 200:00 18/35 51.4 6/16 37.5 24/51 47.1 18/21 85.7 2 35 37 15 20 18 11 6   1 86  
  Trefl Sopot Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 13 4
Punkty w "pomalowanym" 18 (9/22) 40.9 28 (14/23) 60.9
Punkty drugiej szansy 4 2
Punkty szybkiego ataku 11 8
Punkty z ławki 22 15
  Trefl Sopot Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 5 (30-25) 14 (58-72)
Najwyższa seria punktowa 7 (27-23) 11 (50-62)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 15:47 22:14