1
AMW Arka Gdynia
26pkt
2
WKS Śląsk Wrocław
24pkt
3
Energa Trefl Sopot
23pkt
4
Legia Warszawa
23pkt
5
King Szczecin
23pkt
6
Anwil Włocławek
22pkt
7
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
22pkt
8
Zastal Zielona Góra
22pkt
9
Dziki Warszawa
22pkt
10
Arriva Lotto Twarde Pierniki Toruń
21pkt
11
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
21pkt
12
MKS Dąbrowa Górnicza
20pkt
13
Energa Czarni Słupsk
20pkt
14
PGE Start Lublin
19pkt
15
Tauron GTK Gliwice
18pkt
16
Miasto Szkła Krosno
16pkt

Znamy uczestników Aerowatch Konkursu Rzutów za 3 Punkty

Znamy uczestników Aerowatch Konkursu Rzutów za 3 Punkty
Przeczytasz w 1 minutę

W sobotę 15 lutego pomiędzy półfinałami Pekao S.A. Pucharu Polski odbędzie się Aerowatch Konkurs Rzutów za 3 Punkty. Znamy już wszystkich uczestników!

BILETY NA PEKAO S.A. PUCHAR POLSKI

 

W Aerowatch Konkursie Rzutów za 3 Punkty w Sosnowcu powalczą: Toddrick Gotcher (Górnik Zamek Książ Wałbrzych), Piotr Pamuła (Dziki Warszawa), Adam Waczyński (WKS Śląsk Wrocław), Dominik Wilczek (Arriva Polski Cukier Toruń), Maksymilian Wilczek (Legia Warszawa) oraz Aleksander Załucki (MKS Dąbrowa Górnicza).

Rywalizacja odbędzie się w sobotę 15 lutego pomiędzy półfinałami Pekao S.A. Pucharu Polski - ok. godz. 17:45. Transmisja w Polsat Sport 2.

 

Sportowy ORLEN

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

120 zdjęć7.01.2026

PGE Start Lublin - King Szczecin

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych