Trefl Sopot
80 : 70 17:17 | 21:15 | 23:19 | 19:19
HydroTruck Radom
Etap I - 23 kolejka | 22.01.2021 19:30
Sędziowie: Michał Proc, Cezary Nowicki, Maciej Krupiński | Komisarz: Jarosław Żabko

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 10 25:585/6 83.30/2 0.05/8 62.5     2 2 7 4 2 2       14 5
4 Daniel Ziółkowski 2 05:391/1 100.0   1/1 100.0   1   1 1 1           4 -5
5 Nuni Omot 23 35:517/9 77.81/6 16.78/15 53.36/6 100.01 7 8   3 3 3 3 1   25 13
7 Martynas Paliukenas 7 24:103/4 75.00/2 0.03/6 50.01/2 50.0  4 4 3 3 4 4 3     9 3
13 Dominik Olejniczak 15 27:206/8 75.0   6/8 75.03/4 75.03 8 11 2 2 3     3   28 12
15 Witalij Kowalenko 4 15:592/4 50.00/1 0.02/5 40.0   1 2 3   1         1 4 -6
23 Michał Kolenda 8 30:311/3 33.32/5 40.03/8 37.5   2 5 7 1 3 1 2       9 15
24 Hubert Łałak 0 00:50   0/1 0.00/1 0.0         1             0 1
31 Łukasz Klawa 0 00:50                                0 1
33 Karol Gruszecki 11 32:510/2 0.03/8 37.53/10 30.02/4 50.0  4 4 4 3 3 2 1     9 11
Drużyna 1 1 2   1
Suma 80 199:59 25/37 67.6 6/25 24 31/62 50 12/16 75 9 33 42 19 20 16 14 7 4 1 102  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Marcin Tomaszewski 0 01:270/2 0.0   0/2 0.0                     1 -2 3
2 Dayon Griffin 7 21:243/4 75.00/3 0.03/7 42.91/2 50.0  1 1 1 3 1 1       3 -9
4 Marcin Piechowicz 0 21:280/1 0.00/3 0.00/4 0.00/2 0.0  1 1 3 1 2 2 1     -3 -7
13 Jakub Zalewski 2 01:271/1 100.0   1/1 100.0     1 1               3 3
14 Błażej Lisek DNP                                   
16 Daniel Wall 0 06:04              2 2   1   1 1     2 -2
21 Danilo Ostojić 15 27:146/8 75.01/2 50.07/10 70.00/3 0.05 8 13   1 3 1 3   1 24 3
23 Roberts Stumbris 8 27:482/4 50.01/7 14.33/11 27.31/1 100.03 3 6 1 2 3 1   1   7 -10
29 Filip Zegzuła 10 27:090/1 0.02/5 40.02/6 33.34/4 100.0  1 1 1 4 4 3 2     7 -7
41 Aleksander Lewandowski 2 16:030/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1   1 2         1 -6
50 Brett Prahl 6 18:542/3 66.70/1 0.02/4 50.02/2 100.02 2 4   2 3 1       7 -11
55 Jabarie Hinds 20 31:026/18 33.32/4 50.08/22 36.42/2 100.02 2 4 2 1 2   1   2 13 -7
Drużyna 2   2    
Suma 70 200:00 20/43 46.5 6/26 23.1 26/69 37.7 12/18 66.7 14 22 36 8 16 20 10 8 1 4 62  
  Trefl Sopot HydroTruck Radom
Punkty ze strat 10 6
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/27) 66.7 32 (16/31) 51.6
Punkty drugiej szansy 8 13
Punkty szybkiego ataku 15 9
Punkty z ławki 16 10
  Trefl Sopot HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 16 (71-55) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 10 (33-20) 7 (35-29)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 35:15 00:00