1
AMW Arka Gdynia
18pkt
2
Energa Trefl Sopot
18pkt
3
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
17pkt
4
King Szczecin
17pkt
5
WKS Śląsk Wrocław
17pkt
6
Legia Warszawa
16pkt
7
Dziki Warszawa
16pkt
8
Anwil Włocławek
16pkt
9
Zastal Zielona Góra
15pkt
10
MKS Dąbrowa Górnicza
15pkt
11
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
14pkt
12
Energa Czarni Słupsk
14pkt
13
Arriva Lotto Twarde Pierniki Toruń
13pkt
14
Miasto Szkła Krosno
13pkt
15
Tauron GTK Gliwice
12pkt
16
PGE Start Lublin
12pkt

Romanek odchodzi, Wójciak wraca

Autor:
Romanek odchodzi, Wójciak wraca
Przeczytasz w 1 minutę

Rozgrywający Piotr Romanek nie jest juz zawodnikiem klubu z Tarnowa. Działacze postanowili rozwiązać kontrakt ze swoim wychowankiem, który od poczatku sezonu trenował z drużyną, jednak w żadnym meczu ligowym nie zagrał.


Z drużyna Unii od poniedziałku trenuje już normalnie rzucajacy Kamil Wójciak, którego w ostatnim czasie trapiły kontuzje. Najpierw miał problemy z obojczykiem a ostatnio z kolanem.

4f - pzkosz

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

28 zdjęć18.12.2025

WKS Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych