1
Legia Warszawa
8pkt
2
Energa Trefl Sopot
8pkt
3
King Szczecin
7pkt
4
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
7pkt
5
AMW Arka Gdynia
7pkt
6
MKS Dąbrowa Górnicza
6pkt
7
Energa Czarni Słupsk
6pkt
8
Zastal Zielona Góra
6pkt
9
Anwil Włocławek
6pkt
10
PGE Start Lublin
6pkt
11
WKS Śląsk Wrocław
6pkt
12
Tauron GTK Gliwice
5pkt
13
Dziki Warszawa
5pkt
14
Arriva Lotto Twarde Pierniki Toruń
5pkt
15
Miasto Szkła Krosno
4pkt
16
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
4pkt

Znicz już bez Misiewicza

Autor:
Znicz już bez Misiewicza
Przeczytasz w 1 minutę

Działacze Znicza Jarosław rozwiązali kontrakt z Andrzejem Misiewiczem. 26-letni skrzydłowy od kilkunastu tygodni zmaga się z kontuzją.

- W porozumieniu z trenerem Dariuszem Szczubiałem zdecydowaliśmy się rozwiązać umowę. Od dłuższego czasu Andrzej zmaga się z kontuzją. Prawdopodobnie nie wróci już na boisko w tym sezonie, dlatego uznaliśmy, że będzie lepiej jeśli spokojnie wyleczy uraz - wyjaśnił Roman Śliwiński, szef rady nadzorczej klubu. Misiewicz rozegrał w barwach Znicza 14 spotkań, notując średnio 3,9 pkt.

Sportowy ORLEN

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

96 zdjęć27.10.2025

Energa Trefl Sopot - Górnik Zamek Książ Wałbrzych

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych