1
King Szczecin
41pkt
2
WKS Śląsk Wrocław
40pkt
3
Legia Warszawa
40pkt
4
Energa Trefl Sopot
39pkt
5
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
38pkt
6
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
37pkt
7
Dziki Warszawa
37pkt
8
AMW Arka Gdynia
37pkt
9
MKS Dąbrowa Górnicza
37pkt
10
ORLEN Zastal Zielona Góra
36pkt
11
Anwil Włocławek
36pkt
12
Arriva LOTTO Twarde Pierniki Toruń
34pkt
13
Energa Czarni Słupsk
32pkt
14
PGE Start Lublin
32pkt
15
Tauron GTK Gliwice
29pkt
16
Miasto Szkła Krosno
28pkt

Barrett na testach w Gdyni

Autor:
Barrett na testach w Gdyni
Przeczytasz w 1 minutę

Luke Barrett (198 cm) będzie przebywał na 30-dniowych testach w AMW Arce Gdynia.

Amerykanin przez pięć sezonów występował w NCAA w ekipie uczelni Saint Mary’s. W swoich ostatnich rozgrywkach zdobywał średnio 9,8 punktu, 6,8 zbiórki i 1,4 asysty w 35 spotkaniach.

Po okresie testowym sztab szkoleniowy AMW Arki podejmie decyzję o dalszej współpracy.

- Luke zgodził się na miesięczny try-out, co mnie - jako trenerowi - bardzo zaimponowało. To pokazuje, że zarówno agencja, jak i sam zawodnik są pewni swoich umiejętności. Wraz ze sztabem będziemy spokojnie oceniać jego postawę na żywo. Mam nadzieję, że to tylko formalność i Luke zostanie z nami do końca sezonu - mówi na oficjalnej stronie drużyny trener AMW Arki, Mantas Česnauskis.

 

 

Sportowy ORLEN

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

21 zdjęć31.03.2026

WKS Śląsk Wrocław - PGE Start Lublin

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych