15
16

Trefl lepszy od Polpharmy w sparingu

Przeczytasz w 1 minutę

Korzystając z przerwy w rozgrywkach koszykarze Trefla i Polpharmy rozegrali spotkanie towarzyskie. Sopocianie wygrali 86:71.

W zespole gospodarzy zabrakło Iwo Kitzingera oraz Cliffa Hawkinsa, a Saulius Kuzminskas spędził na parkiecie zaledwie 9 minut. Polpharma w Hali 100-lecia zagrała w pełnym składzie, ale trener Bogicević spotkanie oglądał z trybun.\r

\n

\r

\n

Przez 37 minut spotkanie było bardzo wyrównane, a prowadzenie zmieniało się co kilka akcji. Ostatnie trzy minuty sopocianie mieli jednak imponujące. Dwoma trafieniami z dystansu popisał się Kinnard, a kolejne dodał jeszcze Kietliński i Trefl w końcówce odskoczył na bezpieczną przewagę. Ostatnią kwartę sopocianie wygrali 29:10.\r

\n

\r

\n

W zwycięskiej drużynie najlepszym graczem na parkiecie był Michał Hlebowicki. Skrzydłowy Trefla zanotował 17 punktów i miał 5 zbiórek. Po 12 punktów dodali Paweł Malesa i Lawrence Kinnard. W zespole Polpharmy z najlepszej strony zaprezentował się Łukasz Wiśniewski, zdobywca 14 punktów. 11 punktów dodał Tony Weeden.\r